Kim Nerede?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan selsun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,495
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 553,475

Etiketler

Ynt: Kim Nerede?

Cavid hocam,

Keyifli gezmeler...
Keşke Bursamıza da uğrama şansınız olsaydı... :'(
En kısa zaman görüşmek üzere...

taiga' Alıntı:
Cavid hocam,

Keyifli gezmeler...
Keşke Bursamıza da uğrama şansınız olsaydı... :'(
En kısa zaman görüşmek üzere...

Bursa'yı çok özledim ama sanırım bahara... (Bu denli uzak kalmamıştım Bursa'ya :()

Selamlar.
Cavid Sezen

Cavid bey (Gezmen) ve Eşi bu gün yolunu bir miktar uzatarak bize uğradı.Kendisi ve Eşi ile tanışmaktan büyük bir mutluluk duyduk.Teşekkürler.

Gme

züğürt gezençi' Alıntı:
Cavid bey (Gezmen) ve Eşi bu gün yolunu bir miktar uzatarak bize uğradı.Kendisi ve Eşi ile tanışmaktan büyük bir mutluluk duyduk.Teşekkürler.

Aman Sami Bey, yolu bir miktar uzatmak da ne demek? Yol uzasın diye bahane arayıp duruyoruz zaten... :D

Sami Bey ve değerli eşi ile tanışmaktan ve kısa bir süre de olsa söyleşmekten keyif aldık. Kendilerine, yakın ilgi ve konukseverlikleri için teşekkür ederiz..

Cavid Sezen

İstanbulda hava güneşli. Ldos hafif te olsa esiyor.
Ama bu aylarda dah iyisini bnulamazsınız.

Programı olan varmı arkadaşlar.
Sanırım biz Dalyan'a gidiyoruz.

Dün Oğuz hocam Bursa'daydı. Sağolsun, işyerimde beni ziyaret etme inceliği gösterdi. Süremiz kısıtlı olmasına rağmen çok keyifli vakit geçirdik. (teos-taiga-orsaalabanda) Buluşmaların ve ziyeretlerin artması çok sevindirici. Büyük bir aile olma yolunda hızla ilerliyoruz gibi geliyor ne dersiniz?

Cem,
Haldun ve senin ile tanışmak, sohbet etmek bana mutluluk verdi. Daha uzun soluklu birlikteliklere, misapirverleğin için teşekkürler.
Oğuz

Bugün Akhisar-Gördes üzerinden dönerek, nihayet Cavid Abilere uğrama şansı buldum,
Kahve içtik. Sakızlı kurabiye yedik, ve çok güzel bir sohbet ettik.
Cavid Hocam ve ailesine beni misafir ettikleri için teşekkür ederim.
Sizinle tanışmaktan onur duydum.
Selamlar,

yugun' Alıntı:
Bugün Akhisar-Gördes üzerinden dönerek, nihayet Cavid Abilere uğrama şansı buldum,
Kahve içtik. Sakızlı kurabiye yedik, ve çok güzel bir sohbet ettik.
Cavid Hocam ve ailesine beni misafir ettikleri için teşekkür ederim.
Sizinle tanışmaktan onur duydum.
Selamlar,

Asıl biz genç bir meslektaşımız ile tanışmaktan memnun olduk; ziyaretin için teşekkürler..

Cavid Sezen

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR