Kendi Karavanını Yapanlar; Ducota Camper 13 M3 (egean.tr)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egean.tr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 169
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 123,747
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducota Camper 13 M3 (egean.tr)

egean.tr' Alıntı:
Atilla Bey,
Son değişiklikleri ihtiva eden planımı yükledim.. Dediğiniz gibi daha derli toplu oldu.. Ne dersiniz ?

Erdal kardeşim,
Girişiminiz için sizi kutlarım,aramıza hoş geldiniz.Konu başlığınızı yeni gördüm,planlarınızın tümünü inceledim,çoğunda 13 m3 içine nasıl sığarız hesabı yaptınız.
Sonunda sürücü kabinini de katarak yaşam alanı 15m3 oldu. Sağ koltuğu da teke düşürmekle yaşam alanı ile bütünleşti. Kolay gelsin,başarılar dilerim.

Etiketler

airboat' Alıntı:
Erdal kardeşim,
Girişiminiz için sizi kutlarım,aramıza hoş geldiniz.Konu başlığınızı yeni gördüm,planlarınızın tümünü inceledim,çoğunda 13 m3 içine nasıl sığarız hesabı yaptınız.
Sonunda sürücü kabinini de katarak yaşam alanı 15m3 oldu. Sağ koltuğu da teke düşürmekle yaşam alanı ile bütünleşti. Kolay gelsin,başarılar dilerim.
Seyfettin Bey, hoşbulduk, aranızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.Evet, bahsettiğiniz gibi 13 M3 'ü eniyi nasıl kullanırız diye "genç mimar" meslektaşlarımla epey etüd ettik. Bu arada, sizin gibi kıymetli "gezenbilir dostlarım" 'dan çok yardım aldık. Sizi ve yorumlarınızı uzun zamandır izliyorum.. Bu süreç yaklaşık 1, 5 yılı buldu. Bu sürede, bol bol örnekleri inceledim. Şimdi de, yapım aşamasındayız. Kısmet olursa Ağustos ayında karavanımız bitmiş olacak.. Ben ve eşim, organizasyonlarınıza katılmak ve sizlerle tanışmak isteriz..Görüşmek üzere esen kalınız...

Şimdiye kadar başlığınızı göremediğim için selam veremedim.Erdal bey öncelikle karavan dünyasına hoş geldiniz.Umarım herşey gönlünüzce olur.İlhan beyler ile gölyazıda kısada olsa buluşmuştuk.Orada da tanışmak nasip olmadı.Şu an Balıkesirdeyim.görüşmek ve sizce de uygunsa tanışmak isterim.Saygılar. Aysel & Ahmet ÖZEK

Hayırlı olsun bende 13 metre küple 15 metre küp arasında kaldım.Dikkatle izliyorum.

seyyah54' Alıntı:
Şimdiye kadar başlığınızı göremediğim için selam veremedim.Erdal bey öncelikle karavan dünyasına hoş geldiniz.Umarım herşey gönlünüzce olur.İlhan beyler ile gölyazıda kısada olsa buluşmuştuk.Orada da tanışmak nasip olmadı.Şu an Balıkesirdeyim.görüşmek ve sizce de uygunsa tanışmak isterim.Saygılar. Aysel & Ahmet ÖZEK
Ahmet Bey,
İyi dileklerinize "Irgat Ailesi" adına tşk ederim. Hafta sonu İzmir'de oldugum için size cevap veremedim. Siz ve eşiniz ile tanışmak isteriz. Tel. 05545730440

Atilla Beyin tavsiyesiyle oluşan son planımız...Dolabı kaldırdık, mutfak tezgahını büyüttük..Bu arada, yatağa çıkışı genişletmek amacıyla ufak bir Banyo&WC değişikliği yaptık...Bu son plandır.... :smiley:)))))

13 M3 Cordelio  Son Plan 30062014

Hayirli olsun. .Simdi bu plana Gezenbilir resmi13 m3 PSA plani diyebiliriz degil mi? :smiley:

bartek' Alıntı:
Hayirli olsun. .Simdi bu plana Gezenbilir resmi13 m3 PSA plani diyebiliriz degil mi? :smiley:
Evet diyebiliriz...Bu planın olgunlaşmasında başta Atilla Bey olmak üzere bütün Gezenbilir Üyelerine tşk.ederim.
takarow' Alıntı:
Çok güzel bir proje,hayırlı olsun.
Herkese bir kere daha tşk ederim...

kolay gelsin,karavanın içinde masa ve oturma grubu olmayabilir özellikle yazın tüm yemekler karavanın dışında yendiğine göre bu alan başka şekilde değerlendirilebilir diye düşündüm.

Erdal abi
Sayfanızı actığınızda ilk mesaj bize nasip olmuş ve yazmışız ( Hoş geldiniz dostlar sofrasına )
Dostlar sofrasının Hic kötü olduğu görülmüşmü gördüm diyenlere işte örnek herşey 12,den vurulmuş bir karavan hemde üç atışın üçüde 12 den
Tekrar hayırlı uğurlu olsun Turan kardeşim işin zor cok bilenlerin takibindesin gerci sen dahada mutlu olursun bilirim
Sana,da kolaylıklar diliyorum

Selamlar Tunay & Tugay

Oldukça ferah bir plan olmuş. En kısa zamanda bitirmeniz dileğiyle...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Önemli olan arabayı bulmak gerisi kolay.Piyasada temiz araba bulmak zor ,, iki aydır arıyorum..TEKRAR HAYIRLI OSUN..

Kolay gelsin basarilar... şimdiden hayırlısı olsun...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,522
Kayıtlı Üye Sayımız
172,180
Kaydolan Son Üyemiz
onurcel

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR