Arama sonuçlarınız

1. S

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) mrb bütün site sakinleri ayrılık vakti geldi ben aracımı sattım 99 sırada sabri elgöz yerimi bi başka arkadaş alabilir herkese katkılarından ve yardımlarından dolayı sonsuz tşk ederim hayırlı,kazasız ve belasız günler dilerim

2. S

Vitara 4H ve 4L Nasıl Test Edilir?

Ynt: Vitara 4H ve 4L Nasıl Test Edilir? hımm ee fiyatları otomotik hub lar gibi uçuk değilmiş baya bi uygun,şu an içinde geçerlimi bu fiyatlar acaba?
  3. S

Ynt: Vitara 4H ve 4L Nasıl Test Edilir? sertan bey alakanıza tşk ederim öncelikle manuel porya kilidin çifti ne kadar acaba bu konudada bilgi verirseniz sevinirim. dediğiniz gibi benimkiside ileri kilitliyor sorunsuz çalığıyor, fakat geriye doğru 4 çeker devreye geçmiyor. şuan benım için...

4. S

Ynt: Vitara 4H ve 4L Nasıl Test Edilir? tşkler şenol bey biliyosunuz daha önce yazmıştınız benimkisi sadece geri viteslerde devreye geçmiyo ileri 4*4 e sorun yok şimdilik öyle idare ediyoruz,belkide aldığımda vardı ben farketmemişşimdir. bilgi edinmek amacıile sordum alakanıza tşk eder...
  5. S

Ynt: Vitara 4H ve 4L Nasıl Test Edilir? mrb manuel hub ile otomotik hub arasında fiyat farkı varmıdır ortalama ikisininde fiyatını bilen üstadlarımız varsa yazmalarını beklicem. küçük bir soru daha hublardan biri manuel diğeri ise otomotik olursa 4h veya 4l devreye geçmez sanıyorum doğrumudur...

6. S

Vitara 1.6 JLX

Ynt: Vitara 1.6 JLX mrb o kadar güzel anlatmışsınızki herkesin vitara alası geldi valla hayırlı günlerde kullanın yüce rabbim kaza bela vermesin hiç bir müslümana saygılarımla

7. S

2000-2001 1.6 jlx Vitara Kıymete mi Bindi?

Ynt: 2000-2001 1.6 jlx Vitara Kıymete mi Bindi? mrb gökan bey valla günü birlik teklifler geliyo fakat takas amaçlı verilen araçların çoğu bana cazip gelmedi hadi hayırlısı bakalım,illa satılsın diye bi endişemiz yok,dediğimiz pazarlık olmazsa malımızdır deyip binecez iyigünler
  8. S

Ynt: 2000-2001 1.6 jlx Vitara Kıymete mi Bindi? selamlar bende 2001 vitaramı satılığa çıkardım, galericilerden söz açılmışken bide şu durumu göz önunde bulundurmak lazım arkadaşımızın biri konuya haklı olarak şöyle yaklaşmış piyasa değeri 24.000 tl -25.000 tl olan arabaya 30.000 tl ile...
  9. S

Ynt: 2000-2001 1.6 jlx Vitara Kıymete mi Bindi? biraz daha sorlasaymışsınız adam hayrına verecekmiş desenize ;D

10. S

Ynt: 2000-2001 1.6 jlx Vitara Kıymete mi Bindi? gökan bey görüşmüştük sanırım bende 2001 1.6 vitara var.diğer üstadlarında konuya yaklaştığı gibi,gidip bı hyundai getz,yada hidrolik direksiyonu bile olmayan,daha ön camları bile kriko ile kalkıp inen bi dacia logan fiyatında jeep...

11. S

2001 vitara & 94 fairway takas

Ynt: 2001 vitara & 94 fairway takas görüşelim gökan bey,anlaşılırsa neden olmasın saygılar
  12. S

Ynt: 2001 vitara & 94 fairway takas evet haklısınız brodwaya göre tutulmadığını sölediler bana ama bakalım site sakinlerinin kıymetli yorumları neler olucak katılımınız için tşk ederim ii günler efendim

13. S

mrb kıymetli abilerim aracımı net üzerinden satışa çıkardığımdan beri yoğun bi ilgi gördü,civarı bir ilden bi galerici arkadaş 94 model motoru sıfır yapılmış dışı falan fotoğraflardan gördüğüm kadarı ile temiz görününen, lpg li bi reno 9 fairvay veriyo kalanıda nakit para veriyo benim arabam...
  14. S

Vitaramı Satmaya Karar Verdim :(

selam bütün site sakinlerine sonunda suzimden ayrılmaya karar verdim,aracımı seviyorum ama satıp daha ucuz binek bi araç ve kalan miktarıyla bi arsa işim var çözmeye çalışacam,yinede doğrumu yapıyorum onuda bilmiyorum araba.com ve sahibinden.com a ilan verdim incemek isteyen olursa ilan...
  15. S

İlkkez Arazili Araç Aldım Yardımmm !!!

Ynt: İlkkez Arazili Araç Aldım Yardımmm !!! araç manuel hocam aracın dediğiniz gibi arızada ileri veya gerisi farketmez ama,muhtemel arıza bölgesi tek nokta yani ön sol porya anlam veremediğim şu aynı arıza noktası geri götürmezken nasıl olurda aynı hareket organı ileri sorunsuzca ileri...

16. S

Ynt: İlkkez Arazili Araç Aldım Yardımmm !!! çok aydınlattınız beni tşk ederim,bugün arabayı lifte kaldıracaklar randevu aldım, fakat son olarak bişe sorucam sözünü ettiğniz forya kilidi arızalanmışsa sadece geri viteste değil ileri vitestetede 4*4 olmasını engellemezmi,benim aracım ileri...
  17. S

Ynt: İlkkez Arazili Araç Aldım Yardımmm !!! kısa bi aradan sonra tekrar merhaba evet sorunu çözdük sanırım,nerden kaynaklandığını ve gelen sesi tespit ettim. olay aynen şu; bundan bi kaç ay önce aracımı 4H ye alıp ormanlık alanda bi gezi yaptıktan sonra,dönüp asfalt yola çıktık 400 m kadar...
  18. S

Ynt: İlkkez Arazili Araç Aldım Yardımmm !!! tşk nejat ve çağlar bey içim rahat değil çıkıp birazdan bi daha denicez,ayrıca çağlar beyin dediği 4 wd ışığı sadece geri viteste yanıyo ,ileri viteste de yanması gerekmiyomu bende yanmıyoda bu arada onuda söylemiş oldum birazda bi daha...

19. S

Ynt: İlkkez Arazili Araç Aldım Yardımmm !!! nejat bey konuya katılımınız ve temennileriniz için çok tşk ederim 1 tekerin duruken diğer tekerin hareket halinde olmasına tam dikkat etmedim fakat tek gördüğüm şu ,arkalar gömülüp patinaja girdi araçta bi iteleme dışında ön tekerleklerde bi...
  20. S

bütün site sakinlerine selamlar, ilk defa arazi aracı aldım(2001 5k 1.6 jlx vitara),daha önce otomobilim vardı, şimdi başınızı ağırtmadan kısaca bu sabah başımdan geçen olayı anlatayım,bi sorunmu var acaba yoksa banamı öle geldi bu sabah can sıkıntısından bi kar yığıntısına girdim bu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri