Sakarya Akyazı; Dokurcun Sülüklügöl Buluşması (31 Ocak 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hakan5408 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 302
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 45,434

Etiketler
Ynt: Sakarya Akyazı; Dokurcun Sülüklügöl Buluşması (31 Ocak 2010)

evet arkadaşlar yarın hafta sonu
hadi lastikleri ıslatalım napıyoruz

Çok güzel bir gezi olmuş.. acaba kısa bir kroki-tarif verebilir misiniz..? Teşekkürler..
Selamlar..

debarande' Alıntı:
Çok güzel bir gezi olmuş.. acaba kısa bir kroki-tarif verebilir misiniz..? Teşekkürler..
Selamlar..
serkan abimiz yol kordinatlarını ulaştırır yarın size emin olun. ;) :D

otoban gişelerini akyazı turnikelerinden çıkdıkdan sonra sola dönüyorsunuz.yani kuzuluk tarafına.o yolu takip edin sanırım tabelası vardı bende ilk defa gittim.yarın iyi bilen arkadaşlar tam tarifini yaparlar.

debarande' Alıntı:
Selamlar..
acı bademdesiniz oylemi gezimize göztepe ve kadıkoyden katılan abılerimiz vardı cok hoş vakıt geçirdik.

fatih81_81' Alıntı:
otoban gişelerini akyazı turnikelerinden çıkdıkdan sonra sola dönüyorsunuz.yani kuzuluk tarafına.o yolu takip edin sanırım tabelası vardı bende ilk defa gittim.yarın iyi bilen arkadaşlar tam tarifini yaparlar.
ortak cok hızlısın yaaaaaaaaaaaaaaaa. :D ;D

Teşekkürederim arkadaşlar, katılmayı çok isterdim gerçekten. Fotoğrafları gördükten sonra 14 şubat için gitmeyi planlamıştım, değişik ve ilginç bir sevgililer günü olabilir gibi geldi..
Selamlar..

debarande' Alıntı:
Teşekkürederim arkadaşlar, katılmayı çok isterdim gerçekten. Fotoğrafları gördükten sonra 14 şubat için gitmeyi planlamıştım, değişik ve ilginç bir sevgililer günü olabilir gibi geldi..
Selamlar..
mantıklı dogal ortam çok güzel bir görüntü.

debarande' Alıntı:
Selamlar..
vayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy de baran de iyi be bizde baran 54 bu arada

Evet, şimdi farkettim ben de aynı soyadını kullandığımızı:smiley:

debarande' Alıntı:
Evet, şimdi farkettim ben de aynı soyadını kullandığımızı:smiley:
abi soyad değil benim oğlanın adı ama sonuçta baran yanı bız sakaryalı ve her memleketten herkezi muhabbetimiize cağırıyoruz gezılerimizde oluyor incelemek istersen
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=44848.0 son sayfalarda gezilerden bağsediliyor istersen bak abi. ;) :D ;D

benden bu kadar iyi geceler herkeze. ;)

Baran 54' Alıntı:
abi soyad değil benim oğlanın adı ama sonuçta baran yanı bız sakaryalı ve her memleketten herkezi muhabbetimiize cağırıyoruz gezılerimizde oluyor incelemek istersen
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=44848.0 son sayfalarda gezilerden bağsediliyor istersen bak abi. ;) :D ;D
:smiley: Bundan sonra gezilerinizi daha yakından takip edeceğim.. hatta haberdar olursam kesinlikle katılmaya çalışırım.. İyi geceler herkese..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR