Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Yusuf.. Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,763
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 332,754
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Etiketler
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek)

Yusuf kardeş,
Isıtıcı hayırlı olsun güle güle kullan... çalışırken gürültüsü nasıl...rahatsız edici fan sesi var mı...?

abucam' Alıntı:
Yusuf kardeş,
Isıtıcı hayırlı olsun güle güle kullan... çalışırken gürültüsü nasıl...rahatsız edici fan sesi var mı...?

Sayın Abucam çok teşekkürler ıstıcı ilk çalıştığında biraz ses yapıyor ama içeride pek duyulmuyor ısındıktan sonrada ses azalıyor hele arazide yeşilliklerden ses hapsoluyor ve susuturucu görevi görüyor otlar,ben memnunum

Yusuf Bey bir ara maliyet tablosu yapmıştınız sanırım. Son durum nedir acaba?

desertnight' Alıntı:
Yusuf Bey bir ara maliyet tablosu yapmıştınız sanırım. Son durum nedir acaba?

Murat bey haklısınız biraz devam ettik ama sonra ipin ucunu kaçırdık heyecandan uğraşmaktan inanın hesap yapmak bile zor geldi ama kafayı biraz toparlarsam son maliyet listesine biraz ekleme yaparım,gerisi teferruat zaten.

Yusuf Bey önce sabırla sayfalar dolusu karavanınızın meydana gelişini okudum.Bu arada diğer bölümlere de gözatarken bulduğum herkesin telefonunu kaydettim. İzmir'de Sayın Orbay 74 ile tanışarak ilkadımımı attım,ardından sizinle telefonda uzun bir konuşma faslı.Uzun zamandır aranızdayım ama daha yeni katılıyorum.Herkese sağlıklı,mutlu,gönlünce güzel günler,MUTLU YILLAR dileğiyle. derindeniz1

Sayın Derindeniz1 ilginiz için teşekkürler,aramıza hoş geldiniz sizin gibi değerli arkadaşların okuyuculuktan çıkıp katılımcı olması bizleri memnun ediyor sanırım buradaki ortam sizide zehirledi ;D eğer karavan bölümü tanışma başlığı altında kendinizi tanıtırsanız seviniriz burada dostluk ve paylaşımdan başka birşey yok amaç doğa dostluk karavan ise sadece bir araç kalın sağlıcakla.

Sayın atilladi,Yusuf Beyin sabırla ve takdir edilecek bir beceriyle meydana getirdiği karavanını bir de sizin katkınızla bu şekilde tekrar izlemek çok hoşuma gitti. Alçakgönüllülük ediyor ama bence Yusuf Beyin hakkını teslim etmemiz gerekiyor.Selamlar.

Bir senede yapılanları birkaç dakikada seyretmetden güzel birşey yok...

Tekrar teşekkürler Atilla abi sizlerin katkısı bu camiaya daha çok bizler sadece elimizdeki mevcut malzemelerin montajını yapıyoruz ama siz araştırıp genel için bir şeyler yapmaya çalışıyorsunuz.

Sayın Atilla Dinçer, ben kısa bir süre önce foruma katıldım. Yeni yeni birşeyler öğreniyorum,açıkça söylemek gerekirse olanı biteni birkaç dakikada izlemek elbette güzel,ama ben sıfırdan başlayarak birşeyler meydana getirmenin güçlüklerini de;işi bitirdikten sonra karşıdan bakıldığında insanda ne tür duygular oluşabileceğini de bildiğimi söyleyebilirim.Saygılar.

Yusuf Bey kardeşim,ben sana ne diyeyim bilmem ki,Şair demişti ya, AŞKOLSUN SANA ÇOCUK ,AŞKOLSUN. Paylaşma yardım severlik zaten karavancıların olmazsa olmazı,iyi ki aranıza katılmışım. Selamlar.

Ben kendim için kullanım kolaylığı açısından Yusuf Bey'in bence gerçekten de çok büyük öneme sahip, açıklayıcı ve kılavuz niteliğindeki üretim sürecinin neredeyse tamamını sunu haline getirmiştim (tahmin edebileceğiniz gibi ben de karavanı olmayan karavan sevdalısıyım). Kendisinin onayı olması halinde seve seve paylaşırım. Yalnız dosya 34 mb. Şunu da belirtmeliyim ki SBMCC de dahil olmak üzere ne yerli ne de yabancı hiçbir sitede bu kadar açık, detaylı ve resimlerle desteklenmiş bir paylaşım yok, kendisie bir kez daha taşekkür etmek istiyorum.

Ahmet bey ne münasebet izin ne kelime biz burada hep beraber yaptık o aracı ben sadece uygulamasını yaptım yönlendirme tüm dostlardan geldi,madem güzel bir iş çıktı ortaya bunu tüm karavansever dostların görmesi için her türlü paylaşımı yapılabilir imkansızlıktan karavan sahibi olamayan dostlar belki bu şekilde özlemlerine kavuşurlar iliginiz alakanız ve güzel dilekleriniz için ben teşekkür ederim size.

Sayın yaybek,

Adres şu: http://www.4shared.com/file/198053471/a24cf0c/KARAVAN_YAPIMI.html Aslında önce incelemeniz için size PM iile adresi atmak istedim ama meaj sayım az olduğundan PM yollayamadım. İnceleyip olumsuz görüş belirtirseniz gerekli yerleri değiştirebilir ya da palaşımdan kaldırabilirim. İyi dilekleriniz için de teşekkürler. Sizin aracınızın darısı tüm isteklilerin başına olur inşallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri