Toyota Land Cruiser 1997 h2j80 Lastik Seçimi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan FaTaLL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,694

FaTaLL

Ana Kamp
toyota land cruiser 1997 h2j80 yeni aldıgımız araç bu bu şu an üzerinde sadece asfalt için uygun 245_65-16 lastikler mevcut
biz bunu yerine all terrain tipinde Wrangler mesela bi lastik düşünüyoruz 265_75_16 düşündügümüz ölçülerde lastik aracımıza olurmu orjinal ölçüleri nelerdir birde arazi vitesi kullanımını kısaca anlatabilirmisiniz .teşekkürler

Etiketler
Ynt: Toyota Land Cruiser 1997 h2j80 Lastik Seçimi

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun aracın.bende yeni aldım 1993 model bende yarın aynı yazdığın lastiği taktırıyorum nasipse ben daha önce başka hj80 de kullanmıştım arazide mütiş performans sadace bence buzda sıkıntılı onun dışında hiç sorunsuz binersiniz ama tabi abilerim sana daha iyi bilgi sunacaklardır. arazi virtesi kullanımı bende lastiklerden sonra deniyeceğim bide öğrenilecek bişey değil yaşamacak bişey bence 4H da hız sorunun zaten yok
4L de zaten ağır şanzıman çok dere tepe yataklardan onunla geçeceksin en çok sana dik ve zor rampalarda ve imişlerde çok lazım olacak inerken kontrollü iniş ve çıkarken sorunsuz çıkış için birde resim atabilirsen konuşmaya devam ederiz yeniden hayırlı olsun

goodyear ın at si pek tavsiye edilen bir lastik degil..

bfg at veya cooper st daha populer o klasmanda..

land rover imize federal almıştık gerçi o mt idi ama at side varmış federalin ama dediginiz gibi bfg yada cooper de çok iyi görünüyor.

şahsi fikrim bfgoodrich.bahsettiğiniz ebat ve 1-2 beden büyüğü 1000-1500 tl.arasında.

internette bir kaç yer buldum ama telefonlara bakan yer yok bu lastikleri alabilecegim herhengi bi işyerinin telefonunu bilen varmı teşekkürler

0 533 268 94 64 Erkan Bey / Baydemirler
0 216 380 30 20 Hakan Bey / Taşkın Otomotiv

VX80 1998 model kullanma klavuzu edinmek istiyorum, yardımcı olabilecek kimse varmı acaba?

Ebaydan(İnternet alışveriş sitesi) OWNERS MANUEL,kitabını alırsanız çok daha yararlı olur.Zira arçda bulunan kitap,normal bilgileri içeriyor.

Tuğsan pdf yok bende.hatta sizin cd leride çektim ama kargolayamadım henüz kusura bakmayın..
kenan bey bende1983-2000 arası land cruiserlerin servis tamir manueli var ingilizce.2 cd program kurulumu gerekiyor windows platformunda.
ayrıca benim aracın kullanım kılavuzu var oda ingilizce ama kitap onu gönderebilme şansı yok.isterseniz servis tamir manueli çoğaltayım sizede.özelden kargo bilgilerini atın.

Teşekkürler.
Servis tamir manuelini almak isterim.
Kullanma klavuzunu tarattırdım, Jpg olarak elimde var isteyen olursa buradan siteye başlık açarak koyabilirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR