Beyaz Güvercin Yolda ( Çoğunlukla Otoparkda :) )

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aslanahmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 187
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 154,073
Ynt: Beyaz Güvercin Yolda ( Çoğunlukla Otoparkda )

sizin gezi notlarınız dostlara yarar düşmanlara değil

Etiketler

Beyaz Güvercin Şile'de akranıyla

Ekli dosyalar

• 161120143862.jpg
    157.1 KB · Görüntüleme: 295

Sadece bir Tabak öyle dolu geliyor ki baştan gözün doyuyor. Ben bunu bitiremem dedim ama yemeye başlayınca gidiveriyor. İstanbul'da Edirne tava ciğeri yapıyoruz diyenler aslında bizleri kandırıyorlarmış alakası yok Edirne'de sunulan ile.

Hakan, bakıyorum beyaz güvercini uçurmuşsun
Babayla yapılan gezinin pek çok anlamı olmalı. Gezdiğin yöreler bize yabancı, hatta ilk kez adını duyduğum yerler bile var. Akçakoca'yı 2007 yılında görmüştüm ama içinden şöyle bir geçmiştik. Güzel fotoğraflarla süslediğin bu yazı için sana teşekkür ederim

Beğenilerin için ben teşekkür ederim Haşmet.

Benim için de senin taraflar yabancı İnşallah ilerde geniş zamanım olur da senin gezi yazılarından esinlenerek o tarafları gezme fırsatım olur.

Levent in aklı fikri gırtlakta hemen kaç porsiyondan giriyor muhabbet e.

Pazar günü havayı güneşli görünce İstanbul'un Karadeniz kıyısında ki balıkçı köyü Karaburun'a gidelim dedim. Babamı da alıp yollara koyulduk. Ama şans mı şansızlık mı diyelim Karaburun'a girince sisler altında kaldığını gördük. Bu sebeple midir nedir köy çok sakin ve huzurluydu. Babamla beraber huzurlu, keyifli, trafiğe takılmadan bir hafta sonu geçirdik.

Köy içinde de gezdik. Köyde tarihi bir deniz feneri ve Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünün tahlisiye istasyonu vardı.

Köyden balıkçı limanının görünüşü ve plajların olduğu kısım sanırım 5 - 6 km boyunca plajı var.

Plajda çay kahve molası verdik. Dalga sesleri arasında iyi gitti.

Köyde meşhur (TV programlarına çıkmış) Hanımeli adında bir balıkçı lokantası var. Akşama doğru otoparkı lüks otomobillerle dolmuşdu. Nerdeyse boşyer kalmamışdı. Biz liman içinde ki daha salaş bir balıkçı lokantasını tercih ettik. İyi ki tercih ettik balıklardan memnun kaldık. Buranın da müdavimleri çok gibiydi. 7 - 8 motorluk bir motorcu grubu gelmişdi. Fiyatları merak edenler için fiyat tablosunun da fotoğrafını çektim.