Unimog - Karavan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan israfil_baku Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 499
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 259,283
Ynt: Unimog - Karavan

Arkadaşlar her kese selamlar.Daha bir teknolojik ürünü karavana ilave etdim .Proeksiyonlu ledli saat monte etdim...

IMAG1612

Etiketler

rabbit' Alıntı:
Muhteşem bir proje olmuş, tebrik ederim.. Konuyu baştan sona okumak iki günü aldı ama çok keyifli bir konu olmuş. Umarım kısa zamanda tamamlar ve keyfini sürmeye başlarsınız..
Abi çok teşekkür ederim .İnşaAllah bitirib yollara çıkacağız.Ve sizlerle ilk test sürüşünü ve sonrakı gezileri mutlaka paylaşacağım..

Goldwingerr' Alıntı:
İleride hayalim böyle bir canavar ile caravan yaptırıp dolaşmak.Ama sizin gibi benim bunu yapmam imkan dahilinde değil anca yaptırabilirim :smiley: Ama merak ettiğim bir husus var.Arazi taşıtları hakkında çok bilgim olmadığı için belki çok basit olabilir ama bu unimog normal bir yolda konforlu seyir süreti ortalama kaç km oluyor ve 100 km tüketimi normal bir kullanım ile yolda ne kadar?
İzmir den Saygılar
Burak bey inşaAllah size de kısmet olur şu offroad karavandan.Şu arabanın normal seyir hızı 90-95 km\saattdır.yakıt serfiyatı ise 100 km de 19-22 litredir.

Etkaize' Alıntı:
Çok güzel gözüküyor. Karavan söz konusu olunca her şekilde de güzel oluyor şahsen. :smiley: Hayırlı bol yolculuklar.
Tolgahan kardeşim Allah sana da gönlünce bir karavan kısmet elesin.Doya-doya tadını çıkarasın.Bir daha teşekkürler.

Her kese merhabalar.ÖZGÜR kardeş teşekkür ederim hoş arzularına göre.
Devam edelim.Kasanın içinde ufak eksikliklerle uğraşıyorum bu aralarda.El fenerini ve banyoda sıvı sabun dispenserini monte etdim.

IMAG1624

IMAG1628

IMAG1632

İsrafil Bey,
çok titiz ve detaylı çalıştınız, tebrikler.

Hiç bir zaman da tam olarak bitmez, bilirim :smiley:

Ellerinize sağlık...

Abi yaaa, basladigindan beri takip ediyorum seni, bu araci kendin kullanmak icinmi yapiyorsun! (Ben bu kadar ugrastiktan sonra binemem bu sahesere:smiley:) )
Ayrica butun hersey bittikten sonra bir maliyet hesabini soyleyebilirmisin. Ozel degilse tabii
Cok merak ediyorum, bu ozverili ve muhtesem calisma kaca patlayacak:smiley:)

ubc

theta' Alıntı:
İsrafil Bey,
çok titiz ve detaylı çalıştınız, tebrikler.

Hiç bir zaman da tam olarak bitmez, bilirim :smiley:

Ellerinize sağlık...
[/quot
Serdar bey vallahi doğru söylediniz.Hiç bitmez böyle işler...
.Ne olsada hayatımın 40 senesinin karnesi....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.