Yeni Aracım Disco I; Orj. Camel Trophy 92 Model

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan altuncu57 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 425
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 94,020
Ynt: Yeni Aracım Disco I; Orj. Camel Trophy 92 Model

sword7' Alıntı:
Evet bende çok sevinirim araçta çok sevinir :smiley: Yalnız aliminyum cantları takabilmeniz için spacer gerekli gibi geliyor bana, tam emin değilim, bilgisi olan biri yardımcı olursa çok daha iyi olur... Defender'a aliminyum cantlar spacersız takılmıyor, discoda da aynı mı acaba?
spacer'a gerek yok benimkinde en azından onu biliyorum .çünkü aldığımda diğer jantlar üzerinde idi. bunları da almış sahibi ama takmamış. 2 takım lastik olunca diğerlerini jantlarla beraber garaja koydum duruyor. birde bu üzerindeki sac jantlar daha offsetli gibi geliyor bana bakalım akşam belii olur

Etiketler

altuncu57' Alıntı:
spacer'a gerek yok benimkinde en azından onu biliyorum .çünkü aldığımda diğer jantlar üzerinde idi. bunları da almış sahibi ama takmamış. 2 takım lastik olunca diğerlerini jantlarla beraber garaja koydum duruyor. birde bu üzerindeki sac jantlar daha offsetli gibi geliyor bana bakalım akşam belii olur

O zaman sorun yok, ama spacerlar çok güzel gösteriyor aracı ;D

sword7' Alıntı:
O zaman sorun yok, ama spacerlar çok güzel gösteriyor aracı ;D
spacer mutlaka takacağım çünkü çamurluk ağzına sürtmeden başka iç denge kollarına da sürtüyor tam sağ ve sol dönüşlerde yada turunu az kıstıracağım

altuncu57' Alıntı:
spacer mutlaka takacağım çünkü çamurluk ağzına sürtmeden başka iç denge kollarına da sürtüyor tam sağ ve sol dönüşlerde yada turunu az kıstıracağım

Bence turunu hiç ellemeyin J9 Pejolar gibi uğraşır durursunuz manevra yapıcam diye :D, en güzeli spacer, hem görüntüsü güzel oluyor aracın hem de yol tutuşu iyileşiyor...

altuncu57' Alıntı:

turunu biraz kısaltınca sorun olmuyor ama spacer takıldığında çamurluk ağzına sürtme ihtimali var sonuçta lastik 265 ;D eğer 235 falan olsa sorun olmayabilirdi

altug onaran' Alıntı:
turunu biraz kısaltınca sorun olmuyor ama spacer takıldığında çamurluk ağzına sürtme ihtimali var sonuçta lastik 265 ;D eğer 235 falan olsa sorun olmayabilirdi
Altuuğğğğğğğ deşme yaramı....

altuncu57' Alıntı:
Altuuğğğğğğğ deşme yaramı....

abi malesef öyle :(

bizde 275 lastik var sparcer koyarsak sorun yaratıcak :( ama 2" daha yükseltip 33" lastiğe geçince mutlaka spacer yapıcaz ;D ;D

Satılık çamurluk kitim var diyecemde , kaporta bitti bu saatten sonra zor olur, kitle 35-37 inch e kadar sorunsuz takılıyor lastik ;D ;D

discovery-V8' Alıntı:
Satılık çamurluk kitim var diyecemde , kaporta bitti bu saatten sonra zor olur, kitle 35-37 inch e kadar sorunsuz takılıyor lastik ;D ;D

yavuz abi o dodikleri takınca bizim lastikler kurabiye gibi kalır ;D

hafta sonu yan camımı kırdım agaca vurup, spacer olsa %90 kırılmazdi ::smiley:

sword7' Alıntı:
:D Lastiklerin ölçüsü ne? 33 inc mi?
şu an üzerinde takılı olanlar 265 -75 -16 insa turbo.daha önce 235 85 16 federal aldım ve hiç teker dönmeden sattım .o yüzden diyorum deşmen yaramı diye.çok biliyorum yaaa lastiği büyüttük.şimdi düşünüyorum .ama bu hafta kesecem ön çamurluk ağızlarını kafaya koydum .çünkü insalar çamurda mükemmel...

altug onaran' Alıntı:
yavuz abi o dodikleri takınca bizim lastikler kurabiye gibi kalır ;D

evet haklısın o konuda, 35 ten aşağı olmuyor paçalı tavuğa benziyor araba. ;D ;D ;D

altuncu57' Alıntı:
şu an üzerinde takılı olanlar 265 -75 -16 insa turbo.daha önce 235 85 16 federal aldım ve hiç teker dönmeden sattım .o yüzden diyorum deşmen yaramı diye.çok biliyorum yaaa lastiği büyüttük.şimdi düşünüyorum .ama bu hafta kesecem ön çamurluk ağızlarını kafaya koydum .çünkü insalar çamurda mükemmel...

Abi işin zor valla, yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal :D Allah yardımcın olsun...

discovery-V8' Alıntı:

şimdilik sende dursun abicim... param olunca 35 yapmaya gelicem sana... :smiley:

altuncu57' Alıntı:
Engin Bey o da varda kenarlarında kırıklar olmuş. vida ile tutturmuşlar.birde elektirikli ayna tesisatı ve kabloları mevcut ama aynalarım eski model olduğu için elektirikli değil. olmaması dezavantaj da değil sedece sordum siz bilenlere çok gerekli midir?bu arada elinizde düğme kontrol paneli varsa talip olabilirim....

bir tane vardı ama geçen hafta bir başka kullanıcıya verdim. Arzu ederseniz UK'den bakabilirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR