Yaylada, Balıkta Kamp Yapabilme Hayali İçin Mikro Çekme Karavanım.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustafayetim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 247
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 111,466
Ynt: Yaylada, Balıkta Kamp Yapabilme Hayali İçin Mikro Çekme Karavanım.

Adapazarı merkezde 30 dereceleri bulan nemli sıcak havadan sonra yayla kampı iyi geldi doğrusu.

IMG 6762

IMG 6746

IMG 6751

Etiketler

Bu sabah bayram tatili için Hatay'dan gelen kardeşim İbrahim yine küçük kardeşim Veysel mçk ve bendeniz balık avına gittik.Önce Adapazarı Gölkent Koyunallı gölüne kaşık olta atmaya gittik.Sabah 6 da suya girdik saat 9 a kadar 10 parça turna balığı aldık.

IMG 6779

Daha sonra esas kamp yerimiz olan Kocaali melen deresi melen ağzı bölgesine avlanmaya gittik.Bu seneki gezimizde İtalya'da karavan markette mçk için satın aldığım 220 Fiamma torba tentemizi de kurduk bakın bakalım mçk'ya yakışmış mı ?

IMG 6796

IMG 6802

IMG 6804

IMG 6819

Fiamma tentenin aynı zamanda yan güneşliklerini de satın aldım güneş gelen tarafa taktım çok iyi iş gördü doğrusu.Bir başka işe yarayan aparat evvelki sene gezenbilir'in hediye ettiği çanta güneş paneli.Seksen lt lik Waeco buzdolabını akü ile beraber çok iyi destekliyor.Sponsor firmaya tekrar teşekkür ediyorum...

IMG 6833

IMG 6828

IMG 6842

IMG 6814

IMG 6877

Sabah Koyunallı gölünde tuttuğumuz turnalar bol olunca kardeşim Veysel hiç acımadan aradaki kılçıklı gövde kısmını yatay fleto yapıp çıkardı geriye lokum gibi fleto turna eti kaldı.
Ancak geç vakit olmasına sabah avını gölde yapmamıza rağmen melen çayında bol balık aldık.Melen'in beyaz gümüş balıkları olunca turna fletolara kim bakar....Tabiki gömüldük gümüşlere yanında birde Poyrazlar'daki bahçemizden gelen salata malzemeleri...

IMG 6853

IMG 6859

IMG 6860

IMG 6870

Balık sonrası tentenin gölgesinde çay ve toparlanma...

IMG 6864

IMG 6882

IMG 6889

Bu güzel ve verimli günün ardından gördüğümüz bir manzara keyfimizi kaçırdı.Kocaali belediyesine ait 54 NA 856 resmi plakalı vidanjörü kanalizasyon atıklarını dere kenarına boşaltırken yakaldadık ve bölge jandarmaya şikayet ettik.Bu bölgede yaşayan çevreye duyarlı gezenbilir dostlarının tepkilerini vermesini bekliyorum.İşte suç üstü anının fotoları...

IMG 6891

IMG 6893

IMG 6894

IMG 6895

IMG 6897

Duyarlılığın için seni tebrik ederim Mustafa;

Yuh demek nefreti ne kadar dindirir bilmem, kaymakamlık dahil tüm resmi birimlere bildirilmeli sonuç alınamazsa
çevreci kuruluşlardan destek istenmeli.

Mustafa tebrikler iyi fotoğraflamışsın.
Tenteni ben geçen senelerde harika birşey diye paylaşmıştım sende olması baya iyi oldu benim adıma canlı canlı görebileceğim.
Levent senin yazının kenarında bir tane pasta gördüm (ilk defa) bu ne diye bastığımda bize ilk buluşmamızda hepimize pasta vereceğin anlamı çıkan (bu kişi ilk bulşmanızda size pasta verecektir) bir yazı okudum.Konuyu bölmek istemezdim ama meyveli olursa tercihim sevdiklerinle birlikte mutlu ol.

Toprağına, denizine, ağacına bu kadar ihanet edebilen başka bir devlet yönetimi dünyanın neresinde vardır yahu???

Mustafa Ağabey; hem tebrik ediyorum hem de şikayetiniz sonuca ulaştı mı diye merak ediyorum ???

Saygılarımla

Nuri hocam :bölge jandarmaya şikayet ettim benim tel numaramı aldılar ve geri döneceklerini söylediler bende bekliyorum selamlar.

bende düşünüyorum , çok başarılı,

Bu yazı dizisini bugün fark ettim,size yalnızca maşallah diyorum Mustafa abi,Allah keyfinizi daim etsin,benim için en can sıkıcı durum fotoğrafları görememiş olmak,inşallah sorunu düzeltirlerde çektiğiniz güzel fotoğraflardan mahrum kalmayız..

Oktay ve Muhammet beyler:her ikinizede teşekkür ederim.

Bu akşam MÇK'nın ön kısmına basit bir bisiklet taşıma aparatı monte ettim.Bu sayede yüksek rakımlı yerlere çıktığımda eğer yollar müsait ise kısa bisiklet gezileri yapabileceğim.Bakalım beğenecekmisiniz.

Image

Image

Image

Image

Image

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR