Motorunuz Nedir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moremiles Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 381,796

Etiketler
Ynt: Motorunuz Nedir?

merhabalar ben de iki teker sevdalısı bi kardeşinizim fakat ailem sebebiyle malesef motor kullanamıorum ve bu aşk beni yedi bitirdi:smiley: umarım benmde bir gün motorum olur

mrtvural' Alıntı:
Hiç tavsiye etmem.. Chopper'e devam et bence, bozma çizgini.
Merhabalar efendim çoook öncelerden beri heves etmiştim 6 ay önce ilk başlangıcımı yaptım Bisan-Lifan 250cc Roadstar (Yamaha Virago kopyası diye kendimizi avutuyoruz işte ama güzel makine ;D)
Ne yapacağımı bilmiyorum ... Karavanım olsun, motorum olsun(var), offroad aracım olsun, dalgıçlık yapayım, dağcılık yapayım (meslek icabı kısmi olarak yapıyoruz)vs... istiyorum yetişebildiğim müddetçe istediklerimi yapmak için uğraşan biriyim burayı keşfettim :eek: yapamasamda ekmek banıyorum ...herkese selam ve çook teşekkür ediyorum...

PIC 0002

PIC 0012

motorunuz güzel, düşünce ve planlar güzel. imkanlar dahilinde hobilerle uğraşmak en güzeli. hoşgeldiniz. ;D

merhaba motorunuz çok üzelmiş sanırım herkezde aynı dert var birçok şey yapmak istiyoruz ama imkanlardan dolayı çogundan mahrum kalıyoruz herdeim gönlünüzden geçenleri yapabilmeniz dileği ile...

Selam yeni merak sardığım Motorkaravan olayını araştırırken siteye rastladım.Yeni üye oldum.Siteyi , çok kapsamlı geniş kitlelere hitap ettiği için çok beğendim.
Ben motor hastasıyım aynı zamanda.Şu an bindiğim ve sırf zevk için kullandığım RACE motorum var.
Genelde hava iyi olduğu zaman gezi amaçlı kullanıyorum.Kışın kapalı örtüsünde durur.

HONDA CBR 1000 RR ----------son karar

:smiley:
[attachment=1]

IMG0086A

mrtvural' Alıntı:
Hocam, aramıza hoş geldin.. Makinan güzel Allah kaza bela vermesin..

Etkinlik ve toplantılara da bekleriz sizi..

Hoşbulduk öncelikle tüm motor tutkunlarına Allah kaza bela vermesin.Bu malüm İstanbul trafiği, Allah korusun.
Toplantılarınıza , inşallah fırsat ve uygun zaman olursa katılmayı ben de çok isterim ;)

bora1071' Alıntı:
hoşgeldiniz. keyifli forumlar. birgün enduro denemeniz dileğiyle ;D

Hoşbulduk... Ben de malesef adrenalin tutkusu olduğu sürece race makine kullanırım.Fakat eşim bundan çok rahatsız.Sırf bu yüzden belki sport turinge geçebilirim.
Örn. Honda paneuropan st 1300 olabilir..Ama tüm arkadaşlarımın çoğu enduracı.. ;)

İşte benim sürtük ! evet adı bu :smiley: e az sürtmüyoruz birlikte yollarda :D kendisi DL 650 olur en suzukisinden...

CIMG1589

MEZZANO' Alıntı:
Öncelikle selamlar herkese.Bu sitede yeniyim.NURSEN-İM nickli canımdan çok sevdiğim arkadaşım sayesinde buldum.Bayan olarak başlangıç motorum cbf 150'di.Onu sattım şimdi R1 de artçı olarak devam ediyorum.Ama bahara 250lik bir tane düşünüyorum.

canım benim hoş geldin aramıza :smiley:)) inan çok geç gördüm iş güç derken fırsat bulamıyorum siteme bakmaya :smiley: seni offroad da da görmek isterim.inan bana motordan daha zevkli :smiley:)) seni çok seviyorum kankam ya sen bi tanesin...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR