Biz Daha İyisini Yapana Kadar En İyisi Bu İdi. Daha İyisi de YAPILDI

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sabribey Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 69
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,683
sabribey' Alıntı:
selamlar.arkadaşlar dedikki kendimizce çalışmalarımızı dostlarımızla paylaşalım eleştirilerini alalım ama?yanlışmı anlaşıldık yada paylaşmakla doğru yapmadık bu kısmınıda ben anlamadım.Bişeyin reklamında falan hiç değilim arkadaşım eleştiriye tabiki açığız yanlız eleştiriyi soba borusu seviyesine indirmeki bizde senin seviyene inmeyelim saygılar [Sayın nadir ustam bahse konu resideki araç değildi ]selamlar saygılar

Tamam bizde off road sever ve unimog sever olarak merakla bekliyoruz. Ama madme elinizde koyacka bir görüntü yok, yada yazdığınız bir restorasyon hikayesi yoksa neden, bunlar var ise başlığı açıp nedne koymuyorsunuz.

Ayrıca bu forumda dünya standartında Unimod restorasyonları oldu, bu kadar iddalı bir başlık açtıysanızda hakkını vermelisiniz, hakkını veremezsenizde eleştiriler normaldir, boşa kızmayın.

Etiketler
Eleştiriler mod'lardan başladı....
Sevgili Mogzilla'nın nekadar unimog sevdiğini
foruma girdiğim zamandan bilirim.
Sevgili Sabribey'in şevkini kırmasakta izlesek...

Edit: Teşekkürler sabribey..unutmuşum.

Sabribey soba kursun bir ornekti kaldiki internette biraz gezinirseniz arabasina soba kuran bir suru insan var.bunun seviye ile ne alakasi var.siz benim seviyemi bos verin.eger burada bu kadar iddiali bir baslik atiyorsaniz ve eklediginiz foto kromaj kapakli bir unimogsa hafif dalgali deniz olur ayrica yaziyi bir daha okursaniz orada isteyen istedigini yapar diye bir ibare var.ama en can alici yeri atlamissiniz how to restore diye kitaplar var bir tane alin derim
Saygilar

bende forum takipçilerindenim.sonu gelmeyen çok ateşli başlıklar okudum defalarca.biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu gibi.bir üye yeni bitirdi telekom çıkması döküntüden şahane bir unimog.son zamanlarda yapılan en organize ve en iyi restorasyonlardan biri.sabri bey kamping kullanıcı adı ve bir kaç resimden oluşan bu başlığa reklam kokan hareketler dedim.koyun en iyinin resimlerini.gerekirse özür dilerim.ama gerekeceğini sanmıyorum

güle güle kullanın hayırlı olsun da..bu unimog, resmi hizmetler dışında bir sivil vatandaş için ne işe yarar anlayabilmiş değilim..alıp uzun yola gidemezsiniz, orman yollarından pikniğe gidemessiniz, gerektiğinde içinde yatamassınız..yakıtı içer..ancak arkada yük taşırsınız..bunun için de unimoga gerek var mı? doğasever, offroadcı için hiç işe yaramayacak bir araç gibi geliyor bana..unimog yerine defender, çiftkabin 4x4 pikaplar veya daha alt bir suv çok daha işlevsel geliyor bana..

mimar bey ,dünyayı gezmiş olarak muhtemel biliyorsunuzdur.unicat diye bir uygulayıcı var.sitesini bir inceleyin isterseniz.4x4 6x6 araçlar sivil nasıl kullanılır.nadir beyin unimog uyla ilgi konu başlığını bir okuyun.unimog nirvanadır bence offroad da.
derlerki et kokarsa tuzlarsın tuz kokarsa ne yaparsın.dacia kalırsa suzuki çeker,suzuki kalırsa toyota ,toyotada kalırsa unimog
sitenin mog cuları size daha açıklayıcı cümlelerle mutlaka izah ederler

mimar_ankara' Alıntı:
güle güle kullanın hayırlı olsun da..bu unimog, resmi hizmetler dışında bir sivil vatandaş için ne işe yarar anlayabilmiş değilim..alıp uzun yola gidemezsiniz, orman yollarından pikniğe gidemessiniz, gerektiğinde içinde yatamassınız..yakıtı içer..ancak arkada yük taşırsınız..bunun için de unimoga gerek var mı? doğasever, offroadcı için hiç işe yaramayacak bir araç gibi geliyor bana..unimog yerine defender, çiftkabin 4x4 pikaplar veya daha alt bir suv çok daha işlevsel geliyor bana..
Unımog ne ıse yarar ? Dusterdan cok ıse yaradıgı kesın.

430357 322304394488230 100001260172875 918704 1343214165 n

181743 165673440151327 100001260172875 368774 4352038 n

ben gücüne ve olanaklarına birşey demedim ama bu bir kamyon..kısa biryerde işe yarayacak bizi omuzlayacak diye, aylarca biz unimogu omuzlayacağız..ağır iş makinasını ayda yılda bir kullanmak için o kadar masraf ve kısacık çamurlu, kayalık bir arazi için dinazor beslemek..bunu demek istedim..zevk meselesi..isteyen alır, onarır kullanır..

vosvosdost..bu arada dusterdan daha çok işe yaradığına nasıl karar verdin? sadece defenderin, hummerin bile çıkamayacağı kısa bir parkurda ezip geçen bir kamyon unimog..bunun dışında ne çok amaçlı bir araç değil..bu kısa zorlu parkur dışında, çok amaçlı kullanımda, hız, maliyetler, konfor açısından dusterın arkasından nal toplar unimog. vallahi benim kamyona ihtiyacım yok..

mimar_ankara' Alıntı:
vosvosdost..bu arada dusterdan daha çok işe yaradığına nasıl karar verdin? sadece defenderin, hummerin bile çıkamayacağı kısa bir parkurda ezip geçen bir kamyon unimog..bunun dışında ne çok amaçlı bir araç değil..bu kısa zorlu parkur dışında, çok amaçlı kullanımda, hız, maliyetler, konfor açısından dusterın arkasından nal toplar unimog. vallahi benim kamyona ihtiyacım yok..

mimar bey bu biraz isviçre ordu çakısımı ,bildiğimiz ekmek bıçağımı mevzuu.

tytfan kardeşim...isviçre ordu çakısı her işe yarar..unimog her işe yaramaz..aileni alıp orman kampına gidemessin, asfaltta gidemessin, yazın tatil yapamazsın...askeri araç gücünde, kayaları tırmanırsın..Amacı salt bu olan unimog gibi bir dev sahibi olur. Duster ayrı bir kategori ve kullanıcı tipi için, işegit gel, arada toprak yollarda kamp yap..elma armut karıştı..
Benim başta söylediğim unimog sevgisi çok marjinal bir kesim ve çok istisnai kullanımlar için güç sembolu..Bunu isteyen insan bunu da alır, bigfoot da yapar..mesele herhangi bir araçtan ne beklediğiniz..

Bu arada çok amaçlı kullanım olarad Duster bir isviçre çakısıdır, unimog tek amaçlı bir kasaturadır veya paladır..Bu tesbiti yapalım..

Mımar Bey lutfen unımogun konu baslıgı oldugu bır noktada dusterdan bahsetmıyelım. Daha oncekı konu baslıklarına donecek gıbı duruyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR