Tanışma Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KML Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,291
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 602,877

Etiketler
Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road)

AjanFxx' Alıntı:
ilk önce hoşgeldin aramıza
araç seçinin çok güzel yanlız bu araçlar sadece bu amaç için üretilmiş özel araçlar o yüzden haricindeki yolllarda otoban yada sehirler arası yollarda çok fazla hız ve yol performansı bekleme.

kdz ereğli"den sewgiler
İlginiz için saolun. Benim off road konuları hakkında pek bir fikrim yok fakat araştırmaya başladım. Bütçem pek fazla değil 30-35 civarı. Siz ne önerirsiniz acaba çünkü ben alacağım aracı hafta sonları ailemlede kullanacağım ?

Alper01' Alıntı:
İlginiz için saolun. Benim off road konuları hakkında pek bir fikrim yok fakat araştırmaya başladım. Bütçem pek fazla değil 30-35 civarı. Siz ne önerirsiniz acaba çünkü ben alacağım aracı hafta sonları ailemlede kullanacağım ?
eğer çok fazla hız düşkünü diilseniz discovery sağlam ve keyifli bir araçtır
bütçeye baktığımız zamanda bu rakama alınıcak okadar çok araç varki araştırmak ve beğenmek önemli olan

AjanFxx' Alıntı:
eğer çok fazla hız düşkünü diilseniz discovery sağlam ve keyifli bir araçtır
bütçeye baktığımız zamanda bu rakama alınıcak okadar çok araç varki araştırmak ve beğenmek önemli olan
Hız konusu pek problem olmaz herhalde zaten discoverynin pekte hızlı olacağını düşünmemiştim :D araştırdığım kadarıyla hantal bir araçmış. Ama dediğiniz gibi çok keyifli diyorlar.

alper discovery ve Jeep Cherokee eger uygun motorlusunu bu fiyatada rahat alırsın 170 km garanti veriyorum basar ama sen sen ol basma derim

Merhaba Arkadaşlar,
İsmim Bilge Bilgin, 37 yaşındayım. Sitenin yenilerindenim :smiley: Aydın Söke'de ikamet ediyorum. Bir Tekstil Firmasında Yurtiçi Satış Departmanında çalışıyorum. Tekerlekli olan tüm araçlara ilgim yürümeye başladığım günden beridir. 1983 model Dodge S100 4X4 kullanıyorum. Birgün bedelini ödeyip masraflarını da karşılayabilirsem Navara 4X4 almak hayalim. Doğayı çok seviyorum...

Selam dostlar,
50 yaşında, İstanbul'un keşmekeşliğinden kaçıp kendimi İzmir / Selçuk'a atan,
Dağ-tepe / deniz-göl gezen, nerde yer bulursa orada yatan doğa tutkunu
biriyim.. Bagajı bu söylediklerimi yapabilmek için her an emre amade bir Land-Freelander'ım var..
Aranızda olmaktan büyük mutluluk duyuyorum..
En kısa sürede birlikte olmak-tanışmak için sabırsızlanıyorum..

S7305716

vural bey hoşgeldiniz 50 sinden sonra kim tutar sizi ,ALLAH bilir balıgada gidiyorsunuz dur.

Hoşbulduk dostlar..
Sevgili takomistik, daha henüz deniz tutkusu yüzmekten ileri gidemedi ;)
G ö r ü ş m e k ü z e r e . . .

yeni katılan arkadaşlar hoş geldiniz. tanışmak sadece tuşlarda kalmasın dileğiyle ( gizli bir malatya havasımı yoksa denk bir durummu) bakalım kim ne diyecek buda ortaya olsun. oltaya olmasın.bunaltıcı istanbul sabahından dağlara ve denizlere selam sallıyayım.

iyi günler, efe altınkut bende aranıza yeni katıldım. istanbulda oturuyorum 32 yaşındayım bir gıda firmasında yöneticilik yapmaktayım. standart 2001 vitaram var. iş güç zaman elverdiğince etkinliklere katılmaya çalışacağım. tekrar iyi günler herkeze.

efealtınkut' Alıntı:
iyi günler, efe altınkut bende aranıza yeni katıldım. istanbulda oturuyorum 32 yaşındayım bir gıda firmasında yöneticilik yapmaktayım. standart 2001 vitaram var. iş güç zaman elverdiğince etkinliklere katılmaya çalışacağım. tekrar iyi günler herkeze.
hoşgeldiniz ... artık gerisi kendiliğinden gelir .. yeterki istek olsun :smiley:

suzuki 1.6 jlx ile başlayan 4x4 merakım defender 110 ve sumarai ile devam etti ve suzukileri elden çıkardıktan sonra sıfır 2010 NAVARA D/C 4X4 LE 5A/T aldım ( ama navara daha asvalttan inmedi indirmeyede pek niyetim yok :D ) defenderle yola devam ama kafamdaki ise bulabilirsem hesabıma gelen mercedes GD30o yada gd240 almak

Navara

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR