Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,143
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 189,126
Ben Biricik seviyorum.
Boğazkere, Öküzgözü, İrikara'dan mamuldür.
Hocam o zaman Turasan/Seneler i de bir deneyin derim. Benim damak tadım değil ancak yazdığınız seçimden sizin seveceğinizi düşünüyorum. Bir de benim daha çok sevdiğim, damak tadı olarak bana daha çok uyan, ve aynı zamanda tam bir fiyat/performans olarak değerlendirdiğim Diren şaraplarını tavsiye edebilirim. Afiyetler.

Turasan severim. Güzel şarap yapıyor. Diren'i duymadım. Denerim belki sonra. Sağolun.

Turasan severim. Güzel şarap yapıyor. Diren'i duymadım. Denerim belki sonra. Sağolun.

Ikinize de üzüm bağlarının arasında veya ṣarap üreticilerine ait bir karavan parkta akṣam yemeğinin yanına o çevreye ait bir ṣarabı seçtikten sonra güzel bir ṣarap sohbeti dilerim.

Benim genellikle tercih ettiğim iki ṣarap markası var.

Birisi Stuttgart ṣehrinden geçen Neckar nehri kıyılarındaki bir karavan parkta tanıdığım Trollinger kırmızı ṣarap.

Ikinicisini Main Nehri kenarında, çevresi üzüm bağları ile çevrili olan Nordheim karavan parkında tanıdım.
Adı: Domina

Her ikisinin de alkol oranı % 11,5-12 civarında.

Benzer karavan parkların Türkiye’de de çoğalması dileğiyle.

Son düzenleme:

Ah keşke...

Merhaba arkadaşlar, Cuma sabahından selamlar olsun. Haftasonu geliyor. Bu haftasonu kısmetse Güçlü ile ulaşan'da olacağız. Cinglebells cingle bells Yılbaşı kutlayacağız...