Trakya Coast 1952 Wllıys Restorasyonu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat_22 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 86
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,184

Etiketler
Ynt: Trakya Coast 1952 Wllıys Restorasyonu

motoru şaseden tam ayırdığınızı göremedim şase en önemli noktadır yolum düşerse bende uğrar seve seve yardımcı olmaya calışırım

murat ne zaman başladın haberim yok e artık benimkilerede bi el atarsın :smiley: :smiley:

murat_22' Alıntı:
herkezin desteği ve yorumları için teşekkür ederiz. abbas için ayrı :smiley:
onur yakın zaman da irtibata geçebiliriz. gösterge ve arka stoplar konusunda bir fiyat araştırması yapmamız gerekiyor.
kupa ayırma işleminden sonra 20 adet takoz ihtiyacımız oldu. 4cm lik dodge aramaya başlandı.
kapı ve ön kaptun menteşelerinin pimlerin yenilenmesi işlemi.
gibi işler tamamlandı.

iş bölümünü 4 parçaya ayırıp devam etmek hem süre hem de çalışma rahatlığı sağlıyacak
1- kaporta
2- şasi ile mekanik
3- döşeme tasarımı
4- eksik parça ve aksesuar tamamlama.

Murat bu aralar gelicem otarafa arıcam seni

Abbas çok güzel olmuş elinize sağlık, Willys de epey zahmet isteyen büyük bir iş, son halini görmeyi heyecanla bekliyorum. Başarılarınızın devamını dilerim

arkadaşlar yormlarınız ve destekleriniz için teşekkür ederiz. umarım anlımızın akıyla çıkarız bu projeden. daha sırada bekleyen 2 araç daha var. yeni fotolar perşembe akşamına.

onur gelmeden önce haber verirsin. Başkan biraz daha illerledikten sonra haber vermeyi hata güzel bir açık havada canlı müzik eşliğinde açık hava partisi yapmayı planlıyoruz.

murat_22' Alıntı:
onur gelmeden önce haber verirsin. Başkan biraz daha illerledikten sonra haber vermeyi hata güzel bir açık havada canlı müzik eşliğinde açık hava partisi yapmayı planlıyoruz.

Mutlaka gelirim haberleşelim ;)

kolay gelsin usta.ben 100 lük dodge'u bekliyodum ama bu da güzel.hayırlı olsun

Hayırlı olsun, kolay gelsin. Özellikle Willys wagonu takip edecegim. Bu araçlara hayranlıgım anlatılamaz.

kaporta ve şasi üzerindeki çürük ayıklama işlemi devam ediyor. ön çamurlukjlar ve ön panjur çürük ayıklama tamamlan dı gibi.

cimg0001a.jpg

cimg0002s.jpg

cimg0003z.jpg

cimg0004g.jpg

Kolay gelsin Murat Bey

Abbas çok güzel olmuş daha önce konular arasında denk gelip hayranlıkla izlemiştim. Willys inde toplanmasını merakla izleyeceğim abbastan sonra bu aracında aynı özenle hazırlanıp çok güzel olmaması için hiçbir neden yok... T.C Cafe sanırım tam yolumun üstü, birgün yada gece yarısı camınızda "Bu aracın(Willys) ve Abbasın hayranıyım" diye bir post-it bulursanız bilin ki benimdir :smiley: şaka bir yana bu güzellikleri yakından görebilmek (görebilme ihtimalimin olması bile) heyecan verici durum...

Saygılar...Selamlar.....
Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim...

öncelikle abbas için yorumlarınıza çok teşekkür ederim. willys umarım başarılı bir sonuç alır. willys sahibinin isteği üzere çizgi dışına çıkılmadan orjinall bir çalışma olması. tabiki de elldeki imkanlar doğrultusunda. bu arada hem iş, hem cafe onarım ve tadilat, hem willys, hem diğer 2 proje fan açmazsa hararet kaçınılmaz. can bey her zaman kapımız açık. abbası daha t.c ye götüremedik. haziran da muaynesi ni yaptırıp öyle götürmeyi planlıyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR