kht58 kullanıcısının son içeriği

1. kht58

Dev Suzuki Projesi

Ynt: Dev Suzuki Projesi zevkle takip ediyor, merakla sonucu bekliyorum
  2. kht58

İki katilin savaşı..!..Ve inanılmaz Kareler..!!

Ynt: İki Katilin Savaşı..!..ve İnanılmaz Kareler..!! Dünyanın kanunu bu su yükselince balıklar karıncaları sular çekilince karıncalar balıkları yer....
  3. kht58

Yeti & Vap

Ynt: Yeti & Vap aracı satıyorsunuz sanırım ilanını gördüm.. merak ettim araçla ilgili beğenmediğiniz bir şey mi var farklı bir off road aracıyla takas istemişsiniz sanırım
  4. kht58

Gezenbilir FARUK KAYHAN Anısına Yeniden Kars Yollarında (25 Ocak 2013)

Ynt: Gezenbilir FARUK KAYHAN Anısına Yeniden Kars Yollarında (25 Ocak 2013) Bu arada unutmadan Arif Abi hoşgeldin ;D ;D ;D akşam ki İşkembe çorbası için çok teşekkür ederim :D :P
  5. kht58

Gezenbilir FARUK KAYHAN Anısına Yeniden Kars Yollarında (25 Ocak 2013)

Ynt: Gezenbilir FARUK KAYHAN Anısına Yeniden Kars Yollarında (25 Ocak 2013) katılımcı arkadaşlara çok teşekkür ederim gerçekten çok güzel bir etkinlik oldu SİDOFF olarak çok eğlendik
  6. kht58

Cep Sobası

Ynt: Cep Sobası sahibinden com da uygun fiyatlı cep sobaları mevcut bulunmaktadır....
  7. kht58

Sırt çantası ile Rusya ve Moğolistan' da 60 gün - Gezi notları ve tavsiyeler

Ynt: Sırt çantası ile Rusya ve Moğolistan' da 60 gün - Gezi notları ve tavsiyeler sizi tebrik eder ve paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim... biz hayal ederken siz gerçekleştirmişsiniz :)
  8. kht58

Araç Üstü Çadırla Kamp

Ynt: Araç Üstü Çadırla Kamp arkası açık pick up lara araç üstü çadır monte etmek için ne yapmak lazım tavan büyüklüğü pek yeterli olmaz gibi geliyor :(
  9. kht58

Skystar Çekiş Problemi

Ynt: Skystar Çekiş Problemi 1998 3.2 Nissan peşindeyim :) bu yüzden ilgiyle takip ediyor ve merakla bekliyorum...
  10. kht58

DISCO-MB 2012 (Gaziantep)

Ynt: DISCO-MB 2012 (Gaziantep) Göktuğ abi yine bir şaheser peşindesin, neyse ki fazla ilerlemeden görmüşüm bu projeji :D ilgi ve merakla takip diyorum.. :)
  11. kht58

Nevşehir - Göreme için Tenteli Pick - UP (Fıstık Yeşili)

Zevkle takip ediyoruz :)
  12. kht58

Yeti & Vap

Ahmet abi öncelikle aracın hayırlı olsun gerçekten çok güzel olmuş bol çamurlu günlerde kullanman dileklerimle :) aracın yakıtı için 100 km de 11 lt yazmışsın KAROFF grubundaki bir dostumuz eski kasa rangerinin turbosunun kapağını açtırıp içinde ufak bir oynamayla daha büyük bir pervane taktırdı...
  13. kht58

Ford Ranger 4x4

Ynt: Ford Ranger 4x4 Bol çamurlu günlerde güle güle kullanın yeni halinin resimlerini de bekliyoruz
  14. kht58

Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye araba çok güzel olmuş bol çamurlu günlerde kullan :) ama hani stickerlar yazılar nerede çok boş kalmış sanki :D
  15. kht58

Kıbrıs'ta Off-Road Etkinliği (12 Temmuz 2009)

Ynt: Kıbrıs'ta Off-Road Etkinliği (12 Temmuz 2009) arkadaşlar kıbrısta bildiğiniz bir range ustası varmıdır ??

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri