Yeni Aracım Disco I; Orj. Camel Trophy 92 Model

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan altuncu57 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 425
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 94,020
Ynt: Yeni Aracım Disco I; Orj. Camel Trophy 92 Model

altuncu57' Alıntı:
şu an üzerinde takılı olanlar 265 -75 -16 insa turbo.daha önce 235 85 16 federal aldım ve hiç teker dönmeden sattım .o yüzden diyorum deşmen yaramı diye.çok biliyorum yaaa lastiği büyüttük.şimdi düşünüyorum .ama bu hafta kesecem ön çamurluk ağızlarını kafaya koydum .çünkü insalar çamurda mükemmel...

siz yükseltme yaptınız mı araçta ??

selamlar

Etiketler

gokhanlro' Alıntı:
siz yükseltme yaptınız mı araçta ??

selamlar
yükseltme yapmak için ilk aldığımda huma otodan 2'' lik kit aldım .aracın arka yaylarını söktüm baktım rengine ve boyuna varıncaya kadar aynı.kiti takmadan geri yolladım .aracımın üzerindeki ağırlıklar fazla.bence o yüzden biraz sorun yaşıyorum herhalde. bulunduğum yerde anlayanda yok land işinden. gidince biryerlere çözeceğim aklıma takılı olan bu sorunu inşallah....

Umut'cum (sword7)dediğini yaptım. yazlık lastiklerimde takılı olan alaşım jantları insalara ,yazlık lastiklerimide sac jantlara geçirdim. dediğin gibi aracın şekli değişti. daha bi güzel göründü gözüme ne dersiniz?bu arada bu jantları takınca sürtme azaldı .ama tam sağ ve sol turlarda iç denge kolarına sürtme fazlalaştı .neyse zaten aracı sadece ben kullanıyorum ona da dikkat edeceğim artık turunu kısana kadar .resimler... 100 5697
100 5698
100 5699
100 5700
100 5701
100 5702
100 5703
100 5695
100 5696

altuncu57' Alıntı:
Umut'cum (sword7)dediğini yaptım. yazlık lastiklerimde takılı olan alaşım jantları insalara ,yazlık lastiklerimide sac jantlara geçirdim. dediğin gibi aracın şekli değişti. daha bi güzel göründü gözüme ne dersiniz?bu arada bu jantları takınca sürtme azaldı .ama tam sağ ve sol turlarda iç denge kolarına sürtme fazlalaştı .neyse zaten aracı sadece ben kullanıyorum ona da dikkat edeceğim artık turunu kısana kadar .resimler...

İŞTE BUUU ;D ;D

Çok güzel oldu, emeklerinize sağlık... Allah tabanını düz bastırsın...

nazar değmesin,çok güzel oldu
camel maceralarından sonra bizim yollarda,enteresan
selamlar

altuncu57' Alıntı:
Umut'cum (sword7)dediğini yaptım. yazlık lastiklerimde takılı olan alaşım jantları insalara ,yazlık lastiklerimide sac jantlara geçirdim. dediğin gibi aracın şekli değişti. daha bi güzel göründü gözüme ne dersiniz?bu arada bu jantları takınca sürtme azaldı .ama tam sağ ve sol turlarda iç denge kolarına sürtme fazlalaştı .neyse zaten aracı sadece ben kullanıyorum ona da dikkat edeceğim artık turunu kısana kadar .resimler... 100 5697
100 5698
100 5696

Hocam vallahi zehirliyorsunuz insanı durduk yere : ))) yani arabamı çook seviyorum ama sayenizde kısa zamanda discovery'e geçecez gibi,

Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin herbirimize.....

Azmi bey elinize sağlık harika olmuş.

Ne yazacağımı bilemedim şimdi, gerçekten dört dörtlük oldu.

öncelikle siteye yeni katılmış biri olarak herkeze slmlar. bu arada timur abi yapmış olduğun bütün işleri yakından takip eden bir kardeşin olarak çok başarılı iş cıkardın seni tebrik ediyorum.(ayrıca sabrından dolayı ) emeğinin karşılığını fazlasıyla aldın güle güle kullan bol çamurlu, beraber gezilerde görüşmek üzere.

100 5044

inşallah bol çamurlu fotograflarını da görürüz en kısa zamanda burada : )))

bunlarda son güncel resimler. lastiklerin sürtmesi sonucunda kesmek zorunda olduğum çamurluk ağızlarının resimleri.son olarak ta aldığım alüminyum levhaların yan eteklere kartondan çıkarttığım şablonlara göre kesilip montaj işi kaldı. bu hafta içerisinde almış olduğum webasto yu da montaj yapacağız. onlarında montaj aşamasındaki resimlerini sizlerle paylaşacağım .

hocam, çamurunuz bol olsun derken tam da bunu kastetmiştim : )))) Allah nazardan saklasın, fotograflara bakarken bile oradaki heyecanı ve keyfi hissettim... sizi düşünemiyorum bile.... : ))))

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR