Dacia Duster Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,268
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 464,129
Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi

olcaykarakaya' Alıntı:
Ben bi şey farketmedim. Daha dikkatli bakıyım tekrar.
Farkedilmeyecek gibi birşey değil, rölentide eski bedford kamyonetlerin rölentisi gibi oluyormuş , kafadan değil tabi belli bir süre kullandıktan sonra çıkıyormuş bu sorun

Etiketler

troyexplorer' Alıntı:
Farkedilmeyecek gibi birşey değil, rölentide eski bedford kamyonetlerin rölentisi gibi oluyormuş , kafadan değil tabi belli bir süre kullandıktan sonra çıkıyormuş bu sorun
9 000 kilometreye yaklaştım . Şu aşamada bir sorun yok. Çıkarsa burada yazarım. Bu arada aracı aldıktan sonra program güncellemesi için beni çağırmışlardı. Bir açıklamada bulunmadılar. Motor soğuyana kadar bekleyip programı güncellemişlerdi.

olcaykarakaya' Alıntı:
9 000 kilometreye yaklaştım . Şu aşamada bir sorun yok. Çıkarsa burada yazarım. Bu arada aracı aldıktan sonra program güncellemesi için beni çağırmışlardı. Bir açıklamada bulunmadılar. Motor soğuyana kadar bekleyip programı güncellemişlerdi.
Onlarada yazılım uygulamışlar düzelmiş bir süre sonra yeniden olmuş, 4x2 kullanan biri var onada bir sorucam eğer yolsa hepsinde olmuyor demektir

Aradım 4x2 2014 yeni duster kullanan arkadaşı , 15000 km ye kadar bişey yokmuş, sonra oda yapmaya başlamış ,şöyle tarif etti rölenti atıyorum 900 devirse 1050 ye kadar çıkıp geri düşüyormuş kendi kendine servise götürmüş normal bu demişler (yuh artık) , sonrada uygun bir takas denk gelmiş vermiş arabayı

Aranızda araçta bişeyleri söküp takmaya eli yatkın yeni duster sahibi varsa şöför kapısı cam kaldırma düğmelerinin yuvasını komple çıkartıp resmini çekebilirmi?
Yada alt tarafını gören biri varsa merak ettiğim konu düğmeler yuvaya üsttenmi oturuyor yoksa düğmeler alta sabit ,düğmelerin yuvası üstten düğmelerden bağımsızmı oturuyor?

Kapı döşemesini sökmeyecekler yahu, sadece cam kaldırma düğmelerinin yuvasını çıkartıcaklar cevap onun altında :smiley: yani şu parçayı ;

Image

kaptan resimde geçme diye görünüyor hayırdır ne iş niye soruyorsun

JUNİOR' Alıntı:
kaptan resimde geçme diye görünüyor hayırdır ne iş niye soruyorsun
Abi üstten geçme de olabilir düğmeler kapının içinde bir kütüğe de sabitlenmiş olabilir
Kapı döşemelerini sipariş geçmiştim biliyosun hala gelmedi, eğer düğmelerin sabitlenmesi için arada başka bir parça varsa bide onu beklemiyim 2 ay diyene soruyorum, serviste yeni dusterın şemaları gözükmüyor hala parçalarda serviste bilgi sahibi değil o yüzden

2014 duster kullananlar ; kapılardaki cam kaldırma düğmelerinin ışıkları yanıyormu? Yanıyorsa direkmi yanıyor yoksa parklarlamı devreye giriyor?
Konuyu araştırırken lodgy nin aynı düğmeleri kullandığını ve normalde ışıklarının yanmadığını öğrendim dusterda öylemi merak ettim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR