Arama sonuçlarınız

1. F

Land Rover 110 için Lastik Seçimi

Ynt: Land Rover 110 için Lastik Seçimi arkadaşlar federal lastikleri artık türkiyeye gelmiyor galiba mollaoğlu ve oto dinamikle görüştüm artık gelmedigini söylediler bu lastiklerden nerede bulaibliriz bilgisi olan varmı 235 /85 /16 m/t mastercraft bulunabiliyor oda 300tl civarından federaller...

2. F

Alınık Toyota Land Crusier hzj80 4,2 Dizel

Ynt: Alınık Toyota Land Crusier hzj80 4,2 Dizel vaybe ne kadar sevilen bi araç imiş satan yok :d
  3. F

Alınık Toyota Land Crusier hzj80 4,2 Dizel

tamiz bakımlı 94-97 civarı araç arıyoruz .

4. F

Toyota Land Cruiser 1997 h2j80 Lastik Seçimi

Ynt: Toyota Land Cruiser 1997 h2j80 Lastik Seçimi internette bir kaç yer buldum ama telefonlara bakan yer yok bu lastikleri alabilecegim herhengi bi işyerinin telefonunu bilen varmı teşekkürler
  5. F

Ynt: Toyota Land Cruiser 1997 h2j80 Lastik Seçimi land rover imize federal almıştık gerçi o mt idi ama at side varmış federalin ama dediginiz gibi bfg yada cooper de çok iyi görünüyor.

6. F

toyota land cruiser 1997 h2j80 yeni aldıgımız araç bu bu şu an üzerinde sadece asfalt için uygun 245_65-16 lastikler mevcut biz bunu yerine all terrain tipinde Wrangler mesela bi lastik düşünüyoruz 265_75_16 düşündügümüz ölçülerde lastik aracımıza olurmu orjinal ölçüleri nelerdir birde arazi...

7. F

Defender TUV Muayenesi, Güncel Bilgi Paylaşımı.

Ynt: Defender TUV Muayenesi, Güncel Bilgi Paylaşımı. bizim defenderde 2 seferde ancak geçebildi muayeneyi ilk seferde çeki demiri arka koltuklar arka denge kol lastikleri agır kusur çıktı mdf üstüne sünger bide yüz mdfleri vidaladık araç oldu on kişilik ruhsatta 10 kişi yazdıgı için en arka...
  8. F

Benzinli Serilerde Yakıt Nasıl Düşer ?

Ynt: Benzinli Serilerde Yakıt Nasıl Düşer ? bizdeki benzinlide karbüratöre tandan iki delik açıp öyle vermişler lpg yi bi ara çok ayarsızdı karbüratördeki fiberleri filan degiştirdik düzeldi ama asıl ayar platin ve avans ayarında çekiş ve yakıt için hassas bi ayar yaptırmanız lazım.bujiler buji...
  9. F

Ynt: Land Rover 110 için Lastik Seçimi konu eski ama lastikleri kışın bayagı test ettik karda müthiş zevkli bi sürüş veriyor normal kullanımda nerdeyse 4x4 süz gezebilyorsunuz.dik yokuşları yüklü bi şekilde iniş ve çıkışda problem yaşatmıyor.2 çift daha alacagız bakalım gayet memnunuz.

10. F

Defender 110 Pickup Sahibi Oldum ve Yardımlarınızı Bekliyorum

Ynt: Defender 110 Pickup Sahibi Oldum ve Yardımlarınızı Bekliyorum tam bilmedigim için soruyorum hidrolik oluyor degilmi ozaman direksiyon

11. F

Ynt: Land Rover 110 için Lastik Seçimi yani bizim federal 235/85/16 m/t ile arkada romörk takılı iken(1-1,5ton) gevşek zeminde 15/26 ya kadar havaları indirecegiz asfalta çıkınca 40/45 olarak tekrar basacagız dogrumuduri..şu halde köstebek gibi gevşek zemini oyuyor.
  12. F

30x9.5x15 MT Lastikler Hakkında?

Ynt: 30x9.5x15 MT Lastikler Hakkında? lastikleri takıp acele bi şekilde kısa bir test yaptım http://www.youtube.com/watch?v=iAiMxdwprmo video link

13. F

Ynt: 30x9.5x15 MT Lastikler Hakkında? federal bizde aldık defender 110a yarın gelecek bakalım nasıl olacak
  14. F

Ynt: Land Rover 110 için Lastik Seçimi mastercraft kumda çokda iyi degil galiba kararsız kaldım gevşek kum önemli benim için kumda gömülmemem lazım
  15. F

Defender Viraj Demiri veya Denge Çubuğu

Ynt: Defender Viraj Demiri veya Denge Çubuğu bizde bir tane benzinli var çubuklu birtane dizel var çubuksuz çok şükür bi sıkıntı yaşamadık

16. F

Ynt: 30x9.5x15 MT Lastikler Hakkında? lastigi nerede buldunuz telefonu filan varmı yada web adresi?
  17. F

Ynt: Land Rover 110 için Lastik Seçimi bana en yakın kayseri sonra ankara olmak üzere nereden alabiliriz internette bir bilgi bulamadım
  18. F

Ynt: Land Rover 110 için Lastik Seçimi web adresi bulamadım varmı bi link

19. F

ortalama günde 30-80 km arası yol yapıyoruz şu an üstünde pirelli as 22 10pr 7.50-16C var bu lastikler iç lastikli kullanılması gerekiyormuş ama daha önceleden iç lastiksiz takılmış 2-3 günde bir hava basıyorum 55bar basıyorum 2-3 sonra 35-40 bar a kadar düşüyor lastiklerde eskidi zaten gevşek...
  20. F

Defender 110 Külbüratör Contası Patlıyor

Ynt: Defender 110 Külbüratör Contası Patlıyor mantar conta bizdekide patlıyordu bizim usta oraya sıvı conta degilde elde kesme bişey yaptı şimdi iyi durumda

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,136
Kaydolan Son Üyemiz
Huseyincivan

SON KONULAR

Geri