Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan şaban.usta Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 887
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 190,465

Etiketler
Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı

Ustam ellerine sağlık güzel oldu gerçekten.Merakla arazi performansındaki videoları bekliyoruz

Grur ve onur duydum..Helal olsun emekleriniz ve paylaşımlarınız içinde ayrı ayrı teşekkürü borç bilirim..Kazasız belasız sürüşler dilerimm :smiley:

Şaban usta,
Eline ve emeğine sağlık.. Allah sana maddi ve manevi güç kuvvet versin.. Yeni projelerini bekliyoruz.

Lakin merak ettiğim bir hususta düşüncelerini almak isterim. Bu araç nerede kullanılacak? Bildiğim kadarıyla ruhsat çıkartamayacaksınız ve trafiğe çıkamayacak.

boxeralfa' Alıntı:
Şaban usta,
Eline ve emeğine sağlık.. Allah sana maddi ve manevi güç kuvvet versin.. Yeni projelerini bekliyoruz.

Lakin merak ettiğim bir hususta düşüncelerini almak isterim. Bu araç nerede kullanılacak? Bildiğim kadarıyla ruhsat çıkartamayacaksınız ve trafiğe çıkamayacak.

sağol teşekkür ederim yeni proje muhakkak olacak amma bunu bir test edelim birazda sürüş tekniğimizi geliştirelim bakalım zaman neyi gösterecek
ruhsat işi buggy için ruhsat olmasada arcın kamyonet olarak ruhsatı mevcut o ruhsat üzerinden sigorta ödendiği zaman problem olmuyormuş vede müsabakalara katılıyormuş

sayın arkadaşım bu aracın yapım özelliği zaten arazi aracı yani trafikte kullanmak için böyle bir araca ihtiyaç yok amma arazide norrmal arazi aracı dediğimiz 4*4 araçların bile erişemiyeceği noktalara ulaşmak ve her tür arazide gezinmek sitres atmak daha ne olsun

eline saglık ustam güzel iş çıkardın simdide sana bol çamurlu neşeli geziler dileriz

şaban abi merhabalar bugün uğradım ama dükkanda göremedim seni yarın için plan var mı saat kaç gibi olur uyarsa bende gelmek isterim iyi akşamlar

şaban.usta' Alıntı:
sağol teşekkür ederim yeni proje muhakkak olacak amma bunu bir test edelim birazda sürüş tekniğimizi geliştirelim bakalım zaman neyi gösterecek

sayın arkadaşım bu aracın yapım özelliği zaten arazi aracı yani trafikte kullanmak için böyle bir araca ihtiyaç yok amma arazide norrmal arazi aracı dediğimiz 4*4 araçların bile erişemiyeceği noktalara ulaşmak ve her tür arazide gezinmek sitres atmak daha ne olsun
Merhaba Saban Ustam

Olursa bu kadar olur daha ne olsun!

__ C J 7 __' Alıntı:
şaban abi merhabalar bugün uğradım ama dükkanda göremedim seni yarın için plan var mı saat kaç gibi olur uyarsa bende gelmek isterim iyi akşamlar

sezgin bey ben buradaydım neyse yarın çıkarız diyorduk amma bu gidişle biraz zor diyorum dışarıda kar yağıyor bu haftada yattı galiba gezi işi üzülüyorum takipçilerim için bir görüntü sunamadık gitti saygılar

Anladığım kadarıyla, Bu aracı kapının onunden, araziye götürmek için bir araca daha ihtiyacınız olacak..
Ruhsat konusunda umarım sıkıntı yaşamazsınız.

Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Gule gule eskitin. Tekeriniz düz bassın.

boxeralfa' Alıntı:
Anladığım kadarıyla, Bu aracı kapının onunden, araziye götürmek için bir araca daha ihtiyacınız olacak..
Ruhsat konusunda umarım sıkıntı yaşamazsınız.

Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Gule gule eskitin. Tekeriniz düz bassın.

bulunduğumuz bölgedeki gezilerde problem yok kısa mesafeden araziye ulaşıyoruz amma uzak mesafelerden gelecek müsabaka davetlerine gitmek için zaten taşıma romörkü yapıcaz öyle götürecez oralara

100 3246

yeri degil belki ama jantlari nerede yaptirdiniz ve maliyeti ne kadar oldu acaba benim de janta ihtiyacim var ve bulduklarim ucuk rakamlar soyluyorlar

koroglu1414' Alıntı:
Maşallah,araç güzel,ayriyetten,hayata geçmesi ile birlikte portfolyonızdaki yerini almış :smiley:
Kutlarım.

sağolun cevdet bey teşekkür ederim yani ayalimizi gerçekleştirdiğimize göre artık bunu kullanmamız yerinde olur diye düşündüm saygılar

şaban.usta' Alıntı:
sağolun cevdet bey teşekkür ederim yani ayalimizi gerçekleştirdiğimize göre artık bunu kullanmamız yerinde olur diye düşündüm saygılar

ustam hayırlısıyla bir gürlet şu cengaveri.sabrına maşallah.biz senden sabırsızız galiba

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR