Kendi Karavanını Yapanlar; Ducota Camper 13 M3 (egean.tr)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egean.tr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 169
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 124,799
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducota Camper 13 M3 (egean.tr)

Firdevs Hn-İlhan Bey,

İyi temennilerinize çok tşk.ederiz.. Sayenizde, büyük desteklerinizle karavancı olduk.. ;D İlk deneyimlerimizde kısmi aksaklıklar olduysa da, yaşayarak realiteyi görerek, çözüm üretmeyi öğreniyoruz. Çekme karavanı sattığımızdan beri, doğayı özlemişiz, şimdiden eve nasıl döneceğiz diye düşünmeye başladık. Tabii, sizin gibi karavan dostlarıyla birlikte olmak da başka bir ayrıcalık.. Bu nedenle, eşim Leman Hn. en kısa zamanda nerde buluşuyoruz demekte ? Biz de, sizlere sağlıklı, mutluluk dolu gezilerde buluşmak dileğiyle esenlikler diliyoruz...

Etiketler

Leman abla, Erdal abi
İşlerimin yoğunluğu nedeni ile uzun zamandır siteden ayrı kalmıştım gördüm,ki mutlu sondasınız ve tatilinde icindesiniz camiamıza bir motokaravancı daha eklendi abi herşey gönlünüzce olsun bir gün biryerlerde karşılaşmak dileği ile
Tunay & Tugay

TUGAY58' Alıntı:
Leman abla, Erdal abi
İşlerimin yoğunluğu nedeni ile uzun zamandır siteden ayrı kalmıştım gördüm,ki mutlu sondasınız ve tatilinde icindesiniz camiamıza bir motokaravancı daha eklendi abi herşey gönlünüzce olsun bir gün biryerlerde karşılaşmak dileği ile
Tunay & Tugay
Merhaba, Tunay &Tugay Kardeşlerimiz,
Çok tşk ederiz iyi dileklerinize... Sizin gibi dostlarımızdan bu güzel temennileri duymak ne güzel... İnşallah en kısa zamanda biryerlerde gòrüşürüz.. Esenlikler dileriz.
Leman & Erdal

Kıymetli Dostlar,

Büyük uğraşlar ve engeller aşarak nihayet 1+1 ruhsatımıza kavuştuk...

Karavan Ruhsat Yeni

Hayirli olsun,güzel günlerde kullanın.

berkcantp' Alıntı:
Erdal kardeşim, hayırlı olsun.
Güzellikler için de gezmekten başka çare kalmadı.
İlhan Bey, siz ve kıymetli eşinizin, emeği geçen ve fikirlerinden faydalandığımız değerli arkadaşlarımızın yardım ve çabaları ile bu güzelliklere kavuştuk... Şimdi mevsim kısmen geçmiş olsa da, her fırsatı değerlendirip gezmekteyiz. Balıkesir'in avantajı Ege ve Marmara kıyı kesimine yakın olması.. Tabi siz değerli dostlarımızla birlikte olmak, sohbet etmek, bildikleri tecrübelerini yaşayıp öğrenmek arzusundayız. Özel günleri kutlamak için birarada olma organizasyon haberlerinizi bekleriz... Hoş ve hoşça kalınız...

Fotoğraflar silinmiş ! Bu nedenle, karavanın son fotoğraflarını yeniden yüklüyorum..
Rorvvj.jpg
. Görüşlerinizi bekliyorum !
CH6A4951
CH6A4974
CH6A4988
CH6A4977
CH6A5000
CH6A5007

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR