Land Rover Defender Satış İhaleleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ali fatih Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 658,783
Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri

gsg-9' Alıntı:
valla defender ile epey bir mesaim oldu.kendileri ile her türlü tatsızlığı yaşamışımdır.problem bu ingiliz tayı araziye çıkmaz toprakta koşmaz. :smiley: :smiley:
kabul ediyorum hastalık işte.jeep aldım ama hala land görünce çektiklerimi biran unutup durup bakıyorum.ama sonra tekrar dünyaya dönüyorum. :smiley: :smiley: :smiley:

Miksere ihtiyaç yok başka sayfaya lütfen ! Hiç kızmadım bile sen..

Etiketler

:-\ :-X ::smiley: ;) ;D yanlış sayfa yanlış yorum biz kızmayız ama defenderden de vazgeçmeyiz
selamlar tarık

yunus bager' Alıntı:
(benim şanzımandan atf yağ yerine 90 numara yağ çıktı )

Bunu görünce epey güldüm. 90 numara yağ devlet işletmelerinde ilaç, merhem olarak görülür. Önünüze gelen her yerde kullanırlar. Otomotiv değil ama bazı tesis işlerimiz oluyor devlet işletmeleriyle. Nerelerde daha 90 numara yağ kullanıyolar bir bilseniz... ;D

Arkadaşlar Akçabat/Trabzon Milli Emlak'tan satılan araç hakkında bilgisi olan varmı satıldımı ? Satıldı ise kaça satıldı? Bilgisi olan yazarsa sevinirim .KOLAY GELSİN

figo' Alıntı:
Yaz geliyor.
Bu seneden sonra defenderler yolların kralı olcak.
Hemde heryerde, ihaleleri sıkı takip edin arkadaşlar :smiley: ;) :D 8)

Ömer, bir duyum mu aldın?

Vakti zamanıyla "300 adet Tdi ihalesi yapılacak" diye bir balon salındıydı ortalığa, herkes beklemeye geçti (talep azaldı) bu da birisinin alım yapma vaktine mi denk geldi acaba? diye düşünmeden edemedik.

Yoksa sen Defender mi alıcan bu aralar ;D ;D ;D

araç haricinde diyelim ki motor alacağız nereden nasıl ? konu başlığı varmı ? bu motoru istiyorum :smiley: hemde çok

M 6007 X302E a

febulent' Alıntı:
araç haricinde diyelim ki motor alacağız nereden nasıl ? konu başlığı varmı ? bu motoru istiyorum :smiley: hemde çok
Bu olmazmı :smiley:

http://www.sahibinden.com/land_rover_4_0_v8_komple_motor-89WQQaXQQ11475014WQQpXQQdisplayitem?

bu senin istediğin ford motor ama ilanda hile var

http://www.sahibinden.com/67_mustang_v8_302cu_motor-81WQQaXQQ16321791WQQpXQQdisplayitem?

febulent' Alıntı:

Bülent, heyecan arıyorsun gibi bir his var içimde. LR 3.5 veya 3.9 V8 yetmez mi? :smiley:

yunus bager' Alıntı:
bu senin istediğin ford motor ama ilanda hile var

http://www.sahibinden.com/67_mustang_v8_302cu_motor-81WQQaXQQ16321791WQQpXQQdisplayitem?

resim onun değil gördüm elma ile armut olmuş. :smiley: ilginiz için teşekkürler amaç konuyu biraz daha genişletmekti üstteki ilan dikkat çekici aranırsa bulunur demek ki...

edaghan' Alıntı:
Bülent, heyecan arıyorsun gibi bir his var içimde. LR 3.5 veya 3.9 V8 yetmez mi? :smiley:

yeter engin yeter, 2.5 ten 3.5 3.9 a çıkmak müthiş değiştirir. araştırırken yolum ford un bu motoruna düştü ankarada sifır satan bir yer var amerikada bu motor 6000-7000 usd 12 000 usd ye kara çıkıyor demem o ki sadece bu işi yapan zaman zaman defender gibi ihaleye çıkan motorlar aksessuarlar varmı (yedek parça yani ) çıkma almayı düşünmüyorum zaten şu sıralar yapamamda yapmayı hani hazır bu sayfalardan görüpte defender alanlara ben hep söylerim kaporta ve motordan başlayın boş verin aksessuaraı diye o yüzden.... LR 300 TDİ, Puma veya LR 3.5 3.9 V8 her şekilde yeter..

New BOSS 302 motor ford
B303 Camshaft - Manual Transmission
• New BOSS 302 crate engines feature race quality components at entry level pricing.
• Utiilizing all forged internals the X302E and X302B crate engines are an excellent value and a solid foundation for any performance combination including forced induction.
• The best bang-for-the-buck in Ford small block crate engines!
• 302 cubic inches
• 345 hp
• 9.0:1 compression ratio (nominal)
• Forged pistons
• Forged steel connecting rods
• BOSS 4-bolt main block M-6010-BOSS302
• Hydraulic roller camshaft M-6250-B303 , .480" lift intake and exhaust, duration at .050" is 224 degrees intake and exhaust

en başında böyle bişey koymalıydım o kaputun altına (eski hisar topcular vapura yetişirken 2007 defender peşimdeydi kartal pendik o taraflarda bir bastırdık yetişelim diye vapura binince arkadaşlar geldi abi sendeki motor 2.5 değilmiydi v8 i nezaman koydun dediler halen 2.5 dedim peki yakıt ne kullanıyorsun katkılı bişeymi evet en katkılısından lpg :smiley: söylediğine göre 120 - 130 la yetişememiş onların yalancısıyım bende bu hikaye ile avunuyorum şimdilik idare ederim amma dediğim gibi ilk yapılacak şey eğer bu araç tek aracınız sa her nekadar üzerindeki araç bineklerle yarışmayacaksanız tabi kendine göre güçlüde olsa önce motor nekadar iyi olursa olsun güçlü seri cimri bir motora geçin )

Mrb Arkadaşlar aklıma geldi yatamadım bu ihaleler konusunda YA NASİP otomotivin yaptıgı ticari düşünce hepimizin doga sevdasına darbe vurmakta...bu konuda benim bi düşüncem var ama bilemiyorum sizler içinde ne kadar dogru olur.ihaleleri kendi lehimize çevirebilmek için yani gerçek doga tutkunlarıya buluşturabilmek için LR olsun Toyota LC olsun bu tur araçları gerçek sahipleriyle buluşturabilmek için aklıma bi fikir geldi.Site yöneticimizinde bu konu üzerinde düşünmesini istiyorum...
Site yönetimiGEZENBİLİR ÇATISI ALTINDA YASAL TÜZÜGE UYGUN ŞEKİLDE Bİ BURO AÇSA HATTA ŞİRKET DİYELİM BİZ BUNA. İHALELER BU ŞİRKET'İN ÇALIŞMALARI SONUCUNDA ARAŞTIRILIP İSTENİLEN YERLERE BİLDİRİLSE ARAÇLAR GİDİP GÖRÜLÜP BEGENİLDİKTEN SONRA ŞİRKET ADINA PARA YATIRILIP ŞİRKET SORUMLUSUNA ARACA VERİLECEK ÜST LİMİT BELİRLENİP HESABINA GEÇSE VE ARAÇ ALINDIGINDA GEZENBİLİR ŞİRKETİNE CÜZİ MİKTARDA KAR VERSEK MESELA ARAÇ BAŞINA %0.1 GİBİ BİŞEY OLSA HAK EDENDE HAK ETTİGİ,İSTEDİGİ ARACA SAHİP OLSA VE BİZDE BURADA MUTLU OLSAK KÖTÜ MÜ OLUR? İNANIN BU KONUDA ÇOK RAHATSIZ OLDUM YERİME YATAMADIM. SİZLERDE DÜŞÜNÜN BENCE BU KONUYU BANA MANTIKLI GELDİ GEREKLİ YASAL DÜZENLEME OLUŞTURULUR VE ZEMİN HAZIRLANIRSA BENCE HARİKA OLUR. HEM SİTEMİZ HEM CEBİMİZE KATKISI OLUR.

BANA YATKIN BİR FİKİR BAKALIM SİZ NE DÜŞÜNECEKSİNİZ... ARTIK UYUYABİLİRİM :smiley:

Atilla arkadaş mütfiş bir fikir.Bizim gibi ticari kaygı taşımayan insanların ihalelere girip araç alması çok zor gözüküyor.Bu iş geliştirilip parça tedariki ve usta temini gibi dallara bile yayılabilir.Düşünsenize ortak bir sadece bizim hayallerimiz gerçekleştiren ustalar arabalar mütfiş olur.Hele bizim gibi küçük yermerde yaşayıpta araç toplamak isteyenler için parça temini felan mütfiş bir fikir.Türkiyenin her yerinden ihale haberleri oraya gönüllü dostlar vasıtasıyla aksa onlar değerlendirilip satışlar olsa .Neyse fazla hayal kurdum herhalde .HERKESE KOLAY GELSİN ;)

bence hayal degil eger gerekli zemin hazırlanırsa gerçekten olabilir.fakat herkes kendi başına gidip araç almayacak gezenbilir tarafından tek kişi girip alıp çıkacak bütün araçları.ya arkadaşlar geçen gün gümüşhanede bi LC ve UNİMOG satışmış özel idare kararıyla araçlarda LC 4000 UNIMOG da 5000 gitmiş içim yandı ya kim aldı bilmiyorum ama... saygılar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR