Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Nihat Zaloğlu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zaloğlu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 586
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 101,119
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Nihat Zaloğlu

Nihat bey karavanınızın
sağlık mutluluk ve huzur içinde ailenizle keyfini sürmeniz dileğiyle saygılar...

Etiketler

Salim Pekakar' Alıntı:
Nihat bey karavanınızın
sağlık mutluluk ve huzur içinde ailenizle keyfini sürmeniz dileğiyle saygılar...
Salim bey çok teşekkür ederim.Selamlar.
TA2RX' Alıntı:
Bu sizin yerleşim düzeneğinize ve TV'ı nerede(n) seyretmek istediğinize göre değişir.

Ben kendi yerleşim planımda banyonun ön taraftaki duvarını gözüme kestirdim mesela. Sürücü kabinindeki koltukların arkaya çevrilmesiyle sorunsuz izleneceğini düşünüyorum.

Banyonun ön tarafına (yaybek'in yaptığı gibi) yana dönük bir oturma grubu düşündüğünüz takdirde mutfak üst dolaplarının birinin kapağına da monte edilebilir, örneğin.

İlla ki sürücü kabini tarafına dönük olarak seyredilecek bir düzenek düşünüyorsanız, hiç değilse kabindeki koltukların birinin üzerine (arka hizasına) denk gelecek bir yerleşim düşünülebilir.

Sergilediğiniz onca yaratıcı fikirden sonra şu anki TV konumu bana biraz alel acele karar verilmiş izlenimi verdi. ;)
airboat' Alıntı:
Bekir bey,haksız da değil hani!
Görüşleriniz ve uyarılarınız için teşekkür ederim.Baya yine düşündüm .Selamlar.

zaloğlu' Alıntı:
Görüşleriniz ve uyarılarınız için teşekkür ederim.Baya yine düşündüm .Selamlar.

Çok da dert etmeyin. Sonuçta önemli olan sizin içinize sinmesi. Biz yalnızca aklımıza takılan konuları hatırlatma ihtiyacı duyuyoruz.

zaloğlu' Alıntı:
Salim bey çok teşekkür ederim.Selamlar.Görüşleriniz ve uyarılarınız için teşekkür ederim.Baya yine düşündüm .Selamlar.

Ağbi sen bu şekilde kullanabileceğine inanıyorsan bozma, veya en azından şimdilik kullan ilerde çok rahatsız ederse değiştirirsin yerini, belkide memnun kalırsın belli olmaz, selamlar

Nihat bey sıkıntı kullanırken belli olur.Enazından şimdilik kullanın.Benim görüşüm kışın perde çekme zorunda kalınca sıkıntı olabilir.Ara perde çok gerekiyor.Kapı giriş sağıına hareketli ayakla montaj olabilirdi.(kişisel görüşüm.Benim araçta kullandığım gibi)

seyyah54' Alıntı:
Nihat bey sıkıntı kullanırken belli olur.Enazından şimdilik kullanın.Benim görüşüm kışın perde çekme zorunda kalınca sıkıntı olabilir.Ara perde çok gerekiyor.Kapı giriş sağıına hareketli ayakla montaj olabilirdi.(kişisel görüşüm.Benim araçta kullandığım gibi)
buralpdi' Alıntı:
Ağbi sen bu şekilde kullanabileceğine inanıyorsan bozma, veya en azından şimdilik kullan ilerde çok rahatsız ederse değiştirirsin yerini, belkide memnun kalırsın belli olmaz, selamlar
TA2RX' Alıntı:
Çok da dert etmeyin. Sonuçta önemli olan sizin içinize sinmesi. Biz yalnızca aklımıza takılan konuları hatırlatma ihtiyacı duyuyoruz.
Dostlerıma ayrı ayrı çok teşekkür ederim.Düşünmeye devam.Selamlar.

Nihat abi o mekanizmayı katlanır hale getirsen, televizyonu seyredeceğin zaman indirip diğer zamanlarda katlayıp tavana kaldırsan olur mu?
Aşağıda satılan örnektekine benzer bir mekanizmayı kastediyorum :smiley:
http://www.sanalpazar.com/19-Inc-Tavan-Tipi-Oto-Tv-Li-Lcd-Monitor__isp6619021

drares' Alıntı:
Nihat abi o mekanizmayı katlanır hale getirsen, televizyonu seyredeceğin zaman indirip diğer zamanlarda katlayıp tavana kaldırsan olur mu?
Aşağıda satılan örnektekine benzer bir mekanizmayı kastediyorum :smiley:
http://www.sanalpazar.com/19-Inc-Tavan-Tipi-Oto-Tv-Li-Lcd-Monitor__isp6619021

Zaten öyle ki :D :D :D

Bekir Kemal bey,Haşmet Doktorum cevap yazma fırsatı olmadan doğru bulundu herhalde görüzlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim.Selamlar.

İstanbul seyahatimizde ,Maltepe buluşma parkında bizi yalnız bırakmayan tüm karavancı dostlarıma teşekkür ederiz.Sağolsunlar.

Ayrıcana İkitellide bizi ağırlayan Termosa yetkilileri Resul beye Hulusi beye,Muhammet beye ve sıcak su boylerimi takan ustama çok teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,439
Kayıtlı Üye Sayımız
172,092
Kaydolan Son Üyemiz
yigityigitcelik@gmai

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR