Yeni Aracım Disco I; Orj. Camel Trophy 92 Model

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan altuncu57 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 425
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 92,152

Etiketler
Ynt: Yeni Aracım Disco I; Orj. Camel Trophy 92 Model

can sıkıntısı baş gösterince arka vinç tamponu yaptıralım dedik. ismi lazım değil ist.'da bir usta ile görüştük.orjinal tamponu söktük gönderdik. 1hafta ,2 hafta ,3 hafta ,4. hafta derken bakılmayan telefonlardan sonra bir allah kulu bulup ustanın iş yerine gönderdik.usta halen yok yanındaki elemanının telefonunu edindik ve aradım.abi bugün kargoya verdik dedi.önce rock slider'larım 4. hafta sonunda da tamponum geldi.sonuç ne mi?HÜSRANNNNNN.....Allah için malzemeden çalınmamış ama sarı malzemeden istediğim çalışan kısımdaki parçalar demirden yaklaşık 33'' civarı lastik takmayı planladığım seyyar stepne taşıyıcıya 13 jant lastik bile takılmayacak durumda.tabi vinç takılacak iç tabladan eser yok. aldığım cevap vinç ters çevirilip takılacak.vinç takmayı düşündüğüm boşluğada tampon ile şase arasına işaret parmağım zor giriyor.fazla konuşmayacağım doluyum çünkü....yeniden birsürü preste tabla büktür ıvır zıvır uğraş gelen tamponu doğradık.ortaya bişeyler çıkmaya başladı.yinede iyi netliyim .resimleri yükleyeyim...

100 6889 100 6892 100 6913 100 6912 100 6911 100 6910 100 6909 100 6908 100 6907 100 6906 100 6905 100 6904 100 6903 100 6902 100 6901 100 6900 100 6898 100 6896 100 6895 100 6894 100 6935

Ynt: 300 tdi Disco I; Orj. Camel Trophy 92 Model

bugün yay altı polyamit malzemeden takozlarım yapılıyor. akşam yeni resimler eklenecek. tamponun stepne taşıyıcı , kilit ve kaynak işleri kaldı.vinç tablası şaseye kaynaklı.diğer tüm parçalar de monte sökülüp takılabiliyor. bu arada gözüme çok kaba görünen tamponun sağ ve sol köşe kenarlarını arka ortaya doğru ( V ) şeklinde keseceğiz ve daha kibar bir görüntü ve en önemlisi kanal geçişi gibi yerlerde vurmasını önlemeyi düşünüyoruz. bakalım ne çıkacak ortaya...

Başlangıçtan beri ilgi ile takip ediyorum , artık yapılabilecek bir şey kalmadı galiba :D
Çamurlata çamurlata kullanın . Tarttırdınız mı ,araç bu hali ile kaç Kg. şişmanladı acaba ? ;D

oort cloud' Alıntı:
Başlangıçtan beri ilgi ile takip ediyorum , artık yapılabilecek bir şey kalmadı galiba :D
Çamurlata çamurlata kullanın . Tarttırdınız mı ,araç bu hali ile kaç Kg. şişmanladı acaba ? ;D
arka diff kilidi konulacak.en son 2600 kg.'dı.şu anda 3000'e yaklaşmıştır.iyi niyet dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

abicim sabah sabah açtım bu konuyu uykuluydum sayfalar bittiğinde cin gibiyim. çok emek var güzel günlerde kullanmanızı dilerim.inşallah ilerleyen yıllarda banada böle bi araç nasip olur..

mertleon' Alıntı:
abicim sabah sabah açtım bu konuyu uykuluydum sayfalar bittiğinde cin gibiyim. çok emek var güzel günlerde kullanmanızı dilerim.inşallah ilerleyen yıllarda banada böle bi araç nasip olur..
inşallah hayırlısı

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,520
Kayıtlı Üye Sayımız
172,178
Kaydolan Son Üyemiz
sakaryalee5454

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR