Motorunuz Nedir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moremiles Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 381,796
Ynt: Motorunuz Nedir?

hsbasar' Alıntı:
Benim henüz motorum yok ama ben buraya bir işaret koyayım, belki dileklerim kabul olur ;D

abi sen parayı ayarla zaten enduro alacaksın bildiğim kadarıyla. araştırmak bizden. en uygun motoru alırız sana :D

Etiketler

bora1071' Alıntı:
abi sen parayı ayarla zaten enduro alacaksın bildiğim kadarıyla. araştırmak bizden. en uygun motoru alırız sana :D

Enduro alacağım, hatta model bile belli, XL200. Birkaç telaşem var onları atlatayım ilk işim sizlerin başını ağrıtmak olacak zaten.

Aprilia Pegaso Trail 650
Derbi Terra 125

İki motorumu da çok severek kullanıyorum. Derbi 100 kg. daha hafif olduğu için şehiriçinde ve arazide daha kolay.
Aprilia ise yüksek torkuyla çok keyifli orta ve uzun mesafe motoru.

SKYGO 200 kros var çok memnunum
özellikle yolada 100 km yi hiç öldürmemesi sebebi ile
daha önce ybr 125 vardı motorunun güçsüzlüğü haricinde başka bir problem yok tu ama ybr yi kesinlikle aramıyorum...

Burada ki motorları okuyunca bir an kendi motorumu yazsam mı diye şüpheye düştüm de... Ben motoruma aşığım arkadaş biricik kızım o benim... :smiley: Tabiiki de yazacağım...
Önemli olan motorun markası, modeli, beygir gücü değil önemli olan şoförüdür...
Arca DİRİL

Suzuki AN125HK (Siyah) Biricik Kızım... Yaş probleminden pek uzun yolculuğum yok ama motor iki kere İğneada 'yı gördü...
Ve daha 3500~ civarında...

Bu motorla araziye bile girdim :smiley: Yumuşak toprak bir yol zor çıkmıştım ama motoruma güveniyorum ve hep güveneceğim az kaldı motor ehliyetime... :smiley:

Her zaman 2 teker bizim işimiz... Ama bu trafikteki at hırsızları, dallamalar ve hayvanlar (hayvanlar aleminden binlerce kez özür dileyerek) oldukça motorlar her zaman biraz ürkünç olacaktır...

Saygılar Sevgiler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR