Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan insel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 689
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 332,146
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

SİZİN SAYENİZDE KARAVAN ARACIMIN SİGORTASI 1250 TL DEN 244 TL DÜŞTÜ SİGORTA POLİCEMİ ASLINA UYGUN OLARAK ALDIM TEŞEKKÜRLER KARAVANCI DOSTLARA DUYRULUR

Etiketler

SİZİN SAYENİZDE KARAVAN ARACIMIN SİGORTASI 1250 TL DEN 244 TL DÜŞTÜ SİGORTA POLİCEMİ ASLINA UYGUN OLARAK ALDIM TEŞEKKÜRLER KARAVANCI DOSTLARA DUYRULUR

sigortacıali' Alıntı:
Karavan sigortası ile ilgili fiyat ve bilgi almak için her zaman arayabilirsiniz. 0535 635 98 75 e-mail: gundogduali@mynet.com

Merhaba Ali Bey,

Mynet adresinize mail attım. Konu benim karavanın sigortası tahmin edeceğiniz gibi... :smiley:
İlginize şimdiden teşekkürler.

sigortacıali' Alıntı:
Alpaslan bey arayabilirseniz hemen fiyatımızı verebilirim. 0535 635 98 75

Ali Bey muhteşem bir fiyat verdi. Geçen yıl dokuz yüz küsür ödemiştim, bu sene 260 TL.
Mail attım nasıl ödeyeceğim filan gibi sorular var orada.
Tekrar teşekkürler Ali Bey...

Alpaslan Bey bundan sonra fiyatlarımız bu şekilde 244-306 tl aralığında olacak Ankara sigorta sayesinde. Ankara sigortada bu fiyatları degiştireğini pek sanmıyorum çünkü yıllık risk oranlarına bakacak yıl sonunda genel olarak, karavanların kaza riski çok az olduğundan bu fiyatlar sabit olarak yada çok cüzi bir değişiklik yaparak önümüzdeki yıllarda da devam edecektir.

bariscim' Alıntı:
Ali Bey muhteşem bir fiyat verdi. Geçen yıl dokuz yüz küsür ödemiştim, bu sene 260 TL.
Mail attım nasıl ödeyeceğim filan gibi sorular var orada.
Tekrar teşekkürler Ali Bey...

Alpaslan Bey mailinize geri dönüş yaptım ödeme ve sigortamızın bitiş tarihi ile ilgili

Sevgili karavancı dostlar

Her ne kadar duyarlı bazı dostlar karavan sigortalarıyla ilgili duyuruları bazı sayfalarda paylaştılarsa da . En son bir yıl öncesinde en ucuza 1670 lira olarak zorunlu trafik sigortasını yaptırabilmiş olan ben ,bu yıl 275 liraya sigortamı yaptırabildim. Hala motokaravanı olup ta fahiş ücretlerden sigorta ödemek zorunda kalan arkadaşlarımız var sa , yeni bir duyuruyla bilgilendirmek istedim. Karavanları ambulans itfaiye aracı sınıfına sokarak bizleri zor duruma sokan anlayış. Trafikte belki de en masum zararsız araç olan karavanlara ve karavancılığa bir darbe daha vurmuştu. Birinci darbeyi de sıfır araçla karavan yapan arkadaşlara vurmuştu.
Tr sigortası yaptıracak arkadaşlar ; 0 542 290 76 96 cep numarasından Ahmet bey e ulaşarak ( Antalya da ve Ankara sigorta adıyla çalışıyor) sigortalarını makul fiyattan yaptırabilirler.

Deniz bey merhaba,

gerçekten hepimize geçmiş olsun, Federasyonumuzun ve kişisel çabalarla Bekir beyin ve daha başka çalışmalarla vardığımız
nokta biz karavancıları ziyadesiyle mutlu etti,umudumuz diğer konulardaki çabalarında bir an önce neticelenmesi dileğidir.

Açtığınız başlık bilgilendirme için Federasyon bilgi paylaşım başlığında
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=106141.0

ayrıca bu başlıkta ticari firmalardanda katkı yapanlar mevcut.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=25659.msg1379641#top

konuların bütünlüğünü sağlamak adına izin verirseniz konuyu mevcut başlıkla birleştirmeyi öneriyorum.
Bilgi ve paylaşım adına anlayışınız için teşekkürler.

Levent bey

Büyük bir mutlulukla yanıtınızı aldım. Örgütlü olmak ve davranmanın önemini bir kez daha gördüm . her türlü haksızlıklara karşı bu birlik davranışının sürmesini diliyor. Çalışkan başkanımız Erdal bey i de kutluyorum. Sıfır arabalara karavan yapıldığında karşımıza çıkan, dudak uçuklatan vergiler konusunda da sonuç almayı umuyorum. saygılar

Önceki Yıllarda ödediğim yüksek fiyatlı sigorta poliçelerimi bu sene Ali bey sayesinde Ankara sigortaya 260TL'ye yaptırdım.
Teşekkür ederim Ali Gündoğdu Bey...

Merhaba,Ankara da ikamet ediyorum..Aynı problemi yaşıyorum.Siz hangi şehirdesiniz.Saygılar

enisankara' Alıntı:
Merhaba,Ankara da ikamet ediyorum..Aynı problemi yaşıyorum.Siz hangi şehirdesiniz.Saygılar

Şehir farklılığının sorun olacağını sanmam. Ali Bey ile irtibat kurmanızı öneririm. Benim de bu ayın başında sigorta işlemimi kendisine yaptırdım. Önceki ödediklerime göre 260 TL ile çok çok uygundu.

Kolay gelsin...

Merhaba Enis Bey;
Şehir farklılığı Acente için sıkıntı olmuyor ama benim acentem de Ankara'da.Aracınızın ruhsat sayfalarını mail veya whatsup (0542 286 48 86) ile gönderebilirseniz çalışmasını yapıp size dönüş yapabilirim.Diğer iletişim bilgilerim de aşağıda yer almaktadır.
Saygılarımla
Buğra DARICI

İlk kez ikinci el bir karavan aldım zorunlu sigortasını yaptırayım dedim en ucuz 1.250 tl fiyat verdiler
GEZEN BİLİR ve Ali Gündoğdu Bey sayesinde çok uygun bir fiyata yaptırmış oldum (306)tl
Buradan Ali Beye çok çok teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.

Hüseyin Taşkoparan

10 Mart'ta, 2005 model Ducato araç aldım. İçini yaptırıp Camper olarak kullanacağım. Aracın dönüşümü yapılana kadar sigortasını normal olarak yaptırdım. Aracı aldığım kişi aracın sigortasını Eylül 2014'te 800 tl ye yaptırmış, dolayısı ile bende bu civarda bir sigorta bedeli ödemeyi beklerken sigorta için ödediğim rakam sadece 327 tl oldu.
Aracın ruhsatı karavana döndükten sonra bir miktar daha düşme olur mu bilemiyorum ama dönüşüm öncesi 327tl sigorta miktarı oldukça iyi bir rakam.
Noterde aracı üzerime alırken noter sordu, araç ticari mi yoksa hususi mi olacak dedi, bende hususi dedim. Belki bunu nedenle uygun rakama sigorta ettirdim aracımı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri