Hangi İşi ,Nerede Kaça Yaptırıyorsunuz ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan endurin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 155
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,770
Ynt: Hangi İşi ,Nerede Kaça Yaptırıyorsunuz ?

Direksiyon pompasi komple Mopar degisim, Motordan iyi anladigimi soyleyemiyecegim..4,0 xj nin motorunun en ustu iste :smiley:

Etiketler

İsi Baskan jeep Murat yapacak pazartesi...Parcalari hemen yanindan Yaman'dan aldim

Ayrıca bu gün yaptığım işlerden bahsedeyim.Sabah 11.30 civarında arabamın başına gittim ve saat 20.30 a kadar motor temizliği ile uğraştım.çeşitli kimyasallar ve buhar makinası ile beraber yaptığım temizlik sonrasında neredeyse fabrika çıkışı ndaki haline ulaştı.Ama bende bittim.Resimlerini bile çektim.Günün sonunda o kadar zevklendim yani.. :smiley:

gonder resimlerini :smiley: Bu arada sen araba ile ugrasirken bizim raki balik isi arada gitti :smiley:)) Arabayi aldigimdan beri direksiyon pompasi bozuk, ozellikle park ederken veya dar bir park alanindan cikarken cok zorlaniyordum..oldugu yerde neredeyse hic donmuyor direksiyon... bakalim bu yapilan is cozecekmi problemi...

Ha? Nerede rakı??Hangi balık ?? Kim demiş nasıl yani?? :smiley: :smiley: :smiley:
Kim ne zaman müsait olursa hay,hay.
Ama senin sorunun biraz önemliymiş.Park ederken zorlanmak filan..Direksiyon pompası ne kadarmış? bizim zj lerde biraz pahalı ve bulmakta zor muş.. Bende şşimdilik problem yok ama bilmekte fayda var.nede olsa yaş ;)14..

ZJ direksiyon pompası orijinal mopar olarak bulunabiliyor; Bursa, Birlik Oto'da, 350 tl olarak anımsıyorum. ayrıca, skisi elimde ve sağlam olduğunu biliyorum, bizimkisi yeni direksiyon kutusuyla uyumlu değil diye değiştirildi çünkü. lazım olan varsa diye yazayım dedim. eski direksiyon kutusu da duruyor elimde...

hakancim sen nereye gidiyorsun aracin tamiri icin? Kendi yaptigin islerin disinda tabii :smiley:

endurin' Alıntı:
ZJ direksiyon pompası orijinal mopar olarak bulunabiliyor; Bursa, Birlik Oto'da, 350 tl olarak anımsıyorum. ayrıca, skisi elimde ve sağlam olduğunu biliyorum, bizimkisi yeni direksiyon kutusuyla uyumlu değil diye değiştirildi çünkü. lazım olan varsa diye yazayım dedim. eski direksiyon kutusu da duruyor elimde...

merhaba ,direksiyon kutusu ve pompası için fiyat düşünceniz nedir? 93 ZJ ye uyumlumudur, bir arkadaşım arıyor. Selamlar...

avlika' Alıntı:
gonder resimlerini :smiley: Bu arada sen araba ile ugrasirken bizim raki balik isi arada gitti :smiley:)) Arabayi aldigimdan beri direksiyon pompasi bozuk, ozellikle park ederken veya dar bir park alanindan cikarken cok zorlaniyordum..oldugu yerde neredeyse hic donmuyor direksiyon... bakalim bu yapilan is cozecekmi problemi...
[/quote
motor temizliğinden sonraki durum...attachment=1][attachment=1][attachment=1][attachment=1][attachment=1][attachment=1][attachment=1]

011

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

SON KONULAR

Geri