Land Rover Defender Satış İhaleleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ali fatih Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 658,551
Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri

Ambulans almayı düşünenler 4 tane ambulans var ihaleye cıkacak

ekte ihale bilgileri mevcut

07.04.2009

Sivas Defterdarlığından Taşınırmal Satış İlanı

Ekli dosyalar

• sivas_tsm3.pdf
    27.2 KB · Görüntüleme: 193

Etiketler

bizim aracın toplama işinde sona geliyoruz siteye koyacağım son resimde GEZENBİLİR'in ikonunuda yapıştırmak istiyorum nasıl bir şey yapayım

nailox41' Alıntı:
bizim aracın toplama işinde sona geliyoruz siteye koyacağım son resimde GEZENBİLİR'in ikonunuda yapıştırmak istiyorum nasıl bir şey yapayım
oo hayırlı olsun pazar günü geziye bekleriz

Evet bende aynı şeyi düşünüyorum araçlara hurda yığını diyenlere kapak olsun

Serdar abi aç garaj bölümünde yeni bir başlık baştan sona sergile

yunus bey günaydın hakkari özel harekatın araçlarını görmediginiz için böyle kapaklı konuşuyorsunuz
ön çamurluklardaki birleşme çizgileri kasadaki perçin yerleri bile belli degil 4 lastigin 4 dü ayrı vs vs

biraz daha zamana ihtiyacımız var malumunuz vardiyalı çalışıyoruz ama en kısa zamanda bitireceğiz

bu arada 2. ve 3. defenderde yolda onları mekanik olarak bitirdik sıra boya-kaportada

Cepte yeteri kadar para varsa adam olmiyacak arac yoktur.
Fakat kazi olupta kazma bir kaportacinin duzeltigi araclari en kral kaportaca bile adam edemez.
Vosvoslarda tavan cizgisi bozuldugunda bu cizgiyi cekicle adam edemezsiniz.ancak iyi bit boyaci macunla cizginin hatlarini verebilir.oda sIrItIr.
Ya orjinal tavani olan bir aracin tavani kesilip kaynatilcak yada yapacak birsey yok.

CEM50' Alıntı:
yunus bey günaydın hakkari özel harekatın araçlarını görmediginiz için böyle kapaklı konuşuyorsunuz
ön çamurluklardaki birleşme çizgileri kasadaki perçin yerleri bile belli degil 4 lastigin 4 dü ayrı vs vs

Cem ; özelharekatın araçlarının tamamında ön kısım fiberdir, yani dediğiniz o birleşim çizgilerine ihtiyaç yoktur, çünkü tek parça halide dökülmüşlerdir. Bomba imha ekipleri için yapılanlarda kapı çamurluk vb parçalar kalın saçtır, yine o birleşim noktaları yoktur.Hatta geçenlerde 3 mm alüminyumdan yapılmış çamurluklarda gördüm onlarda tek parça imal edilmiş yine birleşim çizgileri yok.

Standart defender çamurlukları çok ince olduğundan dayanımı arttırmak ve gereğinde parça parça değiştirebilmek için ön -yan ve üst olmak üzere 3 parçadan imal ediliyor , bazen cıvata bazende perçinle montajı yapılıyor. Ama bana sorarsanız en güzel görünenide bu, zayıfta olasa o çizgiler çok hoş duruyor.

Selamlar

Selamlar.

CEM50' Alıntı:
valla Cem onu bunu anlamam bende ki defenderin ilk halini istersen göstereyim ama miden bulanır göstermeyeyim son halini göstersem çok daga iyi olacak

DSC 0180

ah abiler siz bizim aracı soyduğumuzdaki görüntüyü bir görseydiniz işte o zaman gerçek bulantıyı yaşardınız

benimki hala mide bulandırıyorr..kapıda onu öyle kolu kanadı kırık gördükce içim parçalanıyor :smiley: :smiley:

mexmet44' Alıntı:
yunus abi iyi aksamlar .. senin bu telekom ihalesinden haberin varmi ???
İyi akşamlar
sağda solda soylentiler var ama benim bilgim yok telekomdaki araçlar 3,5 v8 , 2,5 bernzinli , 200 - 300 tdi

yunus abi ,, egerki ihale varsa bana bu yazdiklarinizdan hangisini tavsiye edersiniz ?? simdi amac uzun yol, az off road.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

SON KONULAR

Geri