Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedes Alkoven-(mehmet_mtrs)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mehmet_mtrs Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 977
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 224,206
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Mercedes Alkoven-(mehmet_mtrs)

.

109

110

113

118

Etiketler

Bu işin bana göre ençok üzerinde durulması gereken tarafı garajdan çıkış arkadaşlar.

Şimdi de onu paylaşmaya çalışacağım.

şu duruşuna hasta oldum, tekrar MAŞALLAH diyeyim, Allah nazarlardan saklasın güle güle gezsin Mehmet ağbim ;)

179

Sami bey kardeşim , resimleri eklemişsin teşekkur ederım , sagol.

Yahu Mehmet bey;

İfademı bağışlayın ama haksızmıyım??? Bunca zamandır, kendınızden esırgedınız bu eseri, pekı ya biz.. kurdesen döktük sayenızde..
Allahtan dostlar sıkı baskı kurduda ortaya çıktı...
Şakası bir yana gerçekten çok güzel olmuş.. Bence kullandıkça çok daha zarif ve işlevsel olacak. Sizde bu hassasıyet ve ıscılık olduktan sonra.

Gucunuz daım olsun..

Saygılarımla

Rıza

Rıza bey , aslında sizin işaret ettiginiz durum da benım bu gune kadar en çaresiz oldugum imkansızlıgım dı. Çalışma alanım cok dar oldugundan , bir türlü resim açısı yakalayamadığım için , bu gune kadar hep yazılarım yaptıklarımı anlatmak ile geçti. . Bu gune ve yaptıklarımı sergıleyebıldığime cok seviniyorum. En azından bir şeyler yapıyormuş geyiğinden de kurtulduğuma inanıyorum. yahut da ben öyle kabul ediyorum. Ayrıca begenilerını de beni sonsuz memnun ediyor teşekkür ederim.
Selamlarımla.

derindeniz1' Alıntı:
Bu işin bana göre ençok üzerinde durulması gereken tarafı garajdan çıkış arkadaşlar.

Şimdi de onu paylaşmaya çalışacağım.

Gerçektende gözden kaçırılmaması gereken çok önemli bir hususu fotoğraflarla belgelemişsiniz.
Neredeyse garaj büyüklüğünde olan o güzel eseri , günyüzüne , o dar sokağa çıkarmak başlıbaşına paylaşılması gereken bir olay.

Mehmet bey , güzel gezilerde , mutlu günlerde , sağlık içinde kullanmanız dileğiyle. Kuğu gibi maşallah.

Yaşar bey Teşekkürler
Uğur bey Teşekkürler
Serdar bey Teşekkürler
Garajdan çıkışımda arkadaşlarımızın çok iyi kontrol ve yönlendirmesi ıle kolayca çıkabildik. Daha çok içeride calışma zorluğu cekerek bir de arka bölumdeki 10-20 santim daha uzatabilme düşüncemi gerçekleştirememe sebep oldu. Yine de bu gunüme çok şükür diyorum . övgülerinizden dolayı çok sagolunuz.
Selamlar. :D

Mehmet bey,siz ve karavanınız çok güzel görünüyorsunuz.Elinize emeğinize sağlık.Yüzünüzdeki mutluluk,ruhunuzdaki sarhoşluk hep var olsun.
karavanını kazasız güzel günlerde kullan.
selamlar.

Mehmet abi ellerinize sağlık aklımdan geçenleri dostlar ayrı ayrı dile getirmişler ziyadesiyle mükemmel olmuş.Karavan firmalarında dahi bu kadar ince titizlik yok kazasız nice güzel günlerde gönlünüzce yorgunluk çıkarıp keyfli tatiller geçirmenizi dilerim.Güle güle sağlıkla kullanın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR