Motorunuz Nedir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moremiles Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 381,796
Ynt: Motorunuz Nedir?

Enduro ve Chopper kullanarak başladığım motor hayatıma, su an sürekli kullandığım bir Yamaha R6, Arasıra kullandığım bir Suzuki GSXR 1000 ve şehir içi için çok pratik olan Suzuki AN 125 ile devam ediyorum...

Race makina ile çok tercih edilmese de, ben uzun yol yapıyorum... Sürekli olarak Bursa-İzmir-Bodrum arası yol yapıyorum... Benzin bitmese mola vermek dahi istemiyorum...

Garajıma bir Enduro ilave etmek istiyorum, Ancak tam olarak nerede kullanacağımı, ne kadar sıklıkla kullanacağımı kestiremediğim için, ne almam gerektiğine karar veremiyorum...

Etiketler

MBA' Alıntı:
Enduro ve Chopper kullanarak başladığım motor hayatıma, su an sürekli kullandığım bir Yamaha R6, Arasıra kullandığım bir Suzuki GSXR 1000 ve şehir içi için çok pratik olan Suzuki AN 125 ile devam ediyorum...

Race makina ile çok tercih edilmese de, ben uzun yol yapıyorum... Sürekli olarak Bursa-İzmir-Bodrum arası yol yapıyorum... Benzin bitmese mola vermek dahi istemiyorum...

Garajıma bir Enduro ilave etmek istiyorum, Ancak tam olarak nerede kullanacağımı, ne kadar sıklıkla kullanacağımı kestiremediğim için, ne almam gerektiğine karar veremiyorum...

hoşgeldiniz. keyifli forumlar. inşallah uygun bir enduroda garaj kadronuza eklersiniz. :smiley:

MBA' Alıntı:

Gönlünüze göre inşallah hoş geldiniz..

Hoşbulduk...

bora1071 , mesajına cevap veremiyorum...sanırım yeni üye olduğum için...

İlgilendiğim motorlardan birisi...Ancak dediğim gibi, tam karar veremedim... Şehir içi kullanımı daha pratik bir makina mı alsam, uzun yolda bol malzeme ve hatta yolcu ile rahat edeceğim birşey mi düşünsem, yoksa sadece dağ bayır dolaşacağım bir şey mi baksam, bilemiyorum....

umutkaptan' Alıntı:
dağ bayır gidebileceğin motor al.yolcu taşımak için motor alınmaz seninle gelmek isterse oda motor alır.

Aslında aklımdan geçen de o. Uzun yolda zaten R6 veya GSXR1000 kullanıyorum,memnunum,rahatsız olmuyor,yorulmuyorum.
Şehir içinde An125 süper.Hem yakmıyor, hem manevra kabiliyeti yüksek.Hoş onun yerine bi honda daks bakıyorum.Minibüse koydugumda daha az yer kaplar, ve başka bir karizması var...
Bir tek dağ bayır olayım kalıyor...

Ancak şöyle de bir durum sözkonusu ki, ben uzun yolu yalnızbaşıma yapıyorum...Grup sürüşünde 110km/sa. sabit hızla fermuar düzeninde gitmeye kalkarsam harap olurum.Kamplı geziler falan gündeme geldiğinde, eşya taşıyacak yer sıkıntısı var.

DAHA MOTOR SAHİBİ DEĞİLİM AMA BU SENE YBR125 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. YARI ŞEHİR İÇİ YARI ŞEHİR DIŞI OLARAK KULLANACAM.

stemıze yenı katılan arkadaşlar hoş geldınız .kazasız belasız gunler dılegıylee.

slm tüm motor sever arkadaşlara bende aranıza yeni katılanlardanım bende virağo 1100 var ğüzel makina o bana aşık bende ona sarmaş dolaş ğidiyoruz zevklerimiz aynı uzun yola bayılıyor şehir içinde huysuzlaşıyor ;D

Merhaba arkadaşlar, bu da benim ilk başlangıç motorum, Kanuni Seyhan 125 T, tüm arkadaşara kazasız belasız sürüşler dilerim.

Selamlar Saygılar...

[attachment=1]

Kanuni

heycanlı asıl ismim şükrü ğüvenç istanbulda ikamet etmekteyim teşşekkür edrim murat kardeş bende gerçekten sizler ğibi motor sever arkadaşlarla tanışmakatan büyük keyif alıyorum ailemin büyüdüğüne seviniyorum

R 1200 GS imle geçerken bir merhaba demek istedim...:c) Demir atımla yaz kış birlikteyiz. Uzun mesafelerde mükemmel bir performansı var ve çok iyi yol arkadaşı...Yarı yolda bırakmadı hiç...Hatalarımı telafi etmesi ve dengesi mükemmel....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR