Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Yusuf.. Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,763
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 337,951
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek)

Sayın Atranslator linkini verdiğiniz yerde bir türlü izleyemedim ne yaptıysam olmadı beceremedim üye bile oldum olmuyor yada yükleme nasıl yapılıyor bilen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim.

Etiketler

Yusuf bey,

Başka bir paylaşım sitesine yüklemeye çalışacağım. Sanırım yoğunluktan kaynaklanan bir sorun var. Normalde bu site düzgün çalışıyordu diye biliyorum ama aksilik işte, ben de indiremedim dosyayı. Yükleme yapınca buraya yazarım yeni adresi. Aksaklık için kusura bakmayın.

Sn, Ahmet çalışmanızı indirdim ve seyrettim, aşamaları yazılarla desteklemeniz hoş olmuş, elinize sağlık..

Atilla bey,

Teşekkür ederim ama ben hiçbir şey yapmadım, işi yapan Yusuf bey, ben sadece özetlemeye çalıştım.

Bu arada yeni adres şu: http://cid-00947ae4de0d2d10.skydrive.live.com/self.aspx/.Public/KARAVAN%20YAPIMI.ppt

Ahmt bey;

Bende indirdim ilk verdiginiz linkten. Sorun yok calisiyor. Cok guzel bir calisma olmus ozetlenmissiniz. Benim zaten sayfalar arasinda gidip gelmekten basim donuyordu ve istedigim resimleri yazilari bir turlu bulamiyorudum. Aradigimiz hersey bir arada tek bir linkte.

Elinize saglik

Sayın Atranslator çok teşekkürler emeğinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş umarım çokca arkadaş buradan faydalanır hem size hem bize dua eder.

Sayın Atranslator çok teşekkürler. Ellerinize sağlık gerçekten çok güzel ve faydalı bir çalışma olmuş. Tüm gerekli bilgiler muhabbetlerden ayrıştırıp esas bilgiler ortaya çıkmış. Hayallerinde karavan sevdası ile yanıp tutuşan fakat bütçesi uygun olmayan eli çekiç testere tutan karavan severler buradan faydalanırlar.

Şu ana kadar sunuyla ilgili değeri yorumlarını belirtmek için zaman ayırmış tüm kıymetli arkadaşlara,

Beğendiğinizi belirttiğiniz için gerçekten sevindim ama daha önce de belirttiğim gibi asıl işi yapan Yusuf Bey, benimki sadece bir özet çabası. Bu arada sunuda Yusuf Bey'in adının geçmediğini üzülerek fark ettim, bu sabah gerekli değişikliği yaptım.

Bu noktadan sonra yorum belirtecek arkadaşlar olursa, onlara da (bu konuyu daha fazla işgal etmek istemediğimden) şimdiden teşekkürler, karavanı olanlara huzurlu ve keyifli gezintiler, benim gibi olmayanlara da hayırlıyısıyla bir karavan inşallah!

atranslator' Alıntı:
Şu ana kadar sunuyla ilgili değeri yorumlarını belirtmek için zaman ayırmış tüm kıymetli arkadaşlara,
Beğendiğinizi belirttiğiniz için gerçekten sevindim ama daha önce de belirttiğim gibi asıl işi yapan Yusuf Bey, benimki sadece bir özet çabası. Bu arada sunuda Yusuf Bey'in adının geçmediğini üzülerek fark ettim, bu sabah gerekli değişikliği yaptım.
Bu noktadan sonra yorum belirtecek arkadaşlar olursa, onlara da (bu konuyu daha fazla işgal etmek istemediğimden) şimdiden teşekkürler, karavanı olanlara huzurlu ve keyifli gezintiler, benim gibi olmayanlara da hayırlıyısıyla bir karavan inşallah!

Çok teşekkürler kardeş zahmet edip uğraşmışsın ellerine sağlık.

Bugün beni sevindiren bir şeyde arabanın 2010 vergisinin düşmüş olması 2009 senesi yarıyıl vergisi 425 lira idi maliyedede karavan olarak kaydettirdiğim için vergisi 475 liraya çıkmıştı bu sene vergiye yapılan zamla 500'ü geçer diye beklerken internet bankaçılığı kullanıyorum bir baktım 324 liraya düşmüş ;D ;D ;D yaşasın

Araç yaşlanmaya başladığı için bu avantaj oluşmuştur. 7 yaş ve üzerine çıkmıştır. Yoksa 488 olacaktı. 16 yaşına kadar başka indirim yok. Benim Küheylan da aynı dilimde.

https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp

Yusuf hocam;

Siz yatak ve koltuklar icin sungerleri kac metre ve kaca almistiniz? Yoksa dosemecide mi yaptirmistiniz?

melihbozkurt' Alıntı:
Yusuf hocam;Siz yatak ve koltuklar icin sungerleri kac metre ve kaca almistiniz? Yoksa dosemecide mi yaptirmistiniz?

Melih kardeş 2 adet 220x120x8h sert olan sünger aldık yatak ve oturma gurubu için bu süngerleri bütün aldık kesmiyorlar onları ölçüsüne göre kendimiz kesdik, 400x140 yatak için sade koltuk kumaşı,270x140 oturma gurubu için desenli yine koltuk kumaşı aldık 140 lira dikiminide beleşe getirdik sağolsun bizim abla dikti.

Yusuf abi bende yavastan malzeme fiyatlarina bakiyorumda karsilastirmak icin sordum. Burda mavi renkli orta setlikteki sungerin 180x120x10 cm boyutlarinda olani yaklasik 250 TL.:smiley: Gereksiz pahlai anliyacagin. Diyorum 2. el bir koltuk bulup sungerlerinimi soksem.:smiley:

sayın yusuf aybek bey
karan yapım aşamasını izledim ve kendimce bayağı bir fikir edindim ama sizin su tesisat olayını nasıl yaptığınızı paylaşmamışsınız bu konu hakkında sizden biraz yardım isteyeceğim tesisat hatlarını mobilyaları döşemeden mi yaptınız yoksa arkada kalacak kısımda yapıpda mobilyaların üzerinden mi yaptınız herhangi bir arızaya ve ya donmaya karşı bilgilendirirseniz sevinirim saygılaımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri