Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan insel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 689
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 328,186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ben de Trafik Sigortası poliçemi Ankara Sigorta'dan 275 TL ye yeniledim. Eski poliçemin iptali için de başvuruda bulundum.

Trafik Sigorta primlerimizin kabul edilebilir düzeye gelmesinde emeği geçen tüm dostlara içtenlikle teşekkür ederim.

İzmir'den selamlar sevgiler.

Etiketler

enverdede' Alıntı:
Bekir bey,sigorta işinin altndan kalktığınız gibi ,sizin muayene günü gelene kadar bu iş de hallolur gibi his var içimde...Buradan yapacağımız desteğin dışında yapabileceklerimiz varsa ,mail yollamak,dilekçe vermek gibi duyurularınızın takipçisi olacağız.

Teşekkürler. Manevi desteğiniz bile yeter.

Ucundan uğraşmaya başladık. Bakalım bir sonuca ulaştırabilecek miyiz? Devleti bir şeylere ikna etmek genelde zor oluyor. Ama denemeye devam.

TA2RX' Alıntı:
Muayene işinin peşine de düştüm. İlk iş olarak Bimer'den istediğim bilgiye yukarıdaki bilgi doğrultusunda bir cevap geldi. Anladığım kadarıyla kural böyle olmasına karşın her yerde farklı farklı uygulamalar var. Düzeltmesi biraz zaman alabilir ama umudum var. Bekleyelim bakalım devamında ne olacak.

Bekir bey siz muayene işini halledersiniz. işin peşini bırakılmazsa olmayacak diye bir şey yok

TA2RX' Alıntı:
Muayene işinin peşine de düştüm. İlk iş olarak Bimer'den istediğim bilgiye yukarıdaki bilgi doğrultusunda bir cevap geldi. Anladığım kadarıyla kural böyle olmasına karşın her yerde farklı farklı uygulamalar var. Düzeltmesi biraz zaman alabilir ama umudum var. Bekleyelim bakalım devamında ne olacak.
Bekir bey, çalışmalarınız için teşekkürler, Enver beyin de söylediği gibi yapabileceğimiz bir şey olursa bildirin lütfen.
Tekrar teşekkürler, selamlar.

Merhabalar, cuma günü izmirden bir adet t5 motokaravan aldim. sigortasının bittiğini aksam 5 te öğrendim sigortacımı aradım 1950 tl dedi abi eminmisin dedim evet dedi. ve en yakın sigorta şirketine gittim. bana çıkartılan fiat bu defa 2008 tl, kucuk dilim hala zangırdıyor. bir ara formda bu sayfayı okuduğumu hatırladım ve okumaya başladım. sigortacı ali beye telefon actim durumu anlattım pazartesi ancak yapabileceğini söyledi internetten ankara sigortanın sitesine girerek en yakın acenteye gittim. şirinyerde busra sigorta durumu anlattım. bir yere tel açtılar bu işin bölgeden yapılacağını söylediler ben 1800km yola sigortasız çıkmamak için mecburen 2008 tl ye ödedim. bu gün aradım, ankara sigortadan 300 küsür lira cıkacagını işlemleri yapıp paranızı iade edicez dediler. para hesaba yatsın bakalım bekliyorum.

msh' Alıntı:
Merhabalar, cuma günü izmirden bir adet t5 motokaravan aldim. sigortasının bittiğini aksam 5 te öğrendim sigortacımı aradım 1950 tl dedi abi eminmisin dedim evet dedi. ve en yakın sigorta şirketine gittim. bana çıkartılan fiat bu defa 2008 tl, kucuk dilim hala zangırdıyor. bir ara formda bu sayfayı okuduğumu hatırladım ve okumaya başladım. sigortacı ali beye telefon actim durumu anlattım pazartesi ancak yapabileceğini söyledi internetten ankara sigortanın sitesine girerek en yakın acenteye gittim. şirinyerde busra sigorta durumu anlattım. bir yere tel açtılar bu işin bölgeden yapılacağını söylediler ben 1800km yola sigortasız çıkmamak için mecburen 2008 tl ye ödedim. bu gün aradım, ankara sigortadan 300 küsür lira cıkacagını işlemleri yapıp paranızı iade edicez dediler. para hesaba yatsın bakalım bekliyorum.

Tekrar hayırlı olsun. bir sıkıntı olmaz iadesini gecerler bugün yada yarın şayet bir sıkıntı olacak olursa tel numaram var beni arayabilirsiniz.

ali bey o gün moral verdiniz yardımcı oldunuz, gönlüm sizden yanaydi fakat 1800 km sigortasiz gitmeyi de göze alamadim. ilgilendiğiniz için çok teşekkürler.

2008 liradan cuma günü yaptırdığım sigorta poliçesi, bugün ankara sigorta tarafından 306 liradan tekrar yenilendi ve para iadesi yapıldı. Sigortaci Ali beye, İzmir şirinyerdeki ankara sigorta bayisi Büşra sigortaya ve emeği gecen herkese teşekkürler.

Rica ederim Yaşar Bey.Her zaman yardımcı olurum.Ankara'ya yolunuz düştüğünde mutlaka bekliyorum.
Saygılar & Sevgiler

Sayın Ali Gündoğdu Trafik sigorta araştırmak için çok çok teşekkür ederim saygılar Reiner Diessner

t4 trasporter karavanımın sigortası hic kaza yapmadığım halde hersene yüzde 50 attı şuan 1250 tl yardımcı olursanız sevinirim tel 0 536 325 98 76 hüseyin

Bu gun akşam saatlerine doğru karavanımın sigortasını yenılettırdim. 260._ tl ödedim.
İzmir de , bir sigorta bürosuna gittim ve forumdaki olup bitenleri anlattım. Ümitsizce ankara sigortayı aradıktan sonra , ruhsat bilgilerimi taratarak gönderdi Aynı gün icerisinde olumlu bilgiler ile sigortacım işlemleri gercekleştirdi. (şaşırdı ;D)

Bize bu yardımı yapmak için çabası gecen Ali bey e ve destek olanlara sonsuz teşekkürler ederim . Çok sagolunuz.
Selamlar.(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri