Kim Nerede?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan selsun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,495
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 553,475
Ynt: Kim Nerede?

Pazar günü öğleden sonra Abant'ın kuzay dağ zirvelerinde kamp yapmayı düşünüyorum. 0532 598 5773
Herkese iyi bayramlar.

Etiketler

İyi ya, madem herkes solo takılıyor, biz de Erdeğe doğru şöyle bir uzanalım bakalım. Tabi yağmur, yağış olmazsa.

fsirin' Alıntı:
Ben de bugün Datça'ya doğru yola çıkıyorum.

Bakalım gezenbilir ekibinden kimlere rastlayacağız. ::smiley:
Görüşmek isteyen arkadaşlar için tel : 0542 415 4373

20.Eylül Pazar bayramın ilk günü, çok değerli konuklarımız oldu: Nermin ve Ferhat Şirin çifti. Forumda, paylaşımcı-katılımcı-yol gösterici özelliği bir hayli ön planda olan bu iki gezgini tanımak, çok hoştu; bizim için tam anlamıyla bir bayram sürprizi oldu. Bu kısa ziyaret için kendilerine teşekkür ediyoruz.

Ege-Binnur-Cavid Sezen

[attachment=1]

Fsirin 024

Dün gece geç saatlerde istanbul'a döndük.
Geride hatıralar kaldı.
1200 fotoğraf çekmişim. Çok çalışıp ayıklamam lazım.
Akhisar'da uğradığımız Binnur ve Cavid Sezen çiftine de ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.
[attachment=1]

IMG 1995

SAYGI DEĞERLİ DOSTLERIM BENDE BU HAFTA SONU YANI 10.10.2009 GUN TATILIMI TAMAMLIYACAM 2 AYLIK BIR SUREDIR DISARDAYIM YANI YOLLARDAYIM BUNLARI DAHA İLERDKI GUNLERDE FOTORAFLARLA ANILARLA SIZLERLE PAYLASACAM ONUN ICINDE SIMSIDEN HOSCA KALIN DIYORUM BAŞLANGICIM ERDEKTEN BAŞLADI SU ANDA SIDEDEDYIM DONUSTA YAZACAM SELAMLAR

Değerli Dostlarım
Karavanla hafta sonları yapacağınız geziler katılmak istiyorum. Haberdar ederseniz sevinirim.
Saygılarımla.
Cevdet Çelikörs

cevdetkerim' Alıntı:
Değerli Dostlarım
Karavanla hafta sonları yapacağınız geziler katılmak istiyorum. Haberdar ederseniz sevinirim.
Saygılarımla.
Cevdet Çelikörs
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=39982.msg414193;topicseen#msg414193 poyrazlar a bekleriz

Sevgili dostlar,17 mayıs ta çıktığımız turumuzu 4,5 ayda tamamlayıp Erdek'e döndük.3-4 gündür evi temizleme ve yerleştirme işi ile uğraştığımız için ancak bugün yazabildim.
4,5 aylık turumuzun hergününden çok keyif aldık.Birsürü güzel anı ve dostluklar edindik.Gezenbilir'den edindiğimiz kıymetli dostlarımız ile tanışıp görüşme imkanınıda yakalamış olduk bu arada.İzmir'de orbay74 ve Akhisarda Gezmen aileleri ile kırk yıllık dostlar gibi kucaklaşmamız ayrı bir mutluluk ve onurdu bize.
Artık Erdek'deyiz bu tarafa yolu düşen dostlarımızı ağırlamaktan mutluluk duyarız.Çayımız,rakımız içilir yemeğimiz yenir bilgilerinize...
Sevgi ve saygılarımla...

Hoşgeldiniz Abdi Bey. :smiley:

Biz Datça'dayken siz de Bodrum'da karşımızdaki kıyıdasınızdır diye, size el sallamıştım gördünüzmü? ;)
Bodrum'a girseydik sizi de Orta'da sormayı düşünüyordum.

Selamlar
Ferhat

Ferhat bey,gezim sırasında göz ile görmesemde buradaki tüm dostların el salladığını gönül gözü ile görüyor ve hissediyordum.
Görüşemediğimiz için bende üzüldüm.Fakat dağ dağa kavuşamaz,insan insana kavuşur derler,bende bir gün bir yerlerde buluşacağımıza inanıyorum.Sizi yakından tanımak benim için onur olacaktır.Eğer yolunuz Erdek'e veya yakına düşerse bekleriz. Saygı ve sevgilerimle.

Cumartesi pazar 4. Geleneksel Gezenbilir "Best FM" Tanışma etkinliğindeydim. Pazar 14:30 dan sonra Şile'den ayrılıp Anadolu Kavağı'na balık avına gittim. Ailecek oradaydık. Balık yakalayamadık ama Kavak'tan aldığımız ekmek arası balıkları afiyetle yedik. :smiley:

[attachment=1]

Kavak 009

Hafta sonu ülkemizde hava güneşli...
Bir yerlere gidelim moduna girmiş arkadaşlar var mı? :D

teos' Alıntı:
Ülkemizde= Türkiye değil herhalde değil mi Haldun dostum ?
Oğuz

Oğuz abi,

Sabahtan DMİ nin sitesine baktığımda marmara, kuzey ege ve batı karadeniz tarafı cuma-ctesi full güneşli idi (pazar günü tahmini yoktu)...
Lakin şu an baktığımda hafif yağış gösterir... :-[

tahminhs.jpg

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR