Kendi Karavanını Yapanlar; Ducota Camper 13 M3 (egean.tr)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egean.tr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 169
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 123,747
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducota Camper 13 M3 (egean.tr)

TUGAY58' Alıntı:
Erdal abi
Sayfanızı actığınızda ilk mesaj bize nasip olmuş ve yazmışız ( Hoş geldiniz dostlar sofrasına )
Dostlar sofrasının Hic kötü olduğu görülmüşmü gördüm diyenlere işte örnek herşey 12,den vurulmuş bir karavan hemde üç atışın üçüde 12 den
Tekrar hayırlı uğurlu olsun Turan kardeşim işin zor cok bilenlerin takibindesin gerci sen dahada mutlu olursun bilirim
Sana,da kolaylıklar diliyorum

Selamlar Tunay & Tugay
Tugay Kardeşim,
Güzel temennilerinize ben ve eşim çok tşk ediyoruz.. Belirttiğiniz gibi, bu güzel toplulukta yer almak, destek ve yardım görmrk büyük onur.. Dün akşam Ahmet Bey ve Aysel hanım, evimize ziyarete geldiler, eksik olmasınlar, uzun uzun sohbet ettik. Bütün dostlardan bahsettik ve kulaklarınızı çınlattık. Bu güzel dostlukların devam etmesini, nazar değmemesini diliyorum.. Sizleri de Balıkesire bekleriz.. Biz de, Ağustos ayı ortalarına doğru kısmetse, Turan beyin gayretleriyle, karavanımıza kavuşacağız.. Bundan sonra da, karavanlı buluşmalarınıza katılıp siz dostlarımızla hoşça vakit geçirmek en büyük arzumuz.. Sevgi ve saygılarımızla, Erdal&Leman, esenlikler dileriz...

Etiketler

suat54' Alıntı:
kolay gelsin,karavanın içinde masa ve oturma grubu olmayabilir özellikle yazın tüm yemekler karavanın dışında yendiğine göre bu alan başka şekilde değerlendirilebilir diye düşündüm.
Suat Bey,
Karavan yaz mevsimi haricinde de kullanılacaği için, masa ve oturma grubuna ihtiyaç var.. Kaldı ki, yaz olsa bile, zaman zaman bu grup kullanılmaktadır. Bütün dünya uygulamalarında da bu böyledir. Tabii ki, kişiye göre tercih değişebilir, sizin kararınız bu doğrultuda olabilir.Esen kalınız.

mabirsen' Alıntı:
Oldukça ferah bir plan olmuş. En kısa zamanda bitirmeniz dileğiyle...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mehmet Bey,
İyi dileklerinize tşk ederim. Sizinde çalışmalarınızı yakinen takip ediyorum, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. Esen kalınız.

takarow' Alıntı:
Önemli olan arabayı bulmak gerisi kolay.Piyasada temiz araba bulmak zor ,, iki aydır arıyorum..TEKRAR HAYIRLI OSUN..
Adil bey, çok doğru, iyi araba bulmak çok zor, ben nerdeyse 1 yılda buldum. İnşallah tez zamanda dılekleriniz gerçekleşir. Esen kalınız.

Abi dileriz plan,lanan zaman,da bir aksilik cıkmaz,da bu sezonu karavanınızla kapatırsınız.
Şu bir gercek,ki bu camianın insanı bir gün bir yerde muhak,kak karşılaşıyor yeterki sağlık olsun abi
Saygılarımızla Tunay & Tugay

TUGAY58' Alıntı:
Abi dileriz plan,lanan zaman,da bir aksilik cıkmaz,da bu sezonu karavanınızla kapatırsınız.
Şu bir gercek,ki bu camianın insanı bir gün bir yerde muhak,kak karşılaşıyor yeterki sağlık olsun abi
Saygılarımızla Tunay & Tugay
Degerli dostlar,
Tşk. Ederiz. Kismetse, bu sezon mutlaka sizlerle olmak en büyük arzumuz..

Erdal bey merhaba, Araciniz hayirli olsun. Calismalarinizda kolayliklar diliyorum. Bende 13 M3 Ducato almistim gecen sene.
Insallah onumuzdeki aydan sonra karavan donusumune baslamak istiyorum. Sizin plani gordugum kadariyla benim dusundugum ile ayni. Bu araclara olabilecek en iyi plan bence. Tecrubelerinizden yararlanmak isterim. Iyi bayramlar diliyorum. Kolay gelsin. Yildiray

Erdal bey karavanınız hayırlı olsun Bende 13 m3 leri kullanışlı buluyorum iki sene evvel alıp beklettiğim 13 m3 jumper aracımı yeni karavan yaptırıyorum.kazasız belasız kullanırız inşallah

Evliyacelebi' Alıntı:
Erdal bey merhaba, Araciniz hayirli olsun. Calismalarinizda kolayliklar diliyorum. Bende 13 M3 Ducato almistim gecen sene.
Insallah onumuzdeki aydan sonra karavan donusumune baslamak istiyorum. Sizin plani gordugum kadariyla benim dusundugum ile ayni. Bu araclara olabilecek en iyi plan bence. Tecrubelerinizden yararlanmak isterim. Iyi bayramlar diliyorum. Kolay gelsin. Yildiray
Yıldıray bey bayramınızı kutlar karavan dönüşümünüzün biran önce gerçekleşmesini dilerim.

şado' Alıntı:
Erdal bey karavanınız hayırlı olsun Bende 13 m3 leri kullanışlı buluyorum iki sene evvel alıp beklettiğim 13 m3 jumper aracımı yeni karavan yaptırıyorum.kazasız belasız kullanırız inşallah

Bayramınızı kutlar karavanınıza biran önce kavuşmanızı dilerim.

Çekme karavanımla ilk defa çıktığım yolculukta engin bilgileri ile aydınlatan Erdal abime birde buradan teşekkür etmek istedim. Gerçi benim teşekkürüm çocuklarımın teşekkürleri yanında sönük kalır. Gümüldür de çok eğlendiler. Baba burayı sen nereden biliyordun? diye ikide bir sordular. Sevgi ve Saygılarla.......

IMG 1959

dolphin_ayvalık' Alıntı:
Çekme karavanımla ilk defa çıktığım yolculukta engin bilgileri ile aydınlatan Erdal abime birde buradan teşekkür etmek istedim. Gerçi benim teşekkürüm çocuklarımın teşekkürleri yanında sönük kalır. Gümüldür de çok eğlendiler. Baba burayı sen nereden biliyordun? diye ikide bir sordular. Sevgi ve Saygılarla.......
Sizlere yardımcı olabilseydim ne mutlu bana...Çocuklar için sevindim, sevgiler...

Değerli Dostlar,

Uzun zamandır, çok yoğun tempoda çalıştığımdan, sizlerden ayrı kaldım, karavanın yapımı ile ilgili herhangi bir bilgi aktarımında bulunamadım. Ancak, yapım sona yaklaştı, umarım önümüzdeki hafta , karavanımıza ailecek kavuşacağız. Eğer, bayramdan önce resmi işler tamamlanır ruhsat alabilirsek, ilk karavan seyahatini yapmayı ailecek dört gözle bekliyoruz. Sizlerden ricam var...

Balıkesir'de TSE projesini çizecek, formaliteleri bilen, sorun çıkarmayacak Makina Müh. aramaktayım. Eğer, Balıkesir olmazsa yakın il veya başka iller de olabilir. Önemli olan, aksilik çıkarmayacak, işbilir tecrübeli olsun. Herkese selam ve sevgiler...

Bende engelli aracımı satmak istediğimde çok uğraşmıştım bu tse olayı ile en sonunda İstanbulda bir firma buldum hem bu işte bilgili hemde işinin ehli kişilerdi eğer uzak düşmez ise paylaşmak isterim sizinle

aslan28' Alıntı:
Bende engelli aracımı satmak istediğimde çok uğraşmıştım bu tse olayı ile en sonunda İstanbulda bir firma buldum hem bu işte bilgili hemde işinin ehli kişilerdi eğer uzak düşmez ise paylaşmak isterim sizinle

Çok tşk.ederim. Çok yakınımda buldum.. ;D İyi günler diliyorum..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,522
Kayıtlı Üye Sayımız
172,180
Kaydolan Son Üyemiz
onurcel

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR