Arama sonuçlarınız

1. H

Erdek-lapseki Arasındaki Sahil

Maalesef zihniyet bu Hüseyin bey.

2. H

Erdek-lapseki Arasındaki Sahil

Uzun zamandan sonra tekrar merhaba Hüseyin bey. Ben sözünü ettiğiniz sahili iki kere turladım ve her iki seferinde de Kemer köyüne girişte sol tarafa düşen açık bir arazinin önünde geceledim. Sahile kadar inip denize ulaştığınızda sağa dönüp köprüyü geçerseniz köye giriyorsunuz ve köy içinden...
  3. H

Arabayla Polonya (transilvanya-lviv'den Devam) 2017

Çok doyurucu, bilgilendirici ve güzel bir üslupla aktardığınız paylaşımlarınız ve emekleriniz için teşekkürler.

4. H

Norveç 2017 Gezimiz

Pilav üstü kuru gibi... Yanında turşu iyi gider. Anasonu unutmadık tabii. Foto üstü video ve yanında iki kadeh şarap ve hafif bir müzik eşliğinde sayenizde hayaller ve hayaller Hüseyin bey. Gezinize de, düşüncelerinize de, aktardığınız bilgilere de, emeğinize de sağlık. Çok çok teşekkürler...
  5. H

Kamp Alanları Kullanımı Hakkında

Bu konuda ülkemiz insanlarının büyük bir çoğunluğunun, herşeyden ve herkesten önce kendilerine, sonra başkalarına, sonra çevreye saygılı olarak saygın olmayı öğrenebilmeleri için ne kadar zamana ihtiyaçları vardır, doğrusu kestiremiyorum.

6. H

Motokaravanda 7-24 Yaşam

" Daha doğrusu hangisi daha uyguna gelir ? " şeklindeki sorunuza, bütçenizi, el becerinizi ve yapım için harcayacağınız zamanı düşünerek en iyi ve gerçekçi sonucu kendiniz bulabilirsiniz. Bütçe ?.. Tercih ettiğiniz araç ?.. Tercih ettiğiniz donanım özellikleri ?.. Belirlediğiniz özelliklere göre...

7. H

Norveç 2017 Gezimiz

Hüseyin bey; bu enfes seyahatinizi aktardığınız foto ve bilgilerle bizleri donattığınız için çok çok teşekkürler. Sırası geldiğinde o taraflara yola çıkacaklar için başvurulacak bir belgesel gibi oldu. Türkiye'de yazın güze döndüğü, sıcakların kendini serin esintilere teslim ettiği...
  8. H

Norveç 2017 Gezimiz

Bizim buralardaki kavurucu havalarda sizin serinleten ve çok güzel fotolarınız doğrusu iyi geliyor. Manzaraya mı baksam, estetiğin kültür tuğlalarıyla yavaş yavaş örüldüğünü anlatan o evlere mi baksam, gittiğiniz yolları mı hayal etsem bilemedim. Hele gözünün içine bakarak yalan söyleyen...
  9. H

Norveç 2017 Gezimiz

Teşekkür ederim Hüseyin bey.

10. H

Norveç 2017 Gezimiz

Norveç tahtları ve keyfi böyle oluyor demek Hüseyin bey. Doğrusu imrenmedim değil. Karavanpark ücretinin zarfa konması ne kadar kolay bir çözümse diğer yandan, mesela bir akşam üstü oraya kadar gelip, yani başka bir geceleme noktasını arama imkanının zayıfladığı bir durumda karavanpark...

11. H

Norveç 2017 Gezimiz

Teşekkür ederim Hüseyin bey . Fenerle ilgili olarak... Demek isterseniz bedelini ödeyin ödemeseniz de olur diyor adamlar. Ve bu nasıl bir saygı ve güvendir.
  12. H

Norveç 2017 Gezimiz

Henüz Norveç hayallerimi gerçekleştiremedim Hüseyin bey , sanırım üç yıl önce niyetlenmiş fakat İsveç'ten geri dönmek zorunda kalmıştık. Görünen o ki bu seneyi de kaçırdık herhalde ama bir aksilik olmazsa ümidiyle gelecek yılı bekliyorum. Zaten çok ayrıntılı bilgilerle donattığınız...

13. H

Uyarı

Türkiye’nin Sofya Büyükelçiliği, Bulgaristan'da son dönemlerde artan araç hırsızlığına dikkati çekerek bu ülkeye özel araçlarıyla seyahat edecek Türk vatandaşlarını uyardı. Büyükelçiliğin resmi internet sitesinde yayınlanan uyarı yazısında, son zamanlarda Türkiye plakalı özel araçlarıyla bu...
  14. H

USA / Karavanla San Francisco - Los Angeles

" hem de buraya kahve yada kek almaya gelen insanları seyrediyorum. Zaten benim için bu, en zevkli iş. Insanları ve onların davranışlarını izlemek. " Özellikle bu cümleniz benim ilgimi çekti zira benim için de yabancı bir kültür coğrafyasında insanların nasıl, kim ve neden öyle oldukları...
  15. H

Bir Ayda Yunanistan, Adriyatik Ve Italya -temmuz 2015

Bu çok keyifli paylaşım doğrusu beni benzerliklerden dolayı fazlasıyla mutlu etti. İki kez yaptığımız rotayı tekrar etmiş ve anılarım canlanmış oldu bu biiir, ki ben de zamanında sanıyorum " gittim gördüm geldim " başlığıyla paylaşmıştım. Sonra o seyahati 1990 model fiat ducato ve...

16. H

1 Hafta İstanbul Gezİsİ

Kadıköy tarafında Kalamış marinada veya Fenerbahçe yarım adasının girişindeki İSPARK da veya Bostancı deniz otobüslerine yakın otoparkta kalınabilir sanıyorum. Trafik sıkısıkşlığı sorununu düşünerek daha çok hangi yakada zaman geçireceğinizi belirleyip ona göre karar vermekte fayda var.
  17. H

Karavanla Gezi, Romantik Yol.

Ben de o ümidi taşımaktan vazgeçmedim.
  18. H

Ben de o ümidi taşımaktan vazgeçmedim.

19. H

Çok güzel bilgiler, çok güzel anlatım ve yine canlı canlı fotolar. Emekleriniz için teşekkürler. Ben henüz özellikle istediğim halde romantik yol rotasını uygulayamadım. Umarım bir gün gerçekleştireceğim. Hele hele Hüseyin beyin ( akdeniz ) bana sözü var. Şirin bir köyün içinden geçen...
  20. H

2017 Yazı Boyunca Karavanı Avrupa Da Bırakıp Arada Gidip Gelerek Avrupa Turu

Çok uzun zamandır bilgisayar başında bu kadar saplanıp kalmamıştım. Neşeli anlatımınızın yanında özellikle seyahatinizin ruhunu yansıtan foto karelerinizle bayağı bir çaba göstermişsiniz bizlerle paylaşmak için. Emekleriniz için çoook çok teşekkürler... Öte yandan belki bazılarına uygun...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri