Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Yusuf.. Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,763
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 337,938
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek)

Arkadaşlar bugün bir Ebershpacher D2 aldım Açsa'ya gittim sağolsunlar çok güzel ilgilendiler,ben bu kadar teferruatlı olduğunu bilmiyordum meğer ne çok malzemesi varmış ne kadar detaylı bir iş imiş,işcilik çok güzel ustalar branşlarında çok başarılılar herbiri bir kısmını halletti hiçbir detayı atlamadılar en ince ayrıntılarına kadar izolasyonunu yaptılar,bende kendilerine güzel bir çay demledim hep beraber içtik ellerine sağlık hepsinin.

17122009022

17122009023

17122009025 2

17122009026

17122009027

Etiketler

Yusuf Bey, ısıtıcınızı iyi günlerde kullanın. Ben de bugünlerde Ankara'da monte ettirmeyi düşünüyorum.
Isıtıcıyı nereye monte ettiler? sıcak hava üflemesini tek mi bir kaç yerdenmi yaptılar?

Hüseyin bey teşekkürler hem depoya yakın olması hem elektirik sistemine yakın olması hemde en uygun yer olması sebebiyle ön yolcu koltuğunun altına sıcak hava çıkışı tamamıyle arka koridora üfleyecek şekilde montaj yapıldı,aslında benim öndeki çekyatın altını düşündük ama orası uygun olmadı cihazı koyacak yerin altına atık su deposu denk geliyordu,ve denedim bugün çok güzel ısıtıyor tavsiye ederim.

Yusuf bey,ısıtıcının maliyeti nedir, ve nerede bulabiliriz.

Yusuf hayırlı olsun, ısıtcını güle güle kullan. Artık kış kampları için bir engel kalmadı değil mi?

Yusuf, bu kış çok aşırı soğuklar olacakmış... :D Güle güle kullan!.. "vaziyet kel.." anlamına gelecek birşeyler söylüyordun ama sanırım ikramiye almış olmalısın.. :smiley:

Cavid Sezen

Yusuf güle güle kullan arkadaşım :smiley:
artık gezmek için sadece mazot lazım ;D

yusuf güle güle kullan

Gule gule kullanin yusuf bey darisi bana :smiley:
fiyatlari nasil acaba bilgi verebilirseniz memnun olurum .

Yusuf ısınma bölümünde ayrıntılı bilgi vermiş:
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=1570.120
Oraya yazmıştım ama buraya da ekleyeyim...
Güle güle kullan Yusuf. Kim tutar artık seni? :D

Abiler herkese ayrı ayrı teşekkür ederim maliyet kısmını özellerinize yazarım şunu söyleyeyim cihaz montaj dahil 1200 lira kdv dahil ;) ;D montaj çok başarılı ben yeter ya abartmayın dediğim şeyleri hiç es geçmediler gerekeni yaptılar kablo işlerinde siz bağlantıları yapın ben düzenlemesini yaparım dedim banamısın demediler üzerlerine düşeni yaptılar bunu neden yazıyorum bugüne kadar sanaide gittiğim araç bakımıyla ilgili ustalardaki laçkalık ve gayri ciddi saygısız tavırlar ve işcilikten sonra bu şekildeki çalışma beni gerçekten etkiledi,Açsa adı geçen ürünün ve birkaç değişik ürün daha var bunların hepsinin genel temsilcisi piyasayada buradan dağıtılıyor zaten bu kadar titiz çalışma olmaz ise Almanya'dan bu işi almak zor ;)

drares' Alıntı:
Yusuf hayırlı olsun, ısıtcını güle güle kullan. Artık kış kampları için bir engel kalmadı değil mi?

Haşmet bey tek engel kaldı mazot :D o işi çözersek kış kamplarınıda yapacağız ;)

gezmen' Alıntı:
Yusuf, bu kış çok aşırı soğuklar olacakmış... :D Güle güle kullan!.. "vaziyet kel.." anlamına gelecek birşeyler söylüyordun ama sanırım ikramiye almış olmalısın.. :smiley:

Cavid Sezen
Cavid abi şirket bırakın ikramiyeyi mesailerimizin üzerine yattı hal böyle olmasa idi peşin alırdım yine borç malesef ama başka çaresi yok kışın ısıtıcı olmadımı karavan hiçbir işe yaramıyor.

Sonunda beni anlayanlar yavas yavas artiyor. Acsa beni de cok etkilemisti. Alisik olmadigimz kadar profesyoneller. Yusuf gule gule kullan.

yusuf kardesım. Hayırlı olsun . Artık aılen de usumeyecek sen de. gule gule kullan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri