Kendi Karavanını Yapanlar; Ducota Camper 13 M3 (egean.tr)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egean.tr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 169
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 124,799
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducota Camper 13 M3 (egean.tr)

Erdal bey cok tesekkurler,
Sizinde Kurban bayraminiz kutlu olsun. Araciniz ruhsat asamasina geldi sanirim. hayirli olsun,

Etiketler

Evliyacelebi' Alıntı:
Erdal bey cok tesekkurler,
Sizinde Kurban bayraminiz kutlu olsun. Araciniz ruhsat asamasina geldi sanirim. hayirli olsun,

Yıldıray Bey,

Siz ve ailenizin kurban bayramını kutlar esenlikler dileriz... Evet, mutlu sona nihayet ulaştık, karavanımıza kavuştum ve de ruhsatımızı aldık..

Kıymetli Dostlar,

21.06.2014 tarihinde başlayan karavan serüvenimiz, 24.09.2014 tarihinde kavuşmamız ile sona erdi.. Tabii, bununla da bitmedi, ruhsatla uğraşmamız gerekti. Formaliteler, olurdu olmazdı, bayramda karavanla bir yere gidemeyeceğiz derken, bayram arifesine birgün kala 02.10.2014 günü "motokaravan ruhsatımıza" kavuştuk... Artık, seyahate çıkabilirdik, aynı gün (perşembe) hızlı bir hazırlık ile, arife sabahı sabah 06:00 'da yola revan olduk. Gelmeden "15 günlük hava tahmin raporlarından " Türkiye'de olası en sıcak yerde, Alanya'da karar kılmıştık.. Balıkesir'den ~645 Km'lik yolu molaları bolbol vererek, 10 saatte seyahatimizi tamamladık. Şu anda, Alanya'dan 17 km uzaklıktaki "Perle Mocamp" 'tayız.. Burası ile ilgili sizlere bilgi aktaracağım.. Şimdilik, bu kadar dostlar, "Gezenbilir Ailesinin" Kurban Bayramını kutlar, esenlikler dileriz.

Karavanımızın yapımında gösterdiği titizlik dolayısıyla, Turan Yücel Beye, fikirlerinden azami faydalandığımız İstanbul'da karavanımızın yapımı aşamasında sohbet ettiğimiz Atilla Dinçer Beye, değerli dostumuz her fırsatta yardımını esirgemeyen İlhan Güneş Bey ve eşlerine, Balıkesir'de evimizi eşleri ile ziyaret eden Ahmet Özek beye, bunların yanısıra gerek telefonla arayarak gerekse "gezenbilir portalı"'ndan mesajlarıyla bizleri destekleyen dostlarımıza sonsuz şükran ve sevgilerimizi sunarız...

Kıymetli Dostlar; aşağıda yeni karavanımızdan nacizane birkaç fotoğraf sunuyoruz.. 13 M3'lük "Cordelio" 'muzdan (İzmir Karşıyaka adlarından biri) sevgi ve saygılarımızla.. Erdal-Leman Irgat

CH6A4465 1024x768

CH6A4466 1024x768

CH6A4470 1024x768

CH6A4478 1024x768

9

Aracınız güzel olmuş iyi günlerde kullanın.

Sent from my iPad using Tapatalk

Hayırlı olsun! Kazasız, belasız, keyifle gezmelerde kullanmanızı diliyorum.

TA2RX' Alıntı:
Hayırlı olsun! Kazasız, belasız, keyifle gezmelerde kullanmanızı diliyorum.

Bekir Bey, tşk. ederiz. Aynı dileklerle, sizlerinde kazasız belasız gezilerde olmanız dileğiyle, Kurban bayramınızı kutlar esenlikler dileriz.

öncelikle bayramınızı kutlar aracınızın tabanı düz bassın hayırlı yolculuklar dilerim

13m³ aracınızı çok ferah tasarladığınızı görüyorum güle güle kullanın

yapmayı planladığım araçta aşağı yukarı sizin araç boyutlarında feyz alacağım çok nokta var aslında benim için arge değilde çarge çalışması olacak :D

esen kalın

barbaros şenbaş edirne

barb_alone' Alıntı:
öncelikle bayramınızı kutlar aracınızın tabanı düz bassın hayırlı yolculuklar dilerim

13m³ aracınızı çok ferah tasarladığınızı görüyorum güle güle kullanın

yapmayı planladığım araçta aşağı yukarı sizin araç boyutlarında feyz alacağım çok nokta var aslında benim için arge değilde çarge çalışması olacak :D

esen kalın

barbaros şenbaş edirne

Barboros Bey,

Sizinde ailecek bayramınızı kutlar esenlikler dileriz. Karavanımız için iyi dileklerinize tşk.ederiz. İnşallah, 13 M3 karavanınıza biran önce kavuşursunuz. Bu konuda; planlama, fikir cimnastiği vs.konularda yardımcı olabilirim. Protip olarak, her noktada ciddi araştırma sonucunda, kendi kendine yeten karavanımız, sonuçta iyi oldu. Darısı size...Esen kalın...

Kıymetli Dostlar,

İlk kamp deneyimi olarak, Alanya-Kargıcak "Perle Camping" 'i seçtik. Nedeni, ise bayram tatili süresince 30 C hava, 22 C deniz sıcaklığı olması idi. ;D "Perle Camping" konusunda kamp alanları bölümüne bilgi gireceğim. Şimdi ise buradan birkaç fotoğraf.

Kızımız, "Lokum" keyifte. :D

20141006 125931 1024x768

Perle Camping-Alanya arası 13 Km ve otobüs dolmuşlar işlemekte, kişibaşına 2,5 TL ödeniyor. Bu sebeple, Alanya'yı görelim dedik, keyifli oldu... :smiley: Liman hareketli, birbirinden ilginç, gezi tekneleri var, revaçta olanlar korsan imajlı, birkaç kare sunalım...

20141006 211026 1024x768

20141006 211350 1024x768

20141006 211125 1024x768

20141006 212433 1024x768

Leman-Erdal çifti,hayırlı olsun, asıl şimdi, mutlu bir başlangıca adım attınız. Sıhhat, neşe, mutluluk dolu geziler dileriz. Yollar da ve kamplarımız da karşılaşmak dileğim ile hayırlı yolculuklar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR