Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Nihat Zaloğlu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zaloğlu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 586
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 101,292
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Nihat Zaloğlu

nihat bey kolay gelsin imalata başlamışsınız yapımdaki diğer resimleri yayınlarsanız fikir sahibi oluruz planları inceledim güzel dizayn etmişsiniz resimleri bekliyoruz elinize sağlık saygılar kurtaran

Etiketler

gitarcı' Alıntı:
nihat bey kolay gelsin imalata başlamışsınız yapımdaki diğer resimleri yayınlarsanız fikir sahibi oluruz planları inceledim güzel dizayn etmişsiniz resimleri bekliyoruz elinize sağlık saygılar kurtaran
Yeni yıl dolayısıyla biraz ara verdim . Her aşamayı yayınlayacağım.
Selam ve sevgiler.
Son bir iki resim.

Photo 0010

Photo 0011

Photo 0013

Photo 0014

Vah kardesım vah.
Aynı benım duştugum durumlara duşmuş.

:D :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D Ha gayret , bitir şunu kardesım ., Kolay gelsın

orbay74' Alıntı:
Vah kardesım vah.
Aynı benım duştugum durumlara duşmuş.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------)-
Mehmet bey bu anlamda kollarla çalışmadığım için eve geldigimde kollarımın tutmadığını anlıyordum.
Fakat kendi emeğinle birşeyler üretmek çok güzel.
Kötü durumlara düşmedik 'ya ::smiley: :eek: :p ;D
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------)---

:D :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D Ha gayret , bitir şunu kardesım ., Kolay gelsın

Nihat bey sizin o elinizdeki çay bardağı olan fotonun benzerlerini bizde çok çektirdik ;D elimizde bardak üstümüz başımız toz içinde Mehmet abinin dediği gibi aynı durumlardan bizde geçtik size kolaylıklar diliyorum.

Nihat hocam,işbaşılar yakışmış,bide straforları kestiğin falçatanı değiştirsen :D verdiğin fireyle bir karavan daha izole edilirmiş :D yoksa çay molasında olduğu gibi oturacağın minderimi dolduracaksın :D

enverdede' Alıntı:
Nihat hocam,işbaşılar yakışmış,bide straforları kestiğin falçatanı değiştirsen :D verdiğin fireyle bir karavan daha izole edilirmiş :D yoksa çay molasında olduğu gibi oturacağın minderimi dolduracaksın :D

:D :D :D Güzel espri... enverdede'mizin gözünden hiç bir şey kaçmıyor.

Nihat hocam kolay gelsin.

Nihat bey,

Izolasyonda cam yada taş yünü kullanmamış olmanıza sevindim. Herşeyden önce aşağıdaki resimde görülen dertle uğraşmıyacağınız kesin.

[attachment=2]

Sanırım bu topiği okumuşsunuzdur ( http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=62560.0 ).
Size hoşgörünüze sığınarak aşsagidaki resimde görüldüğü üzere bu aşamada izolasyonun üzerini tamamen sızıntısız şekilde örtecek kalin plastik yada plastik+aliminyum folye ile kaplamanızı tavsiye edecektim.

Kolay gelsin.

[attachment=1]

Folye

Kf

yaybek' Alıntı:
Nihat bey sizin o elinizdeki çay bardağı olan fotonun benzerlerini bizde çok çektirdik ;D elimizde bardak üstümüz başımız toz içinde Mehmet abinin dediği gibi aynı durumlardan bizde geçtik size kolaylıklar diliyorum.
Üstatlarımız sizlersiniz.Fotoğraflarda kopya olacak tabii. :eek: 8) :-*
Yusuf ustam sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

enverdede' Alıntı:
Enver bey( bir taşla iki kuş vurmak ) diye bir deyim var herhalde :( :( :(
Biz birini vuramadık ikincisini düşünelim.
Sağlıklar diliyorum.

Bizim çalışma fotolarından ;D ziyaretimize gelen abilere karavan yapım sırasında ikramımız olan çayın yanında gelirken eli boş gelmeyen abilerin getirdiği ;D pastalar tatlılar ;)

MG 8384

MG 8489

MG 8492

EvliyaCelebi2' Alıntı:
Nihat bey,

Izolasyonda cam yada taş yünü kullanmamış olmanıza sevindim. Herşeyden önce aşağıdaki resimde görülen dertle uğraşmıyacağınız kesin.

[attachment=2]

Sanırım bu topiği okumuşsunuzdur ( http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=62560.0 ).
Size hoşgörünüze sığınarak aşsagidaki resimde görüldüğü üzere bu aşamada izolasyonun üzerini tamamen sızıntısız şekilde örtecek kalin plastik yada plastik+aliminyum folye ile kaplamanızı tavsiye edecektim.

Kolay gelsin.

[attachment=1]
Mesut bey bu topiği kaçırmışım.Uyarınız için teşekkür ederim.Şunu anladımki resimlerle adım adım gitmek varmış.Gezenbilirin tüm ustaları ile BEYAZ GÜVERCİNİM ortaya çıkacak.Sağlıklı ve mutlu kalın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR