Sizce de Kamp Bu Değil mi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan survival Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 87
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,416

Etiketler
Ynt: Sizce de Kamp Bu Değil mi?

arkadaşlar sizleri okuyunca işleri asıp kaçasım geliyor yıldızları yorgan yapmaa az kaldı

Abilerim ben daha yeniyim sizleri okudugumda çok heyecanlanıyorum ben daha hiç bir yere gitmedim nasipse 2 hafta sonra 2 arkadaşımla beraber gidicez ilk teçrübe oluıcak inşallah güzel olur hepiniz harikasınız.

Ben de bu site ile yeni tanıştım. Uzun zamandır hayalim olan kamp gezilerini daha yeni yapmaya çalışıyorm

Bütün yazılanlara gönülden katılıyorum. Ama bence ikisinin de yeri ayrı, elma ile armut karıştırılıyor gibi geliyor bana.

Saygılar,

Düş görmenin en güzel yanı , sizi varolmayan bir dünyaya inandırmasıdır.küçük bir kamp ateşi ,,gökyüzünü, yıldızları seyretmek ..,Sonrasımı gökyüzündeki yıldızların ne hissettirdiğini biliyorum. Benim gibi huzur...

Gözlerimizi okadar dikmişizki gökteki yıldızlara ayaklarımızın altındaki yaylalardan, derelerden kısacası anadolumuzdan haberimiz yok ... :(

Serkan Kara'nın tanımı mükemmel. Milyon hatta milyar yıldızlı konaklama. Doğada kalıp yanımda çadır kuran insanların geyiklerini dinlemektense doğanın eşssiz müzükalini dinlemeyi tercih ederim kesinlikle.

yucesan' Alıntı:
Düş görmenin en güzel yanı , sizi varolmayan bir dünyaya inandırmasıdır.küçük bir kamp ateşi ,,gökyüzünü, yıldızları seyretmek ..,Sonrasımı gökyüzündeki yıldızların ne hissettirdiğini biliyorum. Benim gibi huzur...
Bencede :smiley:

Şehirden uzak olmak, doğayla başbaşa kalmak, karanlığın çığlıkları v.s...
Bunlar kampı anlatırken yazılan genel cümleler. Bende yakın çevreme kamp hayatını anlatmak için genellikle bunları kullanıyorum ama biryerden kamp lafını duyunca benim aklıma ilk kamp ateşinde pişirdiğim etli sebze yemekleri geliyor. Kamp denince beynimde uyanan ilk görüntü en son yediğim kamp yemeklerinin isli tencereleri ya da kapağı kaldırdığım anlardaki yemeğin dumanlı görüntüsü felan geliyor. Ben çok yemek yiyen birisi değilim, kilom da normal. Size de öylemi oluyor, yoksa tuhaflık bendemi?

İkinci foto alıntı demişsiniz. Çekim olarak çok güzel ama kamp bölgesi olarak bana hitap etmiyor. Birinci fotoğraf bana daha çok hitap ediyor ama kampı derenin o kadar yakıına kurmam :smiley:

Ben de kurmam. Çadırlarımız yukarıdaydı zaten. Akşam yemeği için orada ateş yakmıştık. BUrası Mersin Cehennem Deresi (Aslında Cennet Deresi denmeliymiş) İlk defa dereden su içtim.(Yanımızda suyumuz olmasına rağmen) Çok temiz ve lezzetliydi.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR