2000-2001 1.6 jlx Vitara Kıymete mi Bindi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gookhangenc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 51
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,937
Ynt: 2000-2001 1.6 Jlx Vitara Kıymete Mi Bindi?

Freelander hakkında çok bilgim yok ancak benim de lada nivam vardı. Söylediğiniz gibi orta kilitlendiğinde hareket edebilir.

Vitaralar hem konfor hem arazi kabileyetini bir arada sunduğu için çok tutulan bir araç.

İyi günler dilerim.

Etiketler

freelanderde ön şaft söküldüğünde hareket ediyor ve orta diff lock yok (snırım orta difte yok )eğer arazi şanzımanı varsa neden 2h ve 4L yok onuda anlamadım tıpkı 2004-2005 pininler gibi

Çok iyi ya :smiley: 3 yıl önce açılıyor konu. Sonra 2 yıl boyunca birşey yazılmıyor. Ardından biri arşivde okuyup birşey yazıyor. Hiçbirşey olmamış gibi konu kaldığı yerden devam ediyor :smiley:))) Seviyorum bu siteyi.... :smiley:

Sonuç olarak arkadaşlar, 3 yıllık bir maratonun ardından yine sizin diğer mesajlarınızdan anladığım İSPANYA montaj Vitara'ların:

ispanyolların ön porya kilitleri ve aksları kesinlikle daha zayıftır. Fakat bu zayıflıklara da çözüm var. Ben kendi vitaramda Grand vitara aksları ve japon ön porya kilitleri kullanarak çözümü yakaladım.

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=11340.0#ixzz2jIyZAZY0

Bunlar değiştirildiğinde gayet başarılı bir araç oluyor.

Yine

Ancak ispanyollar motorda 4 beygir güç arttırmış olup toplamda araç kilosunda da yaklaşık 80 kg hafif üretmişlerdir.

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=11340.0#ixzz2jIyriC7N

Bunun dışında 2000-2001 modellerin başka bir özelliği var mıdır ? Bu derece tutulmasının nedeni nedir ? Birşey var demek ki daha değerli.

Selamlar;
2001 model 1.6 Otomatik aracımı 2009 da 20000 TL ye sattım.Otomatik olanlar bayanlar tarafından tercih ediliyor.Çok memnundum.
Şimdide 2006 XL7 var ondan memnunum.
Suzuki İyidir :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR