Land Rover Defender Satış İhaleleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ali fatih Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 658,748
Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri

selam (((((((profilinizde isimleriniz in yazmaması isminizle hitap etmemi zorlaştırıyor genel olarak herkez ismini yazarsa memnun olucagım )))))))kastettigim konuya cevabımdı
yunus bager' Alıntı:
Bizdekli defenderlerin ikiside 4x4 arazi taşıtı olarak geciyor şehiriçi ve 1. köprü sorunu yok eger tiçari araç olarak gecerse motorlu taşıt vergiside tuzlu olur haberiniz olsun

Etiketler

98 model araclar sanırım ihaleye çıkmış sahibindene bakarken YANASİPde 300 tdi bir arac var büyük ihtimalle ihaleden çııkmııştır bir bilgisi olan varmı acaba?....

http://www.sahibinden.com/98_model_300tdi_defender-13WQQaXQQ12217732WQQpXQQdisplayitem

bahsedilen araçlar bu degil bence mke araçları bukadar yüksek model değildi yanılmıyorsam

Bu araç sanki Antalya Telekom'um ihalesinden aldığı 300 Tdi gibi geldi bana. Gerçi jantlar, iç döşeme ve km farklı ama, 98 model olması ön vinç+panjur çok benziyo.

nkurtkaya' Alıntı:
Bu araç sanki Antalya Telekom'um ihalesinden aldığı 300 Tdi gibi geldi bana. Gerçi jantlar, iç döşeme ve km farklı ama, 98 model olması ön vinç+panjur çok benziyo.
Hımm.. olabilir haklısınız ama modeli 98 mıydı o aracın ? ve o Arac gercekten biraz bitik duruyordu olabilirmi acaba...
ve bu aracta elektronik km sayacı fln güzelmiş hosuma gitti.....

98 modeldi. Resimler aşağıda.

IMG00128

IMG00129

IMG00130

IMG00131

IMG00133

IMG00134

IMG00135

koltuklar falan değişmiş, birde yanasib in heryere çıkartma yapıştırma huyu beni hasta ediyor. 98 modelde böyle koltuk olmaz, muhtemelen xs koltuklar alınmış içinden.

Evet o arac olma ihtimali gercekten baya yüksek şöyle ki ankarada km düşürücüsü diye kartvizit bastırıp bu işi yapan insaları gördüm....

defender in en çok şu özelliğini seviyorum 87 nin üzerine koy 300 tdi olsun 98 göğüsü değiştir olsun 2004 bişey fark etmiyor. Benim bakış açım bu nede olsa alınca elden geçmeyen yeri kalmıyor aracın model için fazla para verileceğine düşük model topla.... Aksesuar yap kullnacağın alana göre yap... vs. alana hayırlı olsun ömürlük arabalar bunlar bu gerçek

bulent bey , selamlar
kayserideki araclari gormeye gittinizmi ? veya gidenler varmi? cunku o araclar da beyazin fiyatini yukseltmisler , garip geldi bana ,, saygilar

evet 11 olmus beyazın fıyatı
http://www.sahibinden.com/satilik_land_rover_defender_85_000_kmde-14WQQaXQQ11677293WQQpXQQdisplayitem

Arz taleb meselesi :smiley: ( 5 yıl arzla talebi kesiştirmeye çalıştım son ay prof olan hocamız arz talep piyasada kesişmez dedi :smiley: )

vosdost' Alıntı:
Arz taleb meselesi :smiley: ( 5 yıl arzla talebi kesiştirmeye çalıştım son ay prof olan hocamız arz talep piyasada kesişmez dedi :smiley: )
Economi bu ders burda da karsıma cıktı hay allah nasıl kurtulacagım 2 dönemde alttan alıcam :D

arkadaşlar sahibinden com da aynı araçlar için 11.000-8.500 olarak iki ayrı fiyat var buna ne dersiniz

kayserideki araçları bence kaçırmayın derim fiyatları uygun. alacak olanlar birleşip, toplu alım yapın fiyatı indirin. araçlar askeriye malları gibi yıpranmış degildirler nakitim olsa hepsini alıp satarım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR