Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Yusuf.. Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,763
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 338,374
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek)

Sayın Kardelen40 haklısınız işin o kısmını yazamadım işin sonuna yaklaştıkca fotoğraf çekmek bile lüks oluyor zaman kaybetmek işinize gelmiyor bir an önce sonuca ulaşmak istiyorsunuz,şöyle anlatayım benim depo yatağın altında deponun çıkışına hidroforu bağladım sonra oradanbir hortumu dolap içini tam aşağıdan delip mutfak tezgahına çıkardım bir tanede T koyup banyo yan tahtasını delip lavaboun musluğuna bağladım hatta bir T daha yapıp dış duş şeklinde bir düzenek yaptım bunu çocuklar denizden çıktığı zaman kullanıyorum dışarıda üstlerindeki tuzu atmak için aslında alttanda döşeneblirdi ama yerlerini tam olarak kestiremediğim için olmadı araba bitene kadar neyi nereye yapacağım belli değildi tamamen spontene gelişti neyse kafanıza takılan birşey olursa sorabilirsiniz hatta telefonum var oradan arayabilirsiniz.

Etiketler

Yusuf kardeşim,hemen herşeyi paylaştın bizimle,azbuz değil öğrendiklerimiz sayende.Diğer arkadaşların da bildiklerini paylaşması,katkıda bulunması,sonuca katkı sağlıyor.Bir diğer karavanı da ayağa kaldırmaya gayret ediyorsunuz,kolaylıklar diliyorum.Selamlar İzmirden.

Sayın Derindeniz ilginiz için teşekkürler,ben buradan öğrendiklerimi uyguladım kendimden sadece işin el becerisini kattım eminimki azıcık el becerisi olan herkes buradaki öğrendikleriyle kendi karavanını yapabilir umarım tüm arkadaşlar arzu ettiği karavana kavuşur.

Arkadaşlar uzun zamandır uygun kilit kapı kolu bulamadığım karavanımın banyo kapısının kolunu sonunda takabildim, içerinin görünüşü değişti,ayrıca tavana bir tane led lamba aldım öndeki ile yer değiştirip öndekinide yatak başındaki dolabın altına taktım sadece banyonun lambası kaldı,3 tanede şu file ceplerden aldım 3 ayrı yere taktım ufak tefek sürekli elde olacak kaybolmaması gereken kumanda çakmak vb.şeyleri koymak için ayrıca önceden taktığım ve burada yayınlamadığım arkaya aldığım 2 adet LG marka hoparlörleri fotoğrafladım,tavan havalandırmalarının çerçevelerini ve perdeleri fotoğrafladım umarım beğenirsiniz.

28012010079

28012010080

28012010081

28012010086

28012010089

ellerine sağlık Yusuf çok güzel oldu

buralpdi' Alıntı:
ellerine sağlık Yusuf çok güzel oldu

Eeee öyle her önüne gelene "usta" demiyorlar, Yusuf bunu hakettiğini gösterdi... :smiley: Şimdi Yusuf hık mık edecek ama yüreğinin ve emeğinin hakkını da teslim etmek gerek.

Cavid Sezen

Yusuf bey,
Elinize emeğinize sağlık
İyi günlerde kullanmanız dileğiyle
ESen kalın.

Yusuf Usta, karavanın zaten güzel olmuştu. Son ilavelerle 4x4 lük olmuş. Ellerine sağlık.
Sahibinden.com da gördüğümüz Ducato tarzı kamperlerle kıyasladığımızda, bence içi en sade ve şık, insanı kasmayan, en kullanışlı olan seninki.
Hevesini alıp yeni projelere ufuk açtığında, bunu satmayı düşündüğünde herhalde müşteriler kapıya dizilir. Açık artırma ile satarsın. :smiley: :D ;D
Şaka biyana 10 numara bir araç oldu. Bir kaç donanım ilavesiyle karavan firmalarının yaptığı karavanlara denk olur.

Levent abi çok teşekkürler benim yaptığım sizin yapacağınız yanında çıraklık eseri kalır :D bu arada sizde bayağı stres yüklüdür çünkü herkes ustanın yapacağını merak ediyor ;D

Cavid hocam çok teşekkürler ustalık haddimiz değil ama beni ustalığa yakıştırmanız çok hoşuma gitti sizlerden aldığımız destekle sağolun varolun.

Hasan bey çok teşekkür ederim.

Hakan abi eksiklerimiz var doğru ama niyetimiz yarışmak değil biz sadece içimizde uhde olan ulaşamadığımız karavan sevdasına kendimizce çözüm bulduk beğenmeniz bizim için en büyük mutluluk.

yaybek' Alıntı:
Arkadaşlar uzun zamandır uygun kilit kapı kolu bulamadığım karavanımın banyo kapısının kolunu sonunda takabildim, içerinin görünüşü değişti,ayrıca tavana bir tane led lamba aldım öndeki ile yer değiştirip öndekinide yatak başındaki dolabın altına taktım sadece banyonun lambası kaldı,3 tanede şu file ceplerden aldım 3 ayrı yere taktım ufak tefek sürekli elde olacak kaybolmaması gereken kumanda çakmak vb.şeyleri koymak için ayrıca önceden taktığım ve burada yayınlamadığım arkaya aldığım 2 adet LG marka hoparlörleri fotoğrafladım,tavan havalandırmalarının çerçevelerini ve perdeleri fotoğrafladım umarım beğenirsiniz.
kapı takılınca güzel olmuş yusuf kilitte yakışmış hoparlörleri yenimi aldın aksesuar arabayı bi başka gösteriyor

Giderek daha da güzel oluyor karavan, birkez daha güle güle kullan demekten kendimi alamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,175
Kaydolan Son Üyemiz
disciyolda

SON KONULAR

Geri