Unimog almak mı almamak mı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan pozzuk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,071

pozzuk

Ana Kamp
Abiler merhaba,

Danışmak istediğim konu,bulduğum Unimogu alıp almamak.

Yakınımda bir yerde sahibinin yaklaşık 2 yıldır yattığını,evrak sıkıntısının olmadığını söylediği bir Unimog var.Araç benzinli,kaportanın durumu fena değil.Çok detaylı konuşamadım,yürür durumda mı,sıkıntısı var mı vs diye.Birkaç güne sizlere fotoğrafını da göstereceğim.Sanırım 3-4 bin arası bi fiyata alabilirim.Üstünde orjinal vinci vs duruyor.

Bir seri3 üm var,ama bu İstanbulda kimseyi tanımadığımdan ve bulduğum ustalarla fiyatta anlaşamamamdan bir türlü yaptıramadım(yatak vuruntusu var,kaportada ufak tefek sıkıntılar).
Değerli abim Ahmet(vosdost) bulaşmamamı,seri 3 ü yaptıramamışken Unimog u hiç yaptıramayacağımı söylüyor ama belki dedim burdan destekleyecek birileri çıkar,yol gösterir.

Etiketler
Ynt: Unimog almak mı almamak mı?

unimog istanbulda zor daha doğrusu ustasını bulmak zor series 3 sanayide herkeze yaptırısın ama unimogla uğraşaçak adam bulmak zor , adapazarında murat karahan var bu işlerle uğraşıyor firma ismi rescue team diye geçiyor o bu unimogu yaparsa yapar.

Unimog toplamak bilgi ve ustalık olmadan olmaz. Servette dökseniz Unimog hakkında fazla bir bilginiz yoksa sonuç hüsran olur. Ancak araç ne durumda faal mi? fiyatı nedir? Fotoğraf koyabilirmisiniz? Ona göre farklı alternatifler bulunabilir.

img2012072100933.jpg

Aracın fotosu

http://imageshack.us/photo/my-images/689/img2012072100933.jpg/

bayaa bir işi var gibi , tabi bu dışardan gördüğümüz , belki motor falanda isterse al başığa belayı .
yookkk ben bu arabayı yaptırıp toplatırım zamanımda var, paramda sinirlerimde çok güçlü , hastasıyım bu işlerin diyorsan mesele yok halledilir.

bayayhan' Alıntı:
bayaa bir işi var gibi , tabi bu dışardan gördüğümüz , belki motor falanda isterse al başığa belayı .
yookkk ben bu arabayı yaptırıp toplatırım zamanımda var, paramda sinirlerimde çok güçlü , hastasıyım bu işlerin diyorsan mesele yok halledilir.
Durum aynen yukardaki gibi. Araç hangi şehire ve kaç para?

Nakitiniz vakitiniz varsa sinirlerinizde sağlamsa alın gitsin

http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=15744

resim olunca mevzu çözüldü :smiley:) arkadaşım gözün korkmasın motor bildiğin 230/6 mercedes motoru her parcası var kaporta işciliğide gayet kolaydır sadece benzini fazla yakar ve 70 km gecebileceğini düşünmüyorum hepsi bu bulunduğun il neresi ise söylersen daha fazla yardımcı olabilirim bu arad yürü halde gayet iyi araclar bile 7 veya 8 bin tl civarı civarı diyorum cünki 4 de var 14 de :smiley:))) karar senin

Vakit sabır sorun değil,yürürü temiz olduktan sonra kaportanın durumuda çok önemli değil.Mekanikte sıkıntı olmasın yeter.

Unimog alırken bakılması gereken,şunu şunu kesin kontrol et diyeceğiniz bir yer var mı?

Sayfanıza mesaj gönderen 07 gökhan nickli arkadaş ünimog toplamıştı ona sorsanız

http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=15744

motor ve mekaniğe anlayan birisi baksın gerisi zaten teferruat

resimlerden anladığıma göre şuanda bu aracın motoru çalışmıyor.aracın bakılacak yeri varmı demişsiniz ama bence bunu demir olarak bile satsanız para eder öyle iki üçbin tl fiyatı varsa hemen alın derim bir şekilde toplanır nasılsa.eğer siz almak istemezseniz de ben de alabilirim üstesinden gelirim diye düşünüyorum kendimce.yeter ki eksik parçası olmasın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR