Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - (ykamas)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ykamas Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 162
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,418

Etiketler
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - (ykamas)

Cavit Hocam,
Teşekkür ederim güzel söz ve dilekleriniz için
Tabi yaşadıklarımı tüm dostlarla paylaşacağım.
Hepinizi çok seviyorum.

Sayın Erdenbay,
Merak edilmiş olmak ve aranmak güzel ve insani bir duygu,
Teşekkür ederim size de
Bayağı uzun bir gezi oldu benimki
Benim şansım eşim bana tam destek ve hep yanımda
Ülkemi daha yeni yeni tanımaya başladığımı farkettim.
Malatyada görevliyken geçiş yolu üzerindeki illerden geçerek maraş adana mersini gördüğümü bildiğimi zannediyordum.
Önce turizm bürosundan aldığım broşür ve bilgilerle (Zaten müze kartlarımız da var) illeri tarihi doğal güzellikleri,folklörü,yemekleri vd yönleriyle tanıyınca
hem ülkemi daha çok sevdim.hem her yeri yeni tanıdığımı öğrendim.
Neyse uzatmayayım bu süreçte başta TVyi az izledim,bol okudum,çok gezdim.Motorumda yanımda olunca bit pazarıymış,kenar mahalleymiş gezdim.
Darısı tüm dostların başına
Görüşmek dileğiyle.

Yusuf kardeşim,
Teşekkür ederim güzel dileklerin için,
Oğuz bey,Ahmet bey gibi tecrübe küpü arkadaşların yanında bizimki mahalle gezisi gibi..
Ama olsun . Dilimiz döndüğünce her arkadaşımızla gördüklerimizi,yaşadıklarımızı paylaşacağız ki
Tüm dostlar biribirinin tecrübelerinden faydalansın
Selamlar

Yusuf bey hoşgeldiniz.Sizede bu sitede bilgi ve tecrübelerinizi aktardığınız için taşakkür ederim.Öncelikle yaz turunuz umarım güzel geçmiştir ve iyi eğlenmişsinizdir.Karavancılıkta enerji bencede çok önemli Soğutucu ,aydınlatma ve TV vazgeçilmez araç ve gereçlerdir.Bu konuda deneyimlerinizi aktarırsanız sevinirim .SEVGİ ve SAYGILARIMLA.

Antalya gezimizden kesitler;

IMG0026A

IMG0034A

IMG0042A

IMG0048A

IMG0026A

Silindikten sonra kurtarılan fotoğraflar mı bunlar Yusuf Hocam?...

Cavid Sezen

Değereli hocam,

Bunlar bozulan makinada ilk antalyaya gittiğimizde mayıs ayındaki görüntüler.
Diğerlerini kurtarabilirsek aktaracağım
Selamlar.

1. etabı geçen hafta hallettik
motoru bozuk ,hasarlı,sahibi sıkışmış vb....espiri bir yana şimdi şükür itinayla 12 metreküp panelvan arar duruma geldik inşallah darısı bütün karavanı olmayan karavan sevenlere

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR