Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - (ykamas)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ykamas Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 162
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,418
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - (ykamas)

Yusufun azmi izleyenlerin hepsine hem doping hem de moral oldu.Bunlar hem güzel hem de keyifli örnek ve cesaretlendirmeler.Başlayan tamamlıyor demekki.Bir de şu şans var yardımcı olmak için çırpınan birçok dost var burada.Bu çok keyif verici.

Etiketler

Arkadaşlar,
'yatmalzemeleri.com' <anfora@yatmalzemeleri.com
Satış sorumlusu Bülent ZEYBEK Beyin nazik pratik ve uygun fiyat politikasından ben memnun kaldım.İhtiyacınız olan malzemelerin
temininde sizlerinde işine yarar diye belirtme gereği duydum.
Kargo ücretini de kendileri ödediler.Bilgilerinize.......

Kolay gelsin arkadaşlar,
Sizlerin yaptığı güzel işleri hayranlık ve gıpta ile izliyoruz. İnşallah en ksa zamanda belki bu hafta sonu bizde başlayacağız hayırlısıyla.
Daha önceki yazılardan Banyo lavabosu konusunda sorular olmuştu. Nereden bulabiliriz gibi.
aşağıdaki
http://www.karavanciniz.com/cekmekaravan.html
Linkdeki firma yetkilileri ile yapyığım telefon konuşmasında banyo lavobusunu kendimiz kalıbını yaptıdrık ve üretiyoruz dediler. İsteyene kargo ile gönderceklerini söylediler. Geçmiş gün hatırlamıyorum ama baya uygun fiyatları vardı. Tekrar görüşmekte fayda var.
Ahmet Arı

Artık geziyorum GEZENEVİM'le.Bu gün ne var ne yok diye bakayım dedim sayfaya.Sayın Arı'nın önerilerini okudum sevindim.Teşekkür ederim kendisine.
Başlamış olmalısınız sizde Sayın Arı?Nasıl gidiyor yapım işleri.Yardımcı olmak gerekirse Lütfen arayın.Zevkle arar yardımcı olurum.Size kolay gelsin.

Sayın aslanahmet ,
Teşekkür ederim iyi dileklerinize.
Şu an ANTALYA'DAYIM.
ALANYA'DAN bu yana taramalı gezi yapıyorum.Alanya Kalesini,Dim Mağarasını,Dim Çayını,Alanya Müzesini,Damlataş Mağarasını inceleyerek gezdik.
Eminim Cavit Hocam da fotoğraf bekliyordur gezdiğimiz yerlerle ilgili.Teknolojiyi yardım alarak kullanabildiğim için daha sonra fotoğraf ta koyacağım.
Selamlar herkese....

İyi geziler sn. ykamas
Faydalı olabildi isek ne mutlu bize. Kısmetse hafta sonunda başlayacağız.
Siz ne güzel bitirdiniz, darısı bizlere. Gezi fotoğraflarını bekliyoruz.
Ahmet Arı

ykamas' Alıntı:
Sayın aslanahmet ,
Teşekkür ederim iyi dileklerinize.
Şu an ANTALYA'DAYIM.
ALANYA'DAN bu yana taramalı gezi yapıyorum.Alanya Kalesini,Dim Mağarasını,Dim Çayını,Alanya Müzesini,Damlataş Mağarasını inceleyerek gezdik.
Eminim Cavit Hocam da fotoğraf bekliyordur gezdiğimiz yerlerle ilgili.Teknolojiyi yardım alarak kullanabildiğim için daha sonra fotoğraf ta koyacağım.
Selamlar herkese....

İyi geziler Yusuf Hocam. Ayrı bir topik açarak gezi anılarınızı yazar, fotoğrafları da koyarsınız daha sonra. Bu arada uzun gezide aracınızı da test etmiş oluyorsunuz. Bu konudaki artıları ve eksileri de okuruz sonra.

Cavid Sezen

Sn Ykamas,
Yardım teklifiniz için teşekkür ederim. Gerektiğinde tabiki sizlerden isteyeceğiz. Eksik olmayın.
Lavabo işini ne yaptınız?
mobilyalarda ne tür ahşap kullandınız?
Gördüğüm kadarıyla perde olarak jaluzi kullanıyorsunuz. Memnunmusunuz?
basit olarak aracın yerleşim planını çizebilirmisiniz?

Bir ricam da kullanım tecrübelerinize dayanarak imalatta özellikle "çok isabetli yapmışım" veya "keşke böyle değilde şöyle yapsaydım" uygulamaları yazarsanız memnun oluruz.

Ayrıca Sn Mebus'un verdiği adreste ürün kalmadığı belirtiliyor. Rica etsek memnun olduğu inventerin detaylarını ve çalıştırdığı aletler ve çektiği güçleri yazabilirlermi acaba.

Sn Orion'un da İnsel Beyin referansı ile aldığı dolabın marka ve modelini yazarlarsa memnun oluruz.

Kazasız belasız seyhatler ve mutluluklar dilerim.

Ahmet Arı

Syn Arı,
Mayıs'tan bu yana tv,internet vb dünyadan uzak uzun bir yurt gezisi yaptım.Arefe günü döndüm.Sizin yazınızı da yeni gördüm böylelikle.Kusura bakmayın.Yanıt vermedim böyle olunca.
Hem gezdim hem eksiklerimi tamamladım.aracımın yer genişliği açısından bu düzeni iyi ama şimdiki aklımla bir karavan daha yaparsam arkaya L mutfak ve arka köşeye vc,duş koyarım.açılınca yatak olan koltukta koydumu kalanı tamam.Buzdolabı 3 sistem şart.12V TV kalanı ayrıntı.
En önemli eksiğin karavanda enerji olduğunu öğrendim.
Tek çözüm de bana göre solar sistem.Yani aküleri güneşle jarjlı tutabildikmi karavanlı hayat bedava ve nefis...
Tüm dostlara selam ve sevgi dileklerimle.

ykamas' Alıntı:
Syn Arı,
Mayıs'tan bu yana tv,internet vb dünyadan uzak uzun bir yurt gezisi yaptım.Arefe günü döndüm.Sizin yazınızı da yeni gördüm böylelikle.Kusura bakmayın.Yanıt vermedim böyle olunca.
Hem gezdim hem eksiklerimi tamamladım.aracımın yer genişliği açısından bu düzeni iyi ama şimdiki aklımla bir karavan daha yaparsam arkaya L mutfak ve arka köşeye vc,duş koyarım.açılınca yatak olan koltukta koydumu kalanı tamam.Buzdolabı 3 sistem şart.12V TV kalanı ayrıntı.
En önemli eksiğin karavanda enerji olduğunu öğrendim.
Tek çözüm de bana göre solar sistem.Yani aküleri güneşle jarjlı tutabildikmi karavanlı hayat bedava ve nefis...
Tüm dostlara selam ve sevgi dileklerimle.

Yusuf Hocam, hoşgeldiniz... Bu denli kısa bir yazı ile sanırım aylarca yapılan gezi ve dinlence ile karavan değerlendirmesi yapılmaz... :D Haydi bakalım pamuk eller kaleme...

Esen kalın.
Cavid Sezen

Yusuf bey hoşgeldiniz...
Forumdan kaybolunca sizi merak ettik.
Karavanlı gezinizdeki tecrübe ve bilgilerinizi bekliyoruz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR