2000-2001 1.6 jlx Vitara Kıymete mi Bindi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gookhangenc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 51
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,930
Ynt: 2000-2001 1.6 jlx Vitara Kıymete mi Bindi?

Merhabalar bende vitara takipçilerinden oldum.Yazdıklarınıza bakılırsa bu araçlarda fiyat düşmesi olmayacak.Birde 2000 model altı tercih etmeme sebebi nedir acaba??

Etiketler

cengizcim' Alıntı:
- Size taviyem hiç çekinmeyin ilanların 2000 tl altını teklif edin.

Düzgün araçların ilanlarında adamı bir dövmedikleri kalmış.
Cesaret edip de arayamıyorum :smiley:

Çamur zamanı fiyatlar tavan yapıyor herhalde. Acelem yok bekleyeceğim.

msenol' Alıntı:
Düzgün araçların ilanlarında adamı bir dövmedikleri kalmış.
Cesaret edip de arayamıyorum :smiley:

Çamur zamanı fiyatlar tavan yapıyor herhalde. Acelem yok bekleyeceğim.

İş birazda konuşmayı bilmekte yatıyor.
Telefonu açar açmaz 15 yazana 13 bin vereyim derseniz olmaz.
Ben genelde son ne olur diye sorarım onlarda bin lira gibi bir indirim yaparlar bende bin daha insenizde bir arabayı görsek derim oda olmaz o kadarda filan derken 500 daha iner bende ya olur olur bide arabayı görelim derim oda büyük olasılıkla gelin bakın der ve muhtmelen benim istediğim rakama en kötü ihtimal ile istediğim rakamın 250 tl üstüne olur.
Onuda bir kaç sorun tespit eder indiririm.
Bu taktik hiç şaşmaz arkadaşlar, deneyin görün. (İlle ilk aradığınız olacak değil elbet :smiley: )

murat bey katılıyorum size..... bu arada iş pazarlıksa atarız ne de olsa gayseriliyiz ama sevmiyorum hoş olmuyor fazlası..her seyın bı ederı vardır fazla ıstenmesı
bence dogru olmayan

Dün nette 17 000 fiyatlı ilanı olan 2001 vitaraya bakmaya gittim,şöför tarafı çamurluk ve kapıda boya oldugunu söyledi bunun dışında eski sistem lpg vardı ruhsata işli değilmiş,şöför airbag patlaktı,yürüyeni ve motoru çok iyi durumda dedi uzun lafın kısası begenmedim,12 000 vereyim dedim 13 ver al götür dedi ısrar etmedim ama bence 12 000 liraya rahat alınır...

suleymani' Alıntı:
Dün nette 17 000 fiyatlı ilanı olan 2001 vitaraya bakmaya gittim,şöför tarafı çamurluk ve kapıda boya oldugunu söyledi bunun dışında eski sistem lpg vardı ruhsata işli değilmiş,şöför airbag patlaktı,yürüyeni ve motoru çok iyi durumda dedi uzun lafın kısası begenmedim,12 000 vereyim dedim 13 ver al götür dedi ısrar etmedim ama bence 12 000 liraya rahat alınır...
valla helal olsun güzel fiyat vermişsiniz

iyi günler gerçekten araç sahipleri ve galericiler uçmuş 1999 model vitaramı sattım 2004 -2005 model otomatik grand vitara bakıyorum 30 -35 bin tl ye kadar fiat söylüyorlar piyasası 23 ten 25 e kadar ama herkes kafasına göre ne yapacaksın araba vatandaşın fakat biraz mantık herkese sevgi ve saygılar

ibrahim kazanci allah galerıcıye dusurmesın sen ne dıyorsun..
arabayı bedevaya almaya bakarlar.
satarkende sankı sıfır fıyatı ısterler...
mıllet uçmuş hakıkaten..

meteeor' Alıntı:
ibrahim kazanci allah galerıcıye dusurmesın sen ne dıyorsun..
arabayı bedevaya almaya bakarlar.
satarkende sankı sıfır fıyatı ısterler...
mıllet uçmuş hakıkaten..
tamamen katılıyorum

ibrahim kazanci' Alıntı:
iyi günler gerçekten araç sahipleri ve galericiler uçmuş 1999 model vitaramı sattım 2004 -2005 model otomatik grand vitara bakıyorum 30 -35 bin tl ye kadar fiat söylüyorlar piyasası 23 ten 25 e kadar ama herkes kafasına göre ne yapacaksın araba vatandaşın fakat biraz mantık herkese sevgi ve saygılar

Birkaç ay önce Ankara bilkentte kazasız boyasız 80 000 civarı km de 2005 2.0 vitaraya 24 000 lira istiyordu sahibi acil para lazımmış,öyle bir piyasa var ki benim aklım almıyor,bir arkadasım mercedes aracını beş sene önce 49 000 liraya almış şimdi 45 000 lira verene vermiyor daha fazla etmesi lazımmış ben anlamıyorum bu hesaplardan...

hakkaten 13.000 dedi çok komik ya... mıllet ne fırsatçı ınsanlar neler yazıyor nete yanına varmaga korkuyorsun.
kayserı ve sıvas cıvarında satan bırı varmıııııııııııııııııı:smiley:guzl bı fayata

96 lantis ile takas yapacak bir vitaracı varsa görüşelim.
1.8,lpg li.motoru yeni.
ben artık off road cı olmaya karar vredım bu asvalt için uretılmış bır spor araba. :-\
ilgilenen varsa grüşülür..

merhaba paylaşımınıza yeni katıldım.bende suzuki meraklısı oldum ama sahibi olamadım.olmadan önce siz deneğimli kullanıcılardan bilgi almak istedim.bu arada
süleyman bey bu dediğiniz ilan hangi ilandrır. acaba.

http://www.sahibinden.com/suzuki_vitara_vagon_2001_model-64WQQaXQQ17547042WQQpXQQdisplayitem

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR