Sizce de Kamp Bu Değil mi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan survival Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 87
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,851
Ynt: Sizce de Kamp Bu Değil mi?

Aha Nibiru kanka nerelisinsen ? Valla birinci resimdeki yer tanıdık geliyor diyorum ama. Ben sürekli aynı dereden alaba öhhöö öhhöö, su içerim :smiley::smiley::smiley:

Etiketler

Bunlarda benden. Gerçe pek yiyenbilir hesabı değil bunlar ama :smiley:

Bu arada sonresim Cehennem deresi resimlerimden.

CAMP

CAMP ATES

ORMADA BIR GECE

Cehennem deresi

Fotoğraflar çok güzel arkadaşlar. Ben kamp sezonunu kapattım, seneye devam artık. Anca buradan fotoğraflara bakarım uzun süre :smiley:

arkadaşlar yıllardır iki köpeyimle kamp yapıyorum ailemde seviyor kızım hariç ve yıldızları seyrederek uyumak kadar güzel bişey yok .şimdi benim vitaranin üstüne bir çadır yerleştirmeyi düşünüyorum ve elimden gelir kendi imalatım olucak .tahminim daha keyifli olacak .hepinize bol yıldızlı kamplar.

mutlaka resimleri paylaşıcam inşallah hayalettiyim gibi yaparım .bunu yapmaya geçen hafta tekirdayda kamp yaparken karar verdim sel felan derken böyle birşeye karar verdim. bittiyinde resimleri atıcam .hoşca kalın .

Harika resimler var. Birkaç arkadaşla kamp yapmanın zevki başka.

eksperoto' Alıntı:
ben o na milyon yıldızlı otel diyorum
7 yıldızlı otelden daha çok keyf alıyorum
Kesinlikle katılıyorum. Hiç bir otel, hiç bir süit, hiç bir oda servisi bu tadı vermez :smiley:

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]
Lezzetli çingene tavuğu yermisiniz ?

Ingene Tavugu 01

Ingene Tavugu 02

Ingene Tavugu 03

Ingene Tavugu 04

Ingene Tavugu 05

Arkadaşım resimleri koymuşsun vallahi ev kızarmış tavuk kokmaya başladı. İnternetten kokularda mı iletilmeye başlandı? ;D Bunun ayrıntılı tarifini yazarmısın en kısa zamanda burada yapmayı deneyecem? Bu resimlerden sonra dayanamam artık. ;D

omeronay' Alıntı:
Arkadaşım resimleri koymuşsun vallahi ev kızarmış tavuk kokmaya başladı. İnternetten kokularda mı iletilmeye başlandı? ;D Bunun ayrıntılı tarifini yazarmısın en kısa zamanda burada yapmayı deneyecem? Bu resimlerden sonra dayanamam artık. ;D

Sevgili Ömer Bey,Resimlerde gördüğünüz tabaklar bu iş için özel olarak ortaları delinerek küçük bilezik kaynatılmış,sızdırmaz tabaklardır.
Ben size daha basit bir yöntemden bahsedeyim : Resimdeki yağ tenekelerinden bir tane edinin,dik durumdayken ortasından karşı tarafa doğru şiş için 2 delik açın,şişi tenekedeki deliklerden birinden geçirin içine koyacağınız soslu tavuğa da saplayıp çıkan şişin ucunu tenekenin içinde öbür deliğinden de geçirin.(grill pozisyonu gibi)
Ayrıca 22 cm.çapına kadar (metal) bir tabak,çanak,kapak veya bir tepsi bulun,resimdeki gibi içini domates,soğan,biber,patates ,sarımsak ile doldurun ve tenekenin içindeki tavuğun altına denk gelecek şekilde yerleştirin.Tenekenin etrafını resimdeki gibi çalı,çırpı veya odunla doldurup yakın,çıkan közleri de tenekenin üstüne ve çevresine doldurun .Yarım saatte resimdeki gibi pişer.Afiyet olsun.

çok çok çok katılıyorum walla ben fiilen 7 yıldır zorunlu olarak ama severek 3 yıldır :D doğa ile başbaşayım gerçekten çok farklı ve güzel oluyor ben ne çadır nede tulum kullanıyorum kendim barınak yapıyor kendi yemeğimi ordan buluyorumm ilk başlarda çok zorlansamda şimdi hazır hiç bişi yiyemiyor ve hazır yerde yatmaktan rahatsız oluyorum...tabiat hep böyle kalsın inş,,sizlerde.....

Reşit bey teşekkürler. Gerçekten verdiğiniz kolay yöntem tam benlik. Burada (Tokyo) bu tabakları bulmamın imkanı yok tu. Resimlerden gördüğüm kadarı ile sebzeler kesilmeden sağlam bir şekilde konacak doğru mu? Tavuğun sosunu nasıl hazırlıyorsunuz özel bir tarifi var mı?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR