Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan insel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 689
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 328,186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Bekir Hoca ve diğer emeği geçenlere teşekkür.

Etiketler

Herkese Selamlar;
Bugün Ankara'dan 1977 Model Volkswagen LT Alkoven'i olan İbrahim Gökalp Abimizin de poliçesini Ankara Sigorta'dan 244TL'e yeniledik ve eski poliçesini iptal ettirdik.
Saygılar

Benim karavanım da trafik sigortası bu gün Ankara sigorta tarafından 244 tl.ye yenilendi. Emeği geçen tüm dostlara gönül dolusu teşekkürü borç bilirim.

drares' Alıntı:
Benim karavanım da trafik sigortası bu gün Ankara sigorta tarafından 244 tl.ye yenilendi. Emeği geçen tüm dostlara gönül dolusu teşekkürü borç bilirim.
Ankara sigortaya ve bu işe gönül vermiş olan Bekir hocama ve sigortacı Ali Beye teşekkürler.Ben de önce 1016 liraya yaptırdığım sigortamı iptal ettirip Ankara sigortaya 275 liraya yaptırdım.Buradan beni haberdar eden Yakup Beye teşekkür ediyorum.Sevgiler.

Sanirim Ankara sigorta amacina ulasti, butun karavancilari bunyesinde topluyor. Karavancilar ise en azindan simdilik eski fiyatlara donduler. Umarin sigortalarinizi iptal ettirdiginiz sirketlerede ornek olur. Sigorta iptalleri yapilirken neden iptal ettirdiginizi vurgulayarak dige rsirketlerin bu ise uyanmasina yardimci olabilirsiniz.

Sent from my iPad using Tapatalk

Sanirim Ankara sigorta amacina ulasti, butun karavancilari bunyesinde topluyor. Karavancilar ise en azindan simdilik eski fiyatlara donduler. Umarin sigortalarinizi iptal ettirdiginiz sirketlerede ornek olur. Sigorta iptalleri yapilirken neden iptal ettirdiginizi vurgulayarak dige rsirketlerin bu ise uyanmasina yardimci olabilirsiniz.

Sent from my iPad using Tapatalk

slm trafik sigortasında göstermiş olduğunuz dayanışma sayesinde bizi baduriyetten kurtaran site sakini karavan doslarımıza ve sigorta şirketi ali beye çok tşk ediyorum bu durumun muayne konusundada 2 yıllık olmasını karavanlar için diliyorum tkr tşk ederim hepinize....

Yeni model

Trw Tekstil' Alıntı:
slm trafik sigortasında göstermiş olduğunuz dayanışma sayesinde bizi baduriyetten kurtaran site sakini karavan doslarımıza ve sigorta şirketi ali beye çok tşk ediyorum bu durumun muayne konusundada 2 yıllık olmasını karavanlar için diliyorum tkr tşk ederim hepinize....

:smiley:

benim sigortada bugün 306 tl ye halledildi,Ankara sigorta Ali bey e teşekkürler.

Merhabalar
2 hafta önce 1980 model vlokswagen T3 bir karavan aldim. uzun süre istedikten sonra aldığım ilk karavan. yani bu dünyaya biraz yeniyim. benden önceki sahipleri zorunlu trafik sigortasini axa'dan yaptirmislar. ancak gidip sordugumdan en ucuzunun ankara sigorta olduğunu söyleyip beni kadıköy'deki bir acenteye yönlendirdiler. orada da 2000 küsür bir rakam söylendi. ben de haliyle başka sigortalara bakmak icin yaptirmadim.
bu konuşmaları görünce de iyi ki yaptirmamisim dedim. ali bey'e nasil ulasabilirim acaba? ya da istanbul'da da bu sigorta isini halledebilecegim bir yer bilen birileri varsa ve yardim edebilirse cok sevinirim. zaten geç de kaldim sanirim noter aracı aldiktna sonraki 10 gün icinde yaptirmalisin demisti benimki 2 hafta oluyor neredeyse....

frigobuz' Alıntı:
... ali bey'e nasil ulasabilirim acaba?

Merhabalar.
Karavanınız hayırlı olsun, İyi günlerde kullanın.
2 yıldır araç ve DASK poliçelerimi Ali bey hazırlayıp gönderiyor.
Kargoyla Ankaradan geliyor. Hiç bir sıkıntı yaşamadım.

gundogduali@mynet.com
0535 635 98 75 ali gündoğdu

Iyi gunler, karavaniniz hayirli olsun. Benim de t3 karavanim var, yardimci olayim dedim. Forumdaki iletinizi okudum. Sigortaya sakin yüksek paralar vermeyin. Ankaradan Buğra beye yaptirdim ben. 0 542 286 4886 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Bu arada t3culere ozel www.volkswagen-t3.com a gozatmanizi ve foruma uye olmanizi tavsiye ederim. Kolay gelsin.

Mesaj yanlışlıkla 2 defa gitti. Özür dilerim. Silemediğim için düzenleme yoluna gittim. :(

Aliço' Alıntı:
Ticari araçlar'a on yaşın altında dahi olsalar bir yıllık vize veriliyordu. Özel araç olduğu için iki yıllık vize verdiler.

Muayene işinin peşine de düştüm. İlk iş olarak Bimer'den istediğim bilgiye yukarıdaki bilgi doğrultusunda bir cevap geldi. Anladığım kadarıyla kural böyle olmasına karşın her yerde farklı farklı uygulamalar var. Düzeltmesi biraz zaman alabilir ama umudum var. Bekleyelim bakalım devamında ne olacak.

TA2RX' Alıntı:
Muayene işinin peşine de düştüm. İlk iş olarak Bimer'den istediğim bilgiye yukarıdaki bilgi doğrultusunda bir cevap geldi. Anladığım kadarıyla kural böyle olmasına karşın her yerde farklı farklı uygulamalar var. Düzeltmesi biraz zaman alabilir ama umudum var. Bekleyelim bakalım devamında ne olacak.
Bekir bey,sigorta işinin altndan kalktığınız gibi ,sizin muayene günü gelene kadar bu iş de hallolur gibi his var içimde...Buradan yapacağımız desteğin dışında yapabileceklerimiz varsa ,mail yollamak,dilekçe vermek gibi duyurularınızın takipçisi olacağız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR