Arama sonuçlarınız

1. endurin

Frontera 3.2 Motor Şıkırtısı

Özellikle gaza yüklenince artması, eksantrik zinciri düşündürür... Olasılıkla şimdiye kadar bir yere baktırdınız . İyi günler.

2. endurin

Ege Ücretsiz Kamp Alanları

Merhaba, listenizde benim bildiğim en az birkaç yer var ki (ör: Bodrum), bahsettiğiniz anlayışta bir tatil için benim aklımdan geçmez. Kafa dinlemek herkes için aynı anlama gelmeyebiliyor tabii: örneğin benim çadır kurduğum alanda birileri radyo, cep tel. vb cihazlarını açıp klasik müzik...
  3. endurin

97 zj 5,2 satılıktır

97 model 5,2 zj satılıktır. bu siteye üye olmama neden olan araç oluyor kendisi. Gayet iyi durumda. Bütün bakımları yetkili serviste yapılmıştır. İki yıldır bizde. Gazlı, motor ve yürüyeni düzgün, Gaz yakışı makul sınırlarda, belki alt limitlerde olabilir, sakin kullanırsanız. Araziye...

4. endurin

Aranıyor - 1995-1997 Model - Grand Cherokee ZJ 4.0 (LPG)

Ynt: Aranıyor - 1995-1997 Model - Grand Cherokee ZJ 4.0 (LPG) ilan güncel mi? 2002 aldığımız için 97 5,2 yi satıyoruz.
  5. endurin

Anahtarın Kırıldı ve Araç Security Lambası Sorunu

Ynt: Anahtarın Kırıldı ve Araç Security Lambası Sorunu sıkıntılı durum. hemen yetkili veya özel bir jeep servisini-ustasını aramak gerekir. aceleniz yoksa, yarın sabahı beklersiniz. aracın elektroniğine müdahale ettikleri bir aparat var-belki bilirsiniz; onu takarak hem arıza kodunu kaldırır...

6. endurin

93-95 Grand Cherokee ZJ'lerde Işıl Işıl Bir Gösterge Tablosu

Ynt: 93-95 Grand Cherokee ZJ'lerde Işıl Işıl Bir Gösterge Tablosu bilgi için teşekkür ederim.

7. endurin

Ynt: 93-95 Grand Cherokee ZJ'lerde Işıl Işıl Bir Gösterge Tablosu Aradan bir yıl geçmiş; ama bizim cd çalar-teyp konusu halloldu geçenlerde. Önce, teyp bozuldu! Cd zaten çalışmıyordu, teyp de gidince aracın içi mezarlık gibi oldu; mecbur kalıp çare aradık. Teybin dönen parçalarını hareket...
  8. endurin

2001 Model WJ V8 4.7 Aldım LPG Konusunda Kafam Çok Karıştı

Ynt: 2001 Model WJ V8 4.7 Aldım LPG Konusunda Kafam Çok Karıştı Arıza lambası konusunda, önce hata kodlarını okumak gerek. Bunun yolu evvelce de yazıldı; el kitaplarında da var. Tekrar olacak: kontak anahtarını ardarda 3-4 defa aç-kapa yapıp (marş basmadan!) son olarak "on" konumunda...
  9. endurin

Klima Radyatörü

Ynt: Klima Radyatörü az evvel klima konusunda benzer soruna ilişkin bir notu "ne nerede kaça.." başlığına yazdım. çözüm alabileceğiniz bir servis varsa gidersiniz zaten fakat, benzer sorunu Bursa'da çözdüğümüzü söyleyeyim. eğer sizin için anlamlıysa, isterseniz yukarıdaki başlığa bakın. saygılar.

10. endurin

Hangi İşi ,Nerede Kaça Yaptırıyorsunuz ?

Ynt: Hangi İşi ,Nerede Kaça Yaptırıyorsunuz ? " Klimanın üflediği havanın sıcaklığı içeriyi soğutmaya yetmiyor. Bu benim içinde ciddi problem..." Bizim de klima sorunu vardı. boru kaçak yapıyor dendi; böyle birkaç defa gel - git sonrasında (yaklaşık iki ay kadar, aralıklarla), en son bir...

11. endurin

Cherokee Aracımın Radyo Sorunu?

Ynt: Cherokee Aracımın Radyo Sorunu? bu "sorunun" çözümü olmadığını düşünüyorum, eğer aracın radyosuna fiziksel bir müdahale yapmayacaksanız... ben öyle kullanıyorum ve oldukça fazla istasyonu çekiyor;trt fm bunlar arasında, diğerlerini de gezerken arazi şartlarına göre zaten yeniden aramak...
  12. endurin

Ynt: Hangi İşi ,Nerede Kaça Yaptırıyorsunuz ? ZJ direksiyon pompası orijinal mopar olarak bulunabiliyor; Bursa, Birlik Oto'da, 350 tl olarak anımsıyorum. ayrıca, skisi elimde ve sağlam olduğunu biliyorum, bizimkisi yeni direksiyon kutusuyla uyumlu değil diye değiştirildi çünkü. lazım olan varsa...

13. endurin

Ynt: 93-95 Grand Cherokee ZJ'lerde Işıl Işıl Bir Gösterge Tablosu klasik konuyu sorayım dedim, hazır elektronikçi arkadaş ta buradayken: '96 ZJ'nin cd çaları cd filan çalmaz genellikle bilindiği gibi. bunun sebebi, mümkünse düzeltilmesi için ne düşünür acaba? saygılar. bu arada torpidosunu...
  14. endurin

ZJ Emniyet Kemeri Hakkında Yardım

Ynt: ZJ Emniyet Kemeri Hakkında Yardım elle aniden çekme "hızınız" nedir? aracın ani frenajla veya gövdenin anlık hareketiyle olanla aynı mı? ben de denedim ama hiçbir sorun farketmemiştim bu yazıyı okuyana dek. sonuç: çektikçe uzuyor! fakat, kmer bağlı iken ani hareket vb. yapıldığında, kemer...
  15. endurin

hangi işi, nerede ve kaça yaptırdığımızı burada yazmayı öneriyorum. Son olarak yaptırdığım bir boya işinden bir arkadaşıma bahsettiğimde, "fahiş fiyat çekmişler; sanayide birine yaptırsan, yarısını öderdin!" dedi. Bu nedenle, böyle bir forum oluşursa, zamanla kendi içinde mekanik, kaporta...

16. endurin

Fiyat Farkı Neden ??

Ynt: Fiyat Farkı Neden ?? katalitik konvertörü neden taktırmak istiyorsunuz? aracınız zj ise, çoğu zj'nin katalitik konvertörü çıkartılmıştır zaten.
  17. endurin

zj içeri toz alıyor

Ynt: zj içeri toz alıyor kapı ve bagaj fitillerine baktınız mı? yolda giderken de toz alıyor muydu?
  18. endurin

Sıralı Sistem LPG Hakkında

Ynt: Sıralı Sistem LPG Hakkında "Vogaz taktıran var mı?" derken, maksadım "bunun servisinde sorun yaşıyoruz, ne yapsak; bir kolayı var mı?" daha da doğrusu, "Bursa içinde-tercihan- bu sistemin servisini veren birilerini tanıyan var mı?" şeklinde olacaktı. Yoksa markalarla bir alıp veremediğim...

19. endurin

Sıralı Sistem LPG Hakkında

Ynt: Sıralı Sistem LPG Hakkında Vogaz taktıran var mı, memnun mu?
  20. endurin

95 Model Zj Aldım

Ynt: 95 Model Zj Aldım kumandayı yetkili bir servisten almanızı öneririz. biz öyle yaptık (Akgün; Ankara). Bursa size yakınsa, internetten "birilik oto" olarak ararsanız, Bursa özel jeep /chreysler servisine ulaşabilirsiniz ve tlf sorarsınız. Ayrıca Bursa'da Mengerler var; yine internetten...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri