Land Rover Defender Satış İhaleleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ali fatih Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 658,551
Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri

Dün MKE deki son ihaleden alınmış 4 defender gördüm , birtanesi inanılmayacak dercede temizdi, diğer üçü ise gerçekten perişan durumdaydılar dışarıdan düzgün ama kapı içleri çürüyerek yok olmuş dercesinde kötüydüler.

imkanınız olursa ihalden araç almadan kapı içindeki çerçeveleri kontrol edin, çürümüşlerse en az 5000 tl yi masraf hanesine yazın.

Selamlar

Etiketler

valla yunus abi ne yalan soyleyeyim,, ben simdiye kadar ihalelerden araba almadim. taa bundan 7 -8 sene once ankaradan ( argos adinda bir dukkan )) iki tane ustu acik defender almistim ama simdi onlr yok. hatta ya nasipten bir tane cj 6 almistim. simdi arabasiz kaldim.

dun aksam internette ne kadar satilik defender varsa hepsini iyice inceledim ama aklim halen tdi 300 de kaldi .

yavuz abi , dunku arabalarin kaca gittiginden haberiniz varmi ?? bir de dizelmi yoksa benzinlimi ???

mexmet44' Alıntı:
yunus abi ,, egerki ihale varsa bana bu yazdiklarinizdan hangisini tavsiye edersiniz ?? simdi amac uzun yol, az off road.
Uzun yol az off road
2,5 düz dizel yada 300 tdi

Seymen MKE ihalalerindede çok güzel arabalar var ama çok kötüleride var hatta 1 tanesi al kullan o derecede
ama kapalı araç cok az
açık araçlardada çok güzeller var

o zaman yunus abi bu 300 tdi icin ne kadarlik bi butce gerkiyor ?? ( 92 veya 93 veya 94 model )) ama sadece ihale icin ne kadar ??

mexmet44' Alıntı:
o zaman yunus abi bu 300 tdi icin ne kadarlik bi butce gerkiyor ?? ( 92 veya 93 veya 94 model )) ama sadece ihale icin ne kadar ??
Bu konularda daha teçrubeli arkadaşlar var onlardan cevap beklerseniz daha verimli olur

valla yunus abi,, benim biladeri zar zor ikna edebildim. bu bir iki ay icinde aldim aldim , alamazsam zaten daha sonra hic sansim yok. ))

arkadaşlar mke 15 nisan ihalesinden haberı olan varsa bizi bilgilendirirse cok sevinirim.
kaça gitti araçlar?

ARAÇLAR 5000 TL ile 7000 TL arasında gitti... Gezenbilir'den ben ve Mehmet Kılan araç aldı... Satılan araç sayısı 11

benim aldığım 1989 model 2500 düz dizel motor 1996 model yeni versiyon 5050 TL, Mehmet kılanın aracı 1987 model düz 2500 dizel 7000 TL

nasil yani ercan abi,,, ben anlamadim. senin aldigin arabanin modeli yuksek, ama ucuz. memet abininki tam tersi . buradaki fark ????

mehmetin aracı 1987 model ama çok temiz 4 lastik yeni birazda ihale inatlaşması oldu.ama araçlar ilk marşta çalıştı şu anda nakşi ustada kaportada.. Ön takım yaptırıp motoru bir yoklattık saat gibi çalışıyor ikiside sanayide geziyoruz kaporta harticinde araçlar çok iyi. Kaporta deyince sadece kapılar ve marşpiyellerde var

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR